27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 14 апр 2022 15:37

Проблема, но и възможността е, че ние селектираме аматьори чужденци с някакви качества, но аматьори. Например Леандро, че стана дума. Още като дойде видяхме, че е страшно бърз, но беше тактически неграмотен, дори и техниката му не беше на ниво. Спъваше се в топката, не се връщаше назад, редовно получавахме голове от зоната на Цецо Панов. Илиан го понаучи малко, на един мач с Левски игра плеймейкър и от там направи рязък възход - технически се подобри много, и като прибвавим скоростта - стана неудържим просто, най-опасния ни играч. Жеката също беше малко чукан, но пролетта е много по-изчистен и си личи огромния прогрес. Според мен качества има и Мазир Сула - има много нестандартно мислене, има и навика да пуска тънки пасове, има и техника, стреля от далеч, но е малко като Леандро, тактически неграмотен, но паса дето го даде на Жека за 5:0 с Ботев Вр беше просто "плеймейкърска" работа, ще стане тук. Това е възможността де, че вземайки аматьори с някакви качества, които Илиан е видял има възможност да ги школува както иска и може. Някои, разбира се не прихващат, например Гираси, или Сами Ел Анаби....но за без пари толкова :D
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Veso1913 » 14 апр 2022 21:22

ShooterMan написа:Проблема, но и възможността е, че ние селектираме аматьори чужденци с някакви качества, но аматьори. Например Леандро, че стана дума. Още като дойде видяхме, че е страшно бърз, но беше тактически неграмотен, дори и техниката му не беше на ниво. Спъваше се в топката, не се връщаше назад, редовно получавахме голове от зоната на Цецо Панов. Илиан го понаучи малко, на един мач с Левски игра плеймейкър и от там направи рязък възход - технически се подобри много, и като прибвавим скоростта - стана неудържим просто, най-опасния ни играч. Жеката също беше малко чукан, но пролетта е много по-изчистен и си личи огромния прогрес. Според мен качества има и Мазир Сула - има много нестандартно мислене, има и навика да пуска тънки пасове, има и техника, стреля от далеч, но е малко като Леандро, тактически неграмотен, но паса дето го даде на Жека за 5:0 с Ботев Вр беше просто "плеймейкърска" работа, ще стане тук. Това е възможността де, че вземайки аматьори с някакви качества, които Илиан е видял има възможност да ги школува както иска и може. Някои, разбира се не прихващат, например Гираси, или Сами Ел Анаби....но за без пари толкова :D

Специално за Гираси Илиан каза че има сериозни качества,но просто не е за нашия стил на игра.А Сами..Има нещастието да попадне в отбора точно когато защитата се напасна почти перфектно,а зоната в която би могъл да играе имаме един страхотен Цецо и един невероятен млад талант.Къде да играе?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 15 апр 2022 02:25

Гираси и аз го харесвах, винаги съм искал да имаме висок, як таран, имах надежди с него, но....Самито.....аз не мисля, че Цецо е нещо уникално вляво, но както и да е, още помня времената на Жовалдир Периш и после Мишо Венков, особено Периш.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Veso1913 » 15 апр 2022 13:27

ShooterMan написа:Гираси и аз го харесвах, винаги съм искал да имаме висок, як таран, имах надежди с него, но....Самито.....аз не мисля, че Цецо е нещо уникално вляво, но както и да е, още помня времената на Жовалдир Периш и после Мишо Венков, особено Периш.

Казах страхотен-не уникален.В черно море уникалните футболисти в момента липсват.Но имаме уникален треньор,който от подобни футболисти/взети без трансферни суми и с ниски заплати/ изгражда отбор замесен в борбата за медали и излаз в Европа.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Delija
Мнения: 333
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Delija » 15 апр 2022 13:36

ShooterMan написа:Гираси и аз го харесвах, винаги съм искал да имаме висок, як таран, имах надежди с него, но....Самито.....аз не мисля, че Цецо е нещо уникално вляво, но както и да е, още помня времената на Жовалдир Периш и после Мишо Венков, особено Периш.


... и да не забравяме също Лусио Вагнер ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 968
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот KIL » 16 апр 2022 19:19

АЙ' ,МОРЯЦИ! ПОБЕДА!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот sandi74 » 16 апр 2022 19:42

Ключов мач за 3-тото място и баража евро турнирите.При купа за Левски (натам вървят нещата) 4-ия изгаря.Днес паднете ли като нищо и 4-тото безмислено място ще изтървете.Един бараж Ботев-Локо или Ботев-Берое в края на първенството ще е черешката на тортата.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот 'enki' » 16 апр 2022 20:36

Хм. Случайност или не без Панайотов започваме да пускаме редовно голове.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот 'enki' » 16 апр 2022 21:00

Дюлгеров, Попов, Дичев, Василев, Златев - как да не се радва човек. Това е бъдещето на Черно море.

Закария май ще излезе и той попадение.

Не знам какво го мъчат още Вилела. Ами не става.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 968
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот KIL » 16 апр 2022 21:30

Нещастна загуба! Като не вкараш,ще ти вкарат! Нищо не е загубено! АЙ' ,МОРЯЦИ!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта