27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот greenpeak » 16 апр 2022 22:46

Илиев обърка състава! Това е една от причините за загубата. Ботев като цяло нищо не показаха.
Трябваше Закария Беншаа да е титуляр. Тренера почна мача предпазливо, дори ако някои го определят и като страхливо няма да сгрешат.
Със страх мачове не се печелят. Със страх трети не се става!
Шансовете за третото място остават, но са минимални.

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Vladislav » 16 апр 2022 23:16

Велислав неориентиран, Вилела- неспособен, Велев- тромав... И нормално е да сме нулеви. Не стояхме зле като цяло и вероятно не заслужавахме да губим. Със сигурност с Васко щяхме да ги притискаме повече, а със Сердюк щяхме и да отбележим. Абсурдно е да се търси вина на Дюлгеров за гола.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 577
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Eastern » 16 апр 2022 23:58

Огромна грешка при голът им!Може ли да играем със трима дефанзивни халфа и при единствената им атака да няма кой да посрещне Неделев във центъра.
Мач който най малкото не заслужавахме да загубим!

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Vladislav » 17 апр 2022 07:45

Eastern написа:Огромна грешка при голът им!Може ли да играем със трима дефанзивни халфа и при единствената им атака да няма кой да посрещне Неделев във центъра.
Мач който най малкото не заслужавахме да загубим!

Играхме с един дефанзивен халф- Димов. Пабло играеше приоритетно напред, а Велев не разбра въобще къде е.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот greenpeak » 17 апр 2022 09:49

Mariner написа:...че Сердюк си изкара картона за да не играе срещу бъдещия си тим, както е и факт…


Тепърва ще видим къде ще играе догодина Сердюк!
Ако подпише с Ботев, хипотезата за нарочно изкарания червен картон може и вярна да се окаже. От друга страна може и да е грешна.
Лично аз не бих си позволил да го обвинявам за каквото и да е от негова страна, на този етап!

Илиев да отговори за хикс ли излезе в Пловдив?!? Защото така както си беше подредил отбора от самото начало (без център нападател) явно беше излязал за равен.

Потребителски аватар
nik_bg1
Мнения: 1040
Регистриран на: 18 окт 2008 13:45
Местоположение: Пловдив (Кючук Париж)
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот nik_bg1 » 17 апр 2022 10:42

Re: 27/1 кръг мнение от greenpeak » 16 апр 2022
"... Ботев като цяло нищо не показаха..."


Така е "Ботев" Пд нищо не "показа"... Но ако сте гледали мачовете им по често, ще знаете, че това е тактиката налагана от Валентич, всички в защита... затова отборите които играят срещу нас после си мислят, че са ни надиграли и как иначе, та нашите играят по често с нашият вратар, отколкото напред а как да играят напред когато няма, средна линия... в защита и дълъг пас напред - изключително грозен футбол за нас феновете. Търпим го защото това за сега това дава успехи и нямаме думата. В началото бяхме започнали да негодуваме, но дойдоха успехите и боса застана зад него...
И да завърша, използвайки думите на вашия треньор, казани с никакво уважение към съперника, все едно е фен "... В голям потрес съм, че "Ботев" победи ЦСКА..." а от мен, че победи и "Черно море"... , по надъхващи слова за нашите футболисти... нямаше. Да благодарим на синият боклук за тях...

САМО "БОТЕВ ПД"

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Marlboro » 17 апр 2022 11:02

nik_bg1 написа:Re: 27/1 кръг мнение от greenpeak » 16 апр 2022
"... Ботев като цяло нищо не показаха..."


Така е "Ботев" Пд нищо не "показа"... Но ако сте гледали мачовете им по често, ще знаете, че това е тактиката налагана от Валентич, всички в защита... затова отборите които играят срещу нас после си мислят, че са ни надиграли и как иначе, та нашите играят по често с нашият вратар, отколкото напред а как да играят напред когато няма, средна линия... в защита и дълъг пас напред - изключително грозен футбол за нас феновете. Търпим го защото това за сега това дава успехи и нямаме думата. В началото бяхме започнали да негодуваме, но дойдоха успехите и боса застана зад него...
И да завърша, използвайки думите на вашия треньор, казани с никакво уважение към съперника, все едно е фен "... В голям потрес съм, че "Ботев" победи ЦСКА..." а от мен, че победи и "Черно море"... , по надъхващи слова за нашите футболисти... нямаше. Да благодарим на синият боклук за тях...

САМО "БОТЕВ ПД"

Разбирам ядът ти, и аз бих се засегнал. Честита победа, да ти кажа честно, струва ми се че Левски ще вземе третото място. Като гледам моментната форма на Ботев, Черно Море и Левски, левскарите изглеждат най-добре. Защо е така, е тема на анализи и т. н. И накрая да те поправя,въпросния "боклук" от твоя пост, категорично не е "син". Чувствам се засегнат.

Потребителски аватар
nik_bg1
Мнения: 1040
Регистриран на: 18 окт 2008 13:45
Местоположение: Пловдив (Кючук Париж)
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот nik_bg1 » 17 апр 2022 11:11

За мен си е левскар... Казвал го достатъчно често... Щом го приемаш лично, извинявай...
САМО "БОТЕВ" Пд

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот greenpeak » 17 апр 2022 11:16

nik_bg1 написа:Re: 27/1 кръг мнение от greenpeak » 16 апр 2022
"... Ботев като цяло нищо не показаха..."


Така е "Ботев" Пд нищо не "показа"... Но ако сте гледали мачовете им по често, ще знаете, че това е тактиката налагана от Валентич, всички в защита... затова отборите които играят срещу нас после си мислят, че са ни надиграли и как иначе, та нашите играят по често с нашият вратар, отколкото напред а как да играят напред когато няма, средна линия... в защита и дълъг пас напред - изключително грозен футбол за нас феновете. Търпим го защото това за сега това дава успехи и нямаме думата. В началото бяхме започнали да негодуваме, но дойдоха успехите и боса застана зад него...
И да завърша, използвайки думите на вашия треньор, казани с никакво уважение към съперника, все едно е фен "... В голям потрес съм, че "Ботев" победи ЦСКА..." а от мен, че победи и "Черно море"... , по надъхващи слова за нашите футболисти... нямаше. Да благодарим на синият боклук за тях...

САМО "БОТЕВ ПД"


Аз лично не ви гладам мачовете. Но от това което видях спокойно написах, че наистина нищо не играхте вчера. (Единствано гледах пловдивското дерби и мача ви с ТИРЕТО!)

Твърдиш, че играете някакъв стил "ВСИЧКИ В ЗАЩИТА", ами виж си колко гола са ви вкарали!!!! От първата шестица сте, с нащ много допуснати голове :)!!!!! Отделно, вчера последните 20-ет минути нямахте никакъв въздух.
Последна промяна от greenpeak на 17 апр 2022 11:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ogrizko » 17 апр 2022 11:21

nik_bg1 написа:САМО "БОТЕВ ПД"

Това е най-смислената част от мнението ти :)

И какво точно показа Ботев Пд освен паса на Неделев?! Аз не се сещам за друго футболно.... дори и защитата ви беше зле дето хвалиш някаква защитна игра. Ако Курьор беше прескочил топката ритната от Закария ставаше 1:1

Да не говорим, че сме без най-ключовата си фигура в нападение и най-ключовата си фигура в полузащита. Ако вие бяхте без Неделев, едва ли щяхте да вкарата и да биете. Но е вярно, че и Илиан малко сбърка изпълнителите на тоя мач ....така че вината си е в нас.

И за мен беше чудно, че бихте ЦСКА ...обаче после разбрах, че те са играли без 4 титуляри по различни причини. Плюс, че Юрген Матай най-добрия им и стабилен защитник, а и не само ...щото и от статични положения е опасен и може да вкарва, се контузи. Може да имате късмет и да свършите трети, но нямате никаква игра общо взето. Добре, че е Неделев да направи някой пас или да вкара с хубав удар ....и напоследък Бароан да надбяга някого и това ви е играта. Виж, за мен това не е игра щото не ми харесва. Атлетико Мадрид не ги харесвам поради същата причина, макар че имат резултати.

Ние каквито и играчи да ни напуснат, намираме начин да играем футбол. Заминаха след полиграфа половин отбор, пак играхме добре. Имахме големи проблеми с ковид, пак намерихме начин да играем добре. Заминаха сега Родриго и Леандро, пак играем футбол и играем стабилно и имаме резултати.

Излъгахте ни и честито за което, но не играете нищо ....а иначе имайте си резултати. Аз предпочитам нашия стил футбол и да сме на 5 място честно казано и да имаме малшанс в мачовете, отколкото да сме на 3 място и да барикадираме отзад и т.н. Но това си е мое мнение и желание и за мен е по-важна насладата от играта и показаното отколкото някакви болни амбиции за шампиони и какво ли не ....ако стане стане няма да откажа ама не ми се иска да е за сметка на никаква игра.
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта