Оставка на Боби от БФС!!!!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 16 мар 2022 17:26

Честно, писна ми от тия нагли мизерници!!! Цялата Бобиева клика, Данчо Лечков и прочие!!!! По-гадни и нещастни копелета не знам дали може да има за управници..... тия докато не се изметат всичките до един футбола ни няма да се оправи!!! Пускам тема във форума, за да може феновете да си изразим мнението, че не ги искаме тия повече начело на БФС!!!! Всякакви стъкмявания на документи и какво ли не правят в сянка и се мотат ...само и само да не пуснат кокала и да могат да точат на макс!!! Ама мирише и се вижда от хиляди километри, нищо че пред камерите умеят да лицемерничат и се правят на чисти и си слагат някакви измислени високи оценки сами на себе си!!!!

Моля всички моряци, ако са против Боби и компания ...нека си изразят мнението, че да се види, че феновете не го искаме!!!

Също така ще се радвам фенове на другите отбори да си пуснат подобна тема в техните подфоруми!!! И ако някой гледа да стане ясно, че никой не ги иска тия мизерници и лъжци.....

https://gong.bg/bg-football/multimedia/ ... nen-674303 - това е което ме провокира ..писна ми да си правят каквото си искат и да газят всички закони и наредби!!!
Изображение

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот 'enki' » 16 мар 2022 18:35

Браво огризко, одобрявам темата. Тези наглеци трябва най-накрая да се ометат и да дадат шанс на други след тях. Футболът и стадионите ни са в окаяно състояние. Това е най-красноречивият атестат за работата им. Вън!!!

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот favaca8888 » 16 мар 2022 19:49

Без насилие няма да стане :)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Vladislav » 16 мар 2022 19:55

Колкото и да е способен някой управлението на такава организация или държава трябва да има мандатност. Не повече от 8 години. После нещата се израждат, като тумор. Примери колкото искате и у нас и в чужбина. А тук на всичко отгоре имаме некомпетентност поначало. Но нас никой не ни пита, можем да си лаем колкото си искаме.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 16 мар 2022 20:33

абе .....ако във всеки подфорум се пусне подобна тема и във всяка тема много от потребителите се изкажат, че са против досегашното управление на БФС и да се даде шанс на нови лица.... все някой преглежда форумите, дали ще са журналисти, дали ще е някой друг..... поне да се знае, че сме против Бобчо!!!!

то бива наглост ама чак пък толкова ...подаде си оставката и после сам си я оттегли и се върна ...ти майтап ли си правиш какво ли?!?!?!?

и завидния аргумент на бат ви Венци .....Бербатов не бил дал нищо от собствения си джоб .....а да не би Борислав Михайлов да е дал нещо от собствения си джоб?!?!?!

само не мога да разбера тия жалкари шефовете на БГ клубове какво си мислят, че печелят ....Крушарски вика трябвала промяна ама пак за Бобито гласувал ......даже Наско Сираков вика, че с тия членове на БФС дето избра Михайлов промяна нямало да има ама и той гласува за него.... не знам, явно някакъв голям страх има наистина....... те далаверите им си личат отдалече, вместо направо да ги осъдят и опандизят ги оставят да правят каквото си искат и това много дразни!!! с месеци отлагат всички документи и неща дето трябва да подават .....само и само да ги стъкмят по някакъв угоден за тях начин ....кой ги знае какви мръсотии правят, ако им бяха чисти нещата веднага щяха да си подадат всичко ама тук нищо чисто няма и няма и да има!!!! Затова пак призовавам да се лае във всичките подфоруми, дано нещо отнякъде се промени...
Изображение

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12301
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2022 20:56

ogrizko написа:....
Моля всички моряци, ако са против Боби и компания ...нека си изразят мнението, че да се види, че феновете не го искаме!!!
....

Пичове, не ви знам на колко сте години в тоя подфорум, ама разберете, че никой футболен ръководител, пърдящ на "Иван Асен", не се интересува от мнението на феновете в България!
Па вие си го изразявайте колкото искате. :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 16 мар 2022 21:11

TristaNNN написа:
ogrizko написа:....
Моля всички моряци, ако са против Боби и компания ...нека си изразят мнението, че да се види, че феновете не го искаме!!!
....

Пичове, не ви знам на колко сте години в тоя подфорум, ама разберете, че никой футболен ръководител, пърдящ на "Иван Асен", не се интересува от мнението на феновете в България!
Па вие си го изразявайте колкото искате. :)))

ми ...мен не ме интересува дали се интересува или не се интересува ;) знам само, че ако всички навсякъде му искат оставката ...рано или късно ще почнат да се усещат! ама сега понеже не се мрънка достатъчно и явно нещо си вярват, че безкрайно ще продължават да им минават номерата!!!

аз искам такъв шум да се вдигне, че като журналист им взема интервю да им каже: "знаете ли, че абсолютно никой не ви иска и всички фенове на всички клубове ви искат оставката?" .....но понеже само аз явно съм достатъчно луд да се правя на луд по форуми и панерки, затова и така нищо няма да се промени както винаги ;)

ако трябва мога и всеки ден да пускам коментар в който искам оставката на Бобчо 8–) въпреки че човека дето най-много дразни всъщност е Лечков, той е най-наглия 100% и вероятно той навива Бобито, че трябва да седи вечно и че няма как да ги поместят оттам....
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Vladislav » 16 мар 2022 21:27

Оставката му могат да я искат не феновете, а клубовете. За нашия например не съм чувал да иска такова нещо.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12301
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2022 21:28

ogrizko написа:..
ми ...мен не ме интересува дали се интересува или не се интересува ;) знам само, че ако всички навсякъде му искат оставката ...рано или късно ще почнат да се усещат! ама сега понеже не се мрънка достатъчно и явно нещо си вярват, че безкрайно ще продължават да им минават номерата!!!
...

:))))) Добре, браво! Ти си истински борец за правдини и революционер, само така! Само така ще се трогнат кума и гостите на сватбата на Литекс и Чавдар - с мрънкане, ще знаеш! :)))))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12301
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2022 21:29

Vladislav написа:Оставката му могат да я искат не феновете, а клубовете. За нашия например не съм чувал да иска такова нещо.

Стига пък ти с такива разрушителни приказки сега, мрънкане от страна не феновете му било цаката, разправят! :))))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта