Оставка на Боби от БФС!!!!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ShooterMan » 29 юли 2022 21:23

Перуката и измисленото БФС потопило Българския футбол до ниво Гибралтар и Фарьорски о-ви стана за посмешище още веднъж обслужвайки интереса на "отбора на всички власти" като отложи втори техен мач, като и сега абсолютно без причина! УЕФА, за разлика от БФС гледа да се играе сряда-събота (както и Мърлю уж иска) и се оказа, че няма проблем мач да има. Както и да е. Виждаме съвсем ясно защо няма футбол в България още веднъж. Лобита, приятелства по 40 години, алкохолни запои и тотална деградация. Докато Митко Бербатов не седне в БФС и нещата да започнат да се базират на ПРАВИЛА и ЗАКОНИ, не на приятелства и пиянства - футбол няма да има в България.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 01 авг 2022 19:11

махай се перука!!!! за всяка секунда забавяне само повече и повече плаща българския футбол!!!! и така и не даде обяснение за оная снимка с тото боса дето излезе на една маса..... мн удобно се пропускат разни неща, а специално си направи фейсбук сам да си се хвали за някакви глупости :)))) махай сееее!!!! оставка със задна дата, пожалуйста!!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Veso1913 » 01 авг 2022 19:34

Как ще махате Боби баш сега?Вижте само колко добре тръгна 40 годишното му приятелство?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 01 авг 2022 20:34

Veso1913 написа:Как ще махате Боби баш сега?Вижте само колко добре тръгна 40 годишното му приятелство?

то не е баш сега ....аз искам да се маха отдавна, но най-вече като се появи бербата като кандидат ...не може да се сравняват бербата и перукан..... бербата се махна от националния точно заради тия малоумници от бфс, че очевидно не можеше да ги понася и впоследствие според мен решението му се оказа правилно ...като се махна се видя в пълна степен какви са некадърници!!! пак поради същата причина не може да работи с тях... въпреки че перуката му предлагаше на бербата да дойде на удобно в калта и мръсотията ама бербата каза, че с тия няма как да работи ...и нормално, то просто е невъзможно няма как да стане като ги вижда какви са в бфс и покрай бфс нещата ....бербата може да няма управленски опит, но поне има правилната нагласа за поста ...да е безпристрастен, да не си и помисля за корупция и реално желание да оправи нещата и промени нещо ....а ония другите наглеци се вижда как само дърпат кокала и не искат да пускат въпреки цялата си некадърност
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот sandi74 » 01 авг 2022 20:42

Предателя Митко диадемата кой го брои за жив?Давай Боби..... и мощно Преслава.Наздраве.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Veso1913 » 02 авг 2022 09:45

ogrizko написа:
Veso1913 написа:Как ще махате Боби баш сега?Вижте само колко добре тръгна 40 годишното му приятелство?

то не е баш сега ....аз искам да се маха отдавна, но най-вече като се появи бербата като кандидат ...не може да се сравняват бербата и перукан..... бербата се махна от националния точно заради тия малоумници от бфс, че очевидно не можеше да ги понася и впоследствие според мен решението му се оказа правилно ...като се махна се видя в пълна степен какви са некадърници!!! пак поради същата причина не може да работи с тях... въпреки че перуката му предлагаше на бербата да дойде на удобно в калта и мръсотията ама бербата каза, че с тия няма как да работи ...и нормално, то просто е невъзможно няма как да стане като ги вижда какви са в бфс и покрай бфс нещата ....бербата може да няма управленски опит, но поне има правилната нагласа за поста ...да е безпристрастен, да не си и помисля за корупция и реално желание да оправи нещата и промени нещо ....а ония другите наглеци се вижда как само дърпат кокала и не искат да пускат въпреки цялата си некадърност

Той и Ицо по същия начин пискаше срвещу статуквотоо на БФС,НО удобно пое палката на ГГ и изведнъж му се изясни,че Литекс всъщност е ЦСКА.Замирише ли на кокал си показват зъбките с ръмжене.И като зная от ден първи чий интерес точно ще защитава АКО вземе властта ,рязко ми минава желанието за промяна.Вече преживахме една такава,която е видно до какво доведе.Сегашното управление поне е последователно.Води ни единствено и неотклонно в правилната според тях посока.Надолу,екипирани с лопати за копаене на дъна.А с Бербо отново ще започнат едни мечти и очаквания...
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 02 авг 2022 10:29

добре, прав си ...тогава ще стоим мирно и ще чакаме голямата перука да даде властта по наследство на малката перука поне да си знаем какво и що следва :))) бфс монархия
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Veso1913 » 02 авг 2022 17:54

ogrizko написа:добре, прав си ...тогава ще стоим мирно и ще чакаме голямата перука да даде властта по наследство на малката перука поне да си знаем какво и що следва :))) бфс монархия

Ето това е приказка.Иначе ще попитам,какво точно можем да направим ние феновете,освен да го псуваме по стадионите и грипите във Интернет,да опъваме плакати и клуба да отнася глоби и накрая следва отмъщението във вид на няколко посъветвании съдии да ни режат безогледно.Ако ти се рови,можеш да ми намериш мнението относно появяването на ВАР и какво очаквах аз,в противовес на очакванията на останалите фенове за справедливост.Такова животно в България няма и няма да има.Не Беребо,ами всичките екшън герои да застанат начело на БФС,крайният резултат ще е точно същият като сега.Посока надолу и яко копане на дъното.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 26 авг 2022 11:30

ей, Перука ....както и да го въртя и суча винаги стигам до теб като главен виновник за футболните проблеми в държавата.... разкарай се вече, пусни кокала и дай шанс на българския футбол!!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Veso1913 » 27 авг 2022 09:35

ogrizko написа:ей, Перука ....както и да го въртя и суча винаги стигам до теб като главен виновник за футболните проблеми в държавата.... разкарай се вече, пусни кокала и дай шанс на българския футбол!!!!!

Ти май искаш с едно махане на Перуката да развалиш едно 40 годишно приятелство и да съсипеш Левски,а?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта