19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 576
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот Eastern » 12 дек 2021 16:32

Много слаб мач изиграхме който нямаше как да бъде спечелен дори и ако бяхме играли добре! Такива страхливи свирчовци като тоя съдия са запазена марка във бългаският футбол и няма как да вървим нагоре със тях. Знаем че първите две места са запазени за два отбора и ако бъдат застрашени веднага се прилагат другите начини. Все пак този полусезон отбора показва доста повече от очакваното и заслужава адмирации.
Искам да обърна внимание на Милушев който си личи че има много големи възможности, дано Илиан му гласува все повече доверие защото се вижда огромният потенциал който има! На мен ми се иска да продължим по смело със налагането на млади футболисти и да се разделим със няколкото ненужни чужденци както и да спрем със привличането на такива. Днес както и във последните три срещи Сердюк не просто е слаб ами и пречи на отбора, накак си ми изглежда несериозен след като си осигури титулярно място или му се размъти главата със трансфер за повечко пари за какъвто се писа във пресата. Дано да греша защото наистина имаме нужда от такъв остър нападател какъвто изглеждаше до преди две, три седмици.
Само Черно море!

The_Miz
Мнения: 341
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот The_Miz » 12 дек 2021 16:33

ticha i vladislav написа:
The_Miz написа:
ticha i vladislav написа:
The_Miz написа:След всичките закани и прогнози нещо май не се справихте много добре

В това време,на тази прогизнала нива с микренски главен съдия съдия-и това е много

То на вас винаги съдията ви е виновен. А и вие сте свикнали да играете на нива, така че няма какво да мрънкате.

Не е лесно да фалираш,после да прескочиш директно от В в А група,да си сложиш отзад Тире София,Етрополе,Ловеч и да си мислиш че не си нов отбор.Нарича се болен мозък.

Гледам, че си доста кисел и бързо смени темата :D

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот ogrizko » 12 дек 2021 16:35

Супер логичен изход на мача и игра като цяло. Още като видях наводнения терен ми беше ясно, че тоя мач си падаме за съжаление. Да не си правим илюзии - най-силната част от играта ни е техниката, задържането, боравенето с топка, лъженето ....и всичко това отпадна в полза на по-силовия отбор на ЦСКА-София. На всичкото отгоре това дето мислех, че ще бъде предимство за нас ...мача на оранжевите срещу Рома понеже ги умори малко или много ....в крайна сметка се оказа, че беше и то за предимство на ЦСКА-София. Защото изиграха цял мач на подобен наводнен терен и тежки условия. Напълно логично навлязоха много по-силно в мача. Ще отчета като грешка на Илиан това, че тръгнахме да се надиграваме отново тоя мач. Логично беше на тоя терен, който дава тотално предимство на ЦСКА-София и няма как нашите да разиграват както принципно умеят, да се приберем назад добре групирани и да чакаме нашите шансове. Едва след 60 мин. като се поуморят, тогава да тръгнем да се надиграваме. Тъпото е, че първия мач с тях по същия баламски начин го загубихме. Абе, не се ли отчита терена??! Наистина не разбирам ...аз още като видях терена знаех, че не е подходящ за нашата игра и трябва да променим тактиката. Не се ли отчита разликата в контрола на топката при такъв терен и че няма как да си наложим играта над по-силните физически цветнокожи футболисти?! Мен това ме дразни, че не се опитахме с повече тактика и хитрост да спечелим мача ...ами си играхме както си играем и както казах - още като погледнах терена бях наясно, че нямаше шансове. Понеже и предположих, че Илиан ще иска да се надиграва. Пълна тъпня, при сух терен за мен тоя мач си го вземахме ама ей ти време и късмет..... че и автогол за по-яко и втори гол баш накрая на полувремето след съмнително положение за засада ..тамън да ни лиши от всякакви шансове. Живко за съжаление изобщо не можа да се нагоди към хлъзгавия терен и се получи много зле. Както и да е...... нищо фатално не е станало, и при сух терен можеше да паднем поради психологическа някаква бариера, но просто съвсем си убихме някак шансовете.

Сега чета за съдиите, че пишете ама не виждам проблем в тях. Според мен тактиката ни беше сбъркана и на тоя терен не трябваше да се надиграваме от началото на мача, а да чакаме да се уморят след 60 мин., тогава да ги натиснем и да си вземем мача.

А единственото хубаво бяха младите днес - говоря за Дюлгера с няколко много хубави намеси, както и влизането накрая на още двама юноши. Макар и за малко, но нека да влизат като може, дори и срещу такъв силен противник да почувстват малко тръпката. Даже трябваше по 15 мин. да играят и двамата ама айде ..нека влизат поне :)
Изображение

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот Ent » 12 дек 2021 17:27

Прекомерни амбиции преди мача, драми след него. А истината е, че не сме третият най-добър отбор, а третият най-малко слаб. Заралии и майните са в игрова криза цял сезон, а другите не стават за нищо. Милушев е крайно време да играе повече, иначе ще го изтървем.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот sandi74 » 12 дек 2021 17:34

Ent написа:Прекомерни амбиции преди мача, драми след него. А истината е, че не сме третият най-добър отбор, а третият най-малко слаб. Заралии и майните са в игрова криза цял сезон, а другите не стават за нищо. Милушев е крайно време да играе повече, иначе ще го изтървем.

Aбсолютен,безспорен и очеизваден ФАКТ.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6813
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот icko65 » 12 дек 2021 18:10

sandi74 написа:
Ent написа:Прекомерни амбиции преди мача, драми след него. А истината е, че не сме третият най-добър отбор, а третият най-малко слаб. Заралии и майните са в игрова криза цял сезон, а другите не стават за нищо. Милушев е крайно време да играе повече, иначе ще го изтървем.

Aбсолютен,безспорен и очеизваден ФАКТ.

Санди..гледай фактите в Загора че отивате на изпадане.Два пъти ви го турихме и пак лалаш..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта