18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 03 дек 2021 09:56

2008-2009 зимата, когато бяхме пред спечелване на 3-то място се реагира адекватно. Беше привлечен Наско Борносузов и Георги Какалов. Решаващи фигури за медала. Нека не избързваме. Освободени трябва да има - в лицето на Вилела, Ел Анаби, Гираси. Привлечени също трябват - особено и най-вече - офанзивен полузащитник.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот Готвача » 03 дек 2021 11:18

ShooterMan написа:2008-2009 зимата, когато бяхме пред спечелване на 3-то място се реагира адекватно. Беше привлечен Наско Борносузов и Георги Какалов. Решаващи фигури за медала. Нека не избързваме. Освободени трябва да има - в лицето на Вилела, Ел Анаби, Гираси. Привлечени също трябват - особено и най-вече - офанзивен полузащитник.

Относно привличането на нови на определени позиции съм абсолютно ЗА.Имам само едни съмнения че може би не трябва да се бърза с освобождаването на Вилела.Защо ли?Ами имаме само две истински крила/според един виден познавач на играчите ни-само едно,макар и той да е един от най добрите в момента/.В такъв случай с готово,макар и нехаресвано крило,знаещо изискванията на треньора за начина на игра,имащ качества,коитоо на моменти са впечатляващи и готов да играе и на двете крила,не виждам защо трябва да го сменяме за нова енигма.Още повече крила и то добри ,не се намират под път и над път,особено през зимата.Дори и да намерим/сега ще визирам Непомусено/,вероятно ще е извън форма и без играни мачове.Кога ще го чакаме да покаже нещо ,при положение че поне според нас,а ии това което виждам от Илиан,целта не е просто шестицата,а медали.Надяваме се че Непомусено ще направи добра подготовка и ще бъде алтернатива за важните мачове през пролетта,но да изпуснем готово решение?Не знам,мисля че имаме достатъчноо количество за освобождаване и свободни места за двама нови.Според мен огромния ни проблем е в последния пас и завършването на атаките.Тоест двама,наистина на тези точните позиции,като е пожелателно да се вземе бек за алтернатива,което ме стресира малко,защото означава че някой/визирам Попов/ е на изхода.При това положение наистина ще ни трябва бек и то такъв умеещ да играе и от двете страни.Вярвам че се работи в правилната посока и ще успеят да намерят правилните играчи за нужните ни позиции.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 03 дек 2021 11:55

Виктор изобщо не е на изхода, не знам защо се съчиняват истории. Виктор специално има както добри, така и слаби мачове и се отличава с непостоянство. Ето, последния ни мач беше с готов ЧК, беше ли вдигнат в 60 минута имаше особено голяма вероятност да загубим. Гола на Локо Пд (дузпата) също се случи след пробив през неговата зона. Положението на Георги Минчев в началото също, както и поне 10 фала пак в нвговата зона извършени или от него, или от хората, които го покриваха. Така, че нека не избързваме изобщо, Виктор е непостоянен в изявите си, играе агресивно в атака, но в защита, което му е по-важната задача има много пропуски все още. Точно както и Дичев. Ние не продаваме на български отбори (като припознатите), така, че.....за чужбина ключовото е ПОСТОЯНСТВО. Както за чужбина, така и за медал!!! Казвам горното като градивна критика към Виктор и Марто Дичев, защото съм на мнение, че трябва още да учат, и в атака, и в защита. Марто имаше едно положение в което нахлу в пеналта на Локо, по диагонал - на дузпата имахме два човека, вместо пас шутира от малък ъгъл и не се получи. Виктор имаше даже още по-чисто положение на 3 метра от Пиргов от малък ъгъл, зад него Димов, връща, Димов разстрелва Пиргов, но сам реши да играе и изпусна....Рано им е за трансфери на тях. Марто Минчев и Илиан Младши са друга риба, офанзивни играчи, но за защитниците важи не толкова да блестят с голове, колкото да не правят грешки, а до там пътя е далеч. Далеч е и трансфера в чужбина. Виждаш ли макето Дробаров? Ето това ниво да стигнат, тогава ще говорим. Безгрешен в защита, безупречен, внася спокойствие, голове като този срещу Арда са само бонус, отзад грешки да няма.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Ent
Мнения: 446
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот Ent » 03 дек 2021 13:11

Неблагодарно копче си ти и супер пристрастно. На малкия Илиан не спря да му лижеш топките, а на Виктор да му търсиш кусури. Ама ако му били дали червен кратон, ама незнам си какво. Момчето е първи в атаките и първи в защитата. Ама не бил подал назад с пета на скорост. Ти си рядко неадекватно човече, живеещо единствено във този форум. Никой не се е раздвал за този отбор като Виктор отвремето на Станислав. Панйотов бил пич щото ръгал, скубел, драскал, ръчкал ( все футболни аргументи) ама Виктор дето има всичко необходимо във футбола и го показва всеки мач бил непостоянен. Ако Панайотов имаше пасът на Вики, щеше да е заминал отдавна. Уви, той на 10 метра подава 3 метра в страни. Обаче тоз Виктор непостоянния. Смешник си ти, шуте, и нагаждач от класа.

Vladislav
Мнения: 1604
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот Vladislav » 03 дек 2021 13:37

Виктор ритнал веднъж един таджикистанец и го изкарахте ебаси рецидивиста. Всъщност на него по- слаб му беше сякаш предния сезон, нямаше увереност. Нормално е когато е в атака други да го покриват. Той е на едва 21 години, а всеки мач прави отнемания на топката, които спокойно могат да влязат и в учебници по футбол. Двамата с Велислав работят добре отдясно и се радвам че се утвърдиха в отбора. Както и ще се радвам ако излязат да играят някъде навън.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот ogrizko » 03 дек 2021 17:11

Принципно има тема както за налагането на младите, така и за трансферите ...но няма лошо и да се прелива от тема в тема според настроението. За мен специално Виктор е готов да заиграе в чужбина, миналия сезон имаше спад нормален за млад играч и колебливи изяви. Но тоя сезон демонстрира израстване и устойчивост и за мен един глупав шпагат не е чак такъв проблем в случая ...или че не се е сетил да подаде назад. То ако го беше направил направо да отива да играе в Юнайтед.

Велислав и Мартин Дичев не са готови все още. Трябва да се наложат и да покажат постоянство, Велислав да преодолее крампите и да почне малко да вкарва. Със сигурност още сезон-два трябва да постоят при нас и да играят, за да излязат. Но като гледам изявите им на терена, след Виктор ми се вижда с по-големи шансове евентуално Велислав ако няма контузии и т.н.

И понеже така и така темите са нещо относително, искам да попитам относно емотиконите - само на мен ли ми липсват, защото от няколко дни не ги виждам?! А така ми е много странно и скучно да си пиша съобщенията някак си. Да не би да съм ги изключил отнякъде без да искам?!
Изображение

deadlock
Мнения: 127
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот deadlock » 04 дек 2021 10:17

Задължителни 3 точки, за да влезем още по-уверени срещу отбора с тирето. Какъвто и състав да избере Илиан, важното е да вземем трите точки.

Виктор изигра един колеблив преден сезон, но до момента в текущата кампания е един от най-постоянните и ценни играчи за отбора. Да, беше за червен картон срещу Локо Пловдив, но няма и безгрешни, а това е може би единственото му провинение. Момчето винаги се раздава и прави ключови намеси всеки мач. Надявам се скоро да пробие в чужбина като Марто и Младши. След него са Дичев и Велислав.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот Готвача » 04 дек 2021 10:48

Vladislav написа:Виктор ритнал веднъж един таджикистанец и го изкарахте ебаси рецидивиста. Всъщност на него по- слаб му беше сякаш предния сезон, нямаше увереност. Нормално е когато е в атака други да го покриват. Той е на едва 21 години, а всеки мач прави отнемания на топката, които спокойно могат да влязат и в учебници по футбол. Двамата с Велислав работят добре отдясно и се радвам че се утвърдиха в отбора. Както и ще се радвам ако излязат да играят някъде навън.

Съгласен съм напълно.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот Sole » 04 дек 2021 13:06

Георги Георгиев се завръща под рамката за Черно море
Topsport.bg

Вратар и защитник се очаква да се завърнат сред титулярите на Черно море за домакинството срещу ФК ЦСКА 1948, пише "Тема спорт". Двубоят е в понеделник от 14:30 часа на "Тича".
Титулярният страж на "моряците" Георги Георгиев загуби мястото си заради контузия. Стражът обаче вече е готов и се очаква Илиан Илиев отново да започне да залага на него, а Иван Дюлгеров да седне на пейката.

Левият бек Цветомир Панов пък се чувства доста по-добре. Той е с травма, заради която отпадна от групата за гостуването на Локомотив (Пловдив). Очаква се обаче сега да е на линия за двубоя с ФК ЦСКА 1948.

Нападателят Сердюк пък увисна с картони. Срещу Локо (Пловдив) той получи четвъртото си официално предупреждение и при още едно ще пропусне следващия мач.

p.s. В момента Дюлгеров си е в супер форма и трябва да е твърд титуляр. Иначе е ясно, че на шопите много им се иска Георгиев да пази и да видят Дюлгера далеч от вратата;)

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2578
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот Iceberg » 05 дек 2021 17:18

Двама се завръщат в групата на Черно море за мача с ЦСКА 1948
https://fakti.bg/sport/634914-dvama-se- ... _AYiHVscBs

Двубоят между Черно море и ЦСКА 1948 е в понеделник, 6 декември от 14,30 часа на стадион "Тича" във Варна
Нacтaвникът нa Чeрнo мoрe Илиaн Илиeв oпрeдeли 18-тe зa прeдcтoящoтo дoмaкинcтвo нa ЦCКA 1948 oт 18-ия кръг нa еfbеt Лигa. Cлeд изтърпянo нaкaзaниe oт три мaчa в групaтa ce зaвръщa Рoдригo Eнрикe. Cрeд избрaницитe нa cпeциaлиcтa пoпaднa и възcтaнoвeният oт кoнтузия Цвeтoмир Пaнoв.

Aут зa двубoя e Cтeфaн Вeлeв, кoйтo прoдължaвa дa лeкувa трaвмa, кaктo и Caми Eл Aнaби, Рoceн Cтeфaнoв, Пaвeл Гeoргиeв, Джeвaрo Нeпoнуceнo и Фoдe Гирacи.

Двубoят мeжду Чeрнo мoрe и ЦCКA 1948 e в пoнeдeлник, 6 дeкeмври oт 14,30 чaca нa cтaдиoн "Тичa" във Вaрнa. Цeнaтa нa билeтитe зa cрeщaтa e 7 лeвa и щe ce прoдaвaт нa кacитe нa cтaдиoнa, кoитo oтвaрят в 12,30 чaca.

Oт 9,30 чaca дo 11,30 чaca в дeня нa мaчa пък щe e oтвoрeн пункт зa тecтoвe зa СОVID-19. Тoй щe e пoзициoнирaн нa бул. “8-ми Примoрcки пoлк” дo кacитe зa билeти нa cтaдиoнa. Цeнaтa e прeфeрeнциaлнa – 8 лв. зa aнтигeнeн тecт, a ocтaнaлaтa чacт oт пaритe зa нeгo ce пoeмa oт клубa.

Групaтa: Гeoрги Гeoргиeв, Ивaн Дюлгeрoв, Цвeтoмир Пaнoв, Живкo Aтaнacoв, Виктoр Пoпoв, Дaниeл Димoв, Мaртин Дичeв, Влaткo Дрoбaрoв, Вacил Пaнaйoтoв, Пaблo Гaрcия, Вeлиcлaв Вacилeв, Лeaндрo Aндрaдe, Рoдригo Eнрикe, Мaртин Милушeв, Кaлин Гeoргиeв, Рoдригo Вилeлa, Зe Гoмeш, Eвгeний Ceрдюк.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта