Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4406
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот greenpeak » 02 фев 2022 20:07

Фарул – Черно море 2:3

Черно море: Иван Дюлгеров, Живко Атанасов (78-Сами Ел Анаби), Влатко Дробаров, Виктор Попов (80-Петър Иванов), Цветомир Панов (56-Мартин Дичев), Пабло Гарсия (80-Светослав Иванов), Васил Панайотов (46-Стефан Велев), Соула (78-Калин Георгиев), Велислав Василев (46-Ангел Ангелов), Родриго Вилела (65-Мартин Милушев), Евгений Сердюк (65-Денислав Ангелов).

Евгений Сердюк - 2 гола, а Денислав Ангелов - 1

http://chernomorepfc.bg/bg/%d1%84%d0%b0 ... %81%d0%b0/

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4406
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот greenpeak » 03 фев 2022 17:52

Илиан Илиев сподели: Родриго е пред трансфер. Докато не станат нещата, няма да казваме за къде. Има си и той откупваща клауза, а един отбор иска да я активира.

https://dsport.bg/ilian-iliev-otlichno- ... erduk.html

Sole
Мнения: 4560
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Sole » 04 фев 2022 18:01

Родриго Енрике отива в Китай
04.02.2022 / 16:12

Снимка: Chernomorepfc.bg

Родриго Енрике все пак се разделя с Черно море. Офанзивният футболист ще продължи кариерата си в Китай, научи "Петел". Както е известно, вчера треньорът на "моряците" Илиан Илиев обяви, че чуждестранен клуб е готов да активира клаузата му за откупуване.

"Родриго е пред трансфер. Докато не станат нещата, няма да казваме за къде. Има си и той откупваща клауза, а един отбор иска да я активира", каза вчера Илиев, а днес вече е ясно, че въпросният клуб е склонил да плати трансферната сума, но все още не е ясно името му.

Бразилецът дойде във Варна точно преди три години - през зимния трансферен прозорец на 2019 г., като изигра 74 мача, в които отбеляза 12 гола.

Преди това е носил екипите на бразилските Оесте, Америка Футбол и Атлетико Пернамбукано, както и на португалския Униао Мадейра.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ФК ЦСКА 1948 отмъква звезда на Черно море
06.02.2022
Topsport.bg

ФК ЦСКА 1948 може да вземе звездата на Черно море Родриго Енрике, пише "Котаспорт". През седмицата треньорът на варненци Илиан Илиев обяви, че бразилският футболист ще напусне, тъй като откупната му клауза в договора му ще бъде активирана.
Смята се, че Енрике е в напреднали преговори както с ЦСКА 1948, така и с тим от Китай, но на този етап е по-вероятно да подсили тима от София.
Възможно е и самият футболист да плати откупната си клауза и след това да вземе най-доброто решение за себе си за това къде да продължи кариерата си.
Последна промяна от Sole на 06 фев 2022 20:37, променено общо 2 пъти.

Sole
Мнения: 4560
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Sole » 04 фев 2022 18:16

Матиас Курьор: Надявам се да играя още 3 години и това да е в Черно море

04.02.2022 / 15:32
Снимка chernomorepfc.bg

Матиас Курьор се завърна за трети път в Черно море и призна, че иска да приключи кариерата си тук. Вчера нападателят стартира подготовка с тима, а ден по-рано пристигна на летище "Варна", където бе посрещнат от нетърпеливи фенове на "моряците". Курьор призна в интервю за "Дарик", че се чувства изключително щастлив, че отново е в любимия си клуб след "одисеята" в Индия.

"Бях изненадан и много щастлив от посрещането на феновете. Дори митничар на летището ме разпозна. Благодаря много на всички. Съотборниците ми също ми устроиха супер посрещане. Аз познавам 90 % от настоящия състав. Изключително щастлив съм отново да ги видя и да имам възможността отново да играя с тях", каза той.

"С Илиан Илиев не сме говорили на каква позиция ще ме използва Илиан Илиев. Както винаги, решава той. Аз съм на негово разположение. Вече и жена ми е тук с мен. Много харесва Варна. В момента оглежда апартаменти, за да изберем къде да се настаним. Чувствам се добре. Имам нужда да играя. Ще видим. Ще съм готов за мача с Лудогорец. Ще работя здраво, за да играя", коментира Курьор.

Той разкри и причаната да напусне отбора си в Индия: "Ако трябва да бъда честен, там футболът е много слаб. Влатко Дробаров може да го потвърди. Не изпитвах никакво удовоствие от играта там. Без удоволствие, без страст, нямаше как да остана там. Те направиха всичко, за да ме задържат, но аз не исках. От друг индийски клуб отправиха предложение към мен, но и на тях отказах".

Запитан кой номер ще носи, Мат каза: "Не зная, но предпочитанията ми са за номер 19. Ако е на разположение, ще го взема".
"Надявам се да играя още 3 години и се надявам да е в Черно море. Това не зависи само от мен", завърши футболистът.

Nobody007
Мнения: 365
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Nobody007 » 07 фев 2022 11:17

Когато Матиас бе продаден в Турция бе в топ-форма... Бе лидер в лигата по отбелязани попадения.
Да се надяваме, че ще се адаптира бързо... и дано не е изгубил форма.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Marlboro » 08 фев 2022 19:52

От три дни чакаме превод за Родриго. От три дни нищо никъде по темата. Феновете в пълно невидение, чакахме и нов до часове, преди един ден, и там няма информация. Имам чувството, че е по лесно да се информира човек, какво става на Станция Мир, отколкото да разбере някой, какво става в Черно Море, и става ли нещо изобщо

Nobody007
Мнения: 365
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Nobody007 » 09 фев 2022 09:21

Marlboro написа:От три дни чакаме превод за Родриго. От три дни нищо никъде по темата. Феновете в пълно невидение, чакахме и нов до часове, преди един ден, и там няма информация. Имам чувството, че е по лесно да се информира човек, какво става на Станция Мир, отколкото да разбере някой, какво става в Черно Море, и става ли нещо изобщо


Ако толкова много го искаха... парите несъмнено досега щяха да са дошли. Удариха го на "пазарлък" и се пробват явно да го вземат "тънко"... Твърде дълго се проточи тази сделка.
Накрая май ще си остане на Тича :)

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 575
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Eastern » 09 фев 2022 12:21

Nobody007 написа:
Marlboro написа:От три дни чакаме превод за Родриго. От три дни нищо никъде по темата. Феновете в пълно невидение, чакахме и нов до часове, преди един ден, и там няма информация. Имам чувството, че е по лесно да се информира човек, какво става на Станция Мир, отколкото да разбере някой, какво става в Черно Море, и става ли нещо изобщо


Ако толкова много го искаха... парите несъмнено досега щяха да са дошли. Удариха го на "пазарлък" и се пробват явно да го вземат "тънко"... Твърде дълго се проточи тази сделка.
Накрая май ще си остане на Тича :)


Както каза Илиан, тези футболисти са тук само тялом а духом ги няма, така че дори и да останат и Родриго и Жека не се знае дали ще имат мотивация за игра. Аз съм на мнение че такива играчи са вредни за отбора , но със сигурност ще са предпочитан избор за титуляри (тук изобщо не оспорвам качествата им), в това число включвам и Пабло. Дано да греша и тези състезатели да осъзнаят че едно евентуално класиране за евро турнирите ще още по голяма реклама за тях и евентуални по добри трансфери.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Iceberg » 09 фев 2022 14:46

Черно море не срещна трудности срещу Дунав Русе в контрола във Варна
https://fakti.bg/sport/651827-cherno-mo ... PNzbmLKSBI

"Моряците" биха с 4:1
Отборът на Черно море записа победа с 4:1 срещу тима на Дунав Русе в контролна среща, играна на стадион "Младост" във Варна. Попаденията за "моряците" реализираха Мартин Милушев, Евгений Сердюк на два пъти и Васил Панайотов. За гостите от Русе точен бе юношата на Черно море Джан Хасан.
“Моряците” стартираха срещата с натиск и откриха резултата още във втората минута. Мартин Милушев пресече пас пред наказателното поле на гостите, направи двойно подаване с Васил Панайотов и насочи топката в мрежата за 1:0. В 21-вата минута Йордан Димитров от състава на Дунав бе изведен на добра позиция и стреля, но топката срещна тялото на бранител и излезе в корнер. Веднага след това Диян Димов отблизо с глава стреля, но Иван Дюлгеров записа добро спасяване. В 41-вата минута Светослав Николов опита удар от границата на наказателното поле, но топката премина над напречната греда.
В 50-ата минута Евгений Сердюк покачи на 2:0 от пряк свободен удар, като преди да влезе в мрежата на Дунав, топката се отби в стената и излъга вратаря. В 53-ата минута Васил Панайотов направи резултата класически. Евгений Сердюк се пребори с вратаря на гостите, отне топката и я подаде към Васил Панайотов, който от границата на наказателното поле я насочи технично в далечния ъгъл за 3:0. В 63-ата минута Николай Златев засече с глава центриране на Сердюк, но вратарят на Дунав спаси. В 77-ата минута юношата на Черно море Джан Хасан намали резултата - 3:1. В 89-ата минута Сердюк реализира сам срещу вратаря за 4:1 след пас на Светослав Николов.
Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров (68-Галин Григоров), Петър Иванов (68-Берк Джевдет), Росен Стефанов, Сами Ел Анаби, Мартин Дичев, Васил Панайотов, Калин Георгиев, Николай Златев, Мартин Милушев ( Мартин Милушев), Евгений Сердюк, Павел Георгиев.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4406
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот greenpeak » 09 фев 2022 14:48

Аз на някои хора им го казах (още началото на годината) за Родриго, те си мислеха, че майтап си правя.

Алжирецът до седмица на ''Тича'', Родриго минава медицински прегледи в чужбина
Родриго Енрике в момента не е в България. Той е в чужбина, но не в Китай, където се очаква да замине малко по-късно. Родриго минава в момента медицински прегледи в трета независима страна.

https://dsport.bg/alzirecat-do-sedmica- ... nt=section


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта