Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4562
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Sole » 04 дек 2021 13:10

Нападател на Черно море може да стане "канарче"
Topsport.bg

Отборът на Ботев (Пловдив) проявява сериозен интерес към звездата на Черно море Евгений Сердюк. Украинецът е направил отлично впечатление на боса на "канарчерата" Антон Зингаревич и хората му по време на гостуването на "моряците" в Коматево преди две седмици, когато победиха с 2:0. Именно Сердюк откри резултата с много красиво попадение. Веднага след мача от щаба на "канарчетата" са се свързали с приближени на Сердюк, за да му предложат оферта.

Според информация на "Мач Телеграф", от Ботев са предложили на нападателя тройно по-висока заплата от тази, която той получава в Черно море. По неофициална информация, Сердюк има договор с Черно море до края на сезона.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Готвача » 10 дек 2021 11:41

Зе си отива в Португалия и макар и не в особено добра форма,не беше лоша опция за втири избор ,Сега оставаме без такъв и се надявам да се появи някой нов,който бързо да влезе във форма.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 10 дек 2021 11:51

Аз лично пък се радвам, че си заминава. Има качества, обаче на терена виждам апатия дето ми идва в повече. Явно има по-мек характер и не обича да се бори. Но освен това и центъра на тежестта на тялото му поне на мен ми изглежда да го прави по-бавен. В смисъл стила му на бягане е по-мек и тромав или не знам и аз как да кажа. Според мен силата му е в това да отиграе топката с 1-2 докосвания. Може да вкара ако е на стрелкова позиция. Но както се вижда не го прави особено често. Сердюк изглежда 10 класи отгоре - бързина, борбеност, раздвиженост и каквото се сетиш. Предпочитам някой дето няма на хартия качества като на Зе Гомеш, но да компенсира това с желание и себераздаване за отбора. И все пак е странно, че това ни е първия освободен като се има предвид, че останаха Жирафи и Ел Ануби или както там беше.... дано и с тях се разделим лесно и да вземем поне 2 нови дето да имат някакви качества и желание за игра.
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Готвача » 10 дек 2021 13:04

ogrizko написа:Аз лично пък се радвам, че си заминава. Има качества, обаче на терена виждам апатия дето ми идва в повече. Явно има по-мек характер и не обича да се бори. Но освен това и центъра на тежестта на тялото му поне на мен ми изглежда да го прави по-бавен. В смисъл стила му на бягане е по-мек и тромав или не знам и аз как да кажа. Според мен силата му е в това да отиграе топката с 1-2 докосвания. Може да вкара ако е на стрелкова позиция. Но както се вижда не го прави особено често. Сердюк изглежда 10 класи отгоре - бързина, борбеност, раздвиженост и каквото се сетиш. Предпочитам някой дето няма на хартия качества като на Зе Гомеш, но да компенсира това с желание и себераздаване за отбора. И все пак е странно, че това ни е първия освободен като се има предвид, че останаха Жирафи и Ел Ануби или както там беше.... дано и с тях се разделим лесно и да вземем поне 2 нови дето да имат някакви качества и желание за игра.

Предполагам че ще го освободят след мача с тирето.Но и другите вероятно ще си тръгнат тогава.Мисля си,което си е само и единствено мое мнение,че момчето което бе на проби ще подпише.Също вярвам че при толкова освободени и Вилела ще остане до лятото/надявам се/,защото и Меси да дойде,до лятото ще играе нищо.А и някой юноша може да получи повече време.Не зная какво става и Павел.Тръгна силно,но нещо вероятно малко не му достига да захапе,а и конкуренцията в неговата зона е убийствена.Кого точно да измести,при положение че и Велев се завръща след паузата.Но мисля че поне един бек трябва да вземем.Още повече че Цецо получи поедни контузии и оставаме само с два бека,без никакви опции.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 11 дек 2021 01:14

Мариян Тонев от Марица Пд искам аз щом ще махаме Зе-то.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pVS23KFZyuM[/youtube]

Клипът е от В група, но качествата според мен си личат. Освен това в момента е голмайстор на Б група с 15 гола до момента, което показва, че може да се справя на по-горно ниво и има самочувствие. Лично на мен ми напомня много по всичко .....на Сердюк. Дали ще станат много двама такива играчи сходни?! Едва ли! Тъкмо като издиша единия към 60мин. другия ще го сменя. При контузии, наказания и прочие също може да играе тоя дето е на линия. И двамата изглеждат супер раздвижени нападатели, така че не мисля, че има проблем и двамата да са на терена понякога. Само дето аз си мечтая за Тонев, а кой знае кой от коя португалска дивизия ще дойде вместо него и колко ще го чакаме да се аклиматизира, но да видим все пак де.

п.п. Явно освен емотиконите и други неща не работят. Дано някой се сети да ги оправи.
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 12 дек 2021 16:43

Понеже някои викат да не привличаме играчи, а само да освободим и да караме с юношите. Аз лично не го считам за правилно, защото не на всички футболисти ще им издържи психиката да поемат тая отговорност. В смисъл, при 1-2 контузии и наказания, ако трябва да играят повече мачове не се знае какво ще се получи. На някой играч може да му се пречупи нещо психиката и после да не става. Трябва да имаме достатъчно скамейка и опитни играчи според мен. Но идеята е да се намери баланса, за да може и юношите да получават шансове ...да не отиваме на другата крайност прекалено много да разчитаме на чужденци и опитни играчи. Ако може да се намери тоя баланс ще бъде най-добре за отбора.
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4408
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот greenpeak » 13 дек 2021 16:48

Черно море привлече първия си нов футболист и се разделя с трима

Селекцията в Черно море започна. “Моряците” привлякоха първия си нов футболист за пролетния полусезон. Това е французинът от алжирски произход Мазире Соула, който играе като атакуващ полузащитник.

Соула е на 23 години и е юноша на Льо Авър (Франция). Роденият във Руан, Франция играч записва 1 мач за представителния тим в Лига 2 през 2017 г., както и 44 мача с 3 гола за „Б“ отбора. През 2018 г. преминава в Анже, където за два сезона има 34 мача с 4 гола. През сезон 2020/21, високият 172 см футболист, е играл в елитния алжирски Алжер и бележи 2 гола в 25 мача.

Mazire Soula: https://int.soccerway.com/players/mazire-soula/435421/


В същото време варненският клуб се разделя по взаимно съгласие с трима играчи. Това са Джеваро Непонусено, Зе Гомеш и Фоде Гираси.

Ръководството на Черно море и спортно-техническият щаб благодарят на тримата за съвместната им работа и им пожелават успех занапред.

http://chernomorepfc.bg/bg/%d1%87%d0%b5 ... %82%d0%b1/
Последна промяна от greenpeak на 14 дек 2021 12:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 13 дек 2021 17:12

Това е повече от отлична новина. Една от грешките ни досега беше, че винаги играчите ги привличаме в последния възможен момент. Тоя трансфер показва някакво по-голямо старание в тая посока и че явно сме достатъчно убедени в качествата на играча дето привличаме... Само не знам Сами ел-Анаби защо го пазим?! В смисъл пазим ли го с някаква цел или не може да го уговорим да се разделим примерно?!
Изображение

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Vladislav » 13 дек 2021 18:49

Тези на никой няма да липсват, даже си мисля че още поне двама ги няма в списъка. Ако Гомеш все пак игра (че и голове вкара) въобще не знам Непоносимо и бастуна Жирафи за какво въобще дойдоха. Даже пишеше някъде че последния сме го чакали цял полусезон. Като знам стила на Илиан въобще не вдявам как е възможно такъв играч да му задържи вниманието за дори 2 минути.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 13 дек 2021 20:30

Според мен сме търсили играч тип Бакари дето е силен физически, може с 1-2 крачки да вземе предимство и ......абе само изглежда добре ама иначе не може да спре топката и оттам веднага му я отнемат и нищо не можа да покаже при нас. Типа ни игра е друг, очевидно сме много силни технически и оттам вземаме контрол над мачовете си. Лошото е, че трябват и по-силови играчи, срещу ЦСКА ако имахме играч тип Бакари или Кайседо можеше и да направим нещо...
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта