14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот 'enki' » 05 ное 2021 12:22

Така е, Илиан е правилният човек за него. А и все пак аз говоря наизуст, не знам, каква е реално причината за срива в кариерата на Зе.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Eastern » 06 ное 2021 08:31

Очаквам днес най на края да направим поредни победи на Тича , нещо позабравено напоследък. Гледам групата за мача и според мен единственият отсъстващ който е важен за отбора е Пабло , но пък за сметка на това Димов е там и може спокойно да заеме мястото му. Най важното е да си вкараме създадените положения през през първата част и мачът да се отвори , иначе знаем какво става като се закучим срещу наглед по слаби противници. Друг повод за оптимизъм във мен е че Илиев винаги надигрва Пенев.
Само Черно Море!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Готвача » 06 ное 2021 09:53

'enki' написа:Така е, Илиан е правилният човек за него. А и все пак аз говоря наизуст, не знам, каква е реално причината за срива в кариерата на Зе.

Илиан може от всяко дърво да направи свирка,но съвсем друг е въпроса,какво точно мисли СВИРКАТА по въпроса.Помня едно изказване на Старшия как някои юноши си мислят че мястото им в мъжкия отбор трябва да им се дава по задължение,а не по заслуги/разбирай влагане в тренировките на макс/.След това интервю,нашият всеобщ любимец Велислав Василев рязко дръпна нагоре и вече малко от нас виждат стартовите 11 без него.И всичко това за 8 мача.Но Павката още май не е разбрал какво точно е казал Илиан.Надявам се да вижда какво се случва около него,да погледне поне Дичев и сега Вили и да си помогне сам.Явно Илиан дава шансове,но трябва и да се поизпоти човек за тях.Относно ЗЕ-имаме супер талант от европейска величина и нали никой не мисли че АКО може да се вкара в пътя,Илиан няма да го направи?Аз съм на мнение че напоследък Зе започва да проявява интерес към случващото се и се опитва да се върне на пътя.А идеята да го вкарат в пътя е да изкарат някой лев от него.Дано успеят и кариерата на Зе да тръгне нагоре,което ще е огромен плюс за бъдеще привличане на класни играчи,желаещи да си оправят кариерата.Защото акоо на Зе не му се получи,това означава ВЕРОЯТНО край на кариерата му.Кой ще иска играч,койтоо не може да се докаже в отбор от една супер неизвестна футболна лига на г.за на географията,с играчи селектирани предимно от 3-4 дивизия на водещите първенства,а топ отборите имат по някой друг талант от втора дивизия.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Готвача » 06 ное 2021 09:56

Eastern написа:Очаквам днес най на края да направим поредни победи на Тича , нещо позабравено напоследък. Гледам групата за мача и според мен единственият отсъстващ който е важен за отбора е Пабло , но пък за сметка на това Димов е там и може спокойно да заеме мястото му. Най важното е да си вкараме създадените положения през през първата част и мачът да се отвори , иначе знаем какво става като се закучим срещу наглед по слаби противници. Друг повод за оптимизъм във мен е че Илиев винаги надигрва Пенев.
Само Черно Море!

Имаме огромен шанс да започнем с трупането на точки,дано са си изчистили главите от победата над Левски и излязат пределно мобилизирани за постигане на поредна победа.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 06 ное 2021 10:29

Според мен най-хубавото е, че Леандро се завръща за мача, т.е. пропусна само този с Левски. Може да не вкарва голове, но създава положения в двуцуфрени бройки и наистина не може да бъде спрян освен с нарушения. Когато той е на едното крило, а на другото Велислав - говорим за много проблеми в отсрещната страна. Така, че супер новина, че Леандро пропусна само седмица, защото се очакваше да е чак до зимата, а след Царско село идват нелеки гостувания, където точно крилата ни правят разликите (Леандро и Велислав пометаха Арда например). Колкото за днес - Димов сменя Пабло, не вярвам Илиан да почне направо с Леандро, така, че очаквам пак Зе-Сердюк, но не се знае, ако Леандро е ок на 100% сигурно ще ги започне той. Павката е на такъв пост, който е доста ключов - вътрешен халф. Там грешката значи гол в нашата врата или най-малко голово положение. По-трудно се налагат младоци там, например един Илиан Джуниър си почна на крилото и седя там повече от 1 година. Павката за крило категорично не става, така, че ще трябва да се поти, че да се поти по тренировки. Нещо повече, от последните минути с Арда, когато влезе Калин Георгиев - доста технични, доста ЗРЕЛИ отигравания показа, нищо, че е по-малък. Много е възможно да вземе предимство, изключително добри неща видях тогава.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Sole » 06 ное 2021 12:00

СТАРТОВ СЪСТАВ:
Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 6. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 27. Даниел Димов (к), 2. Цветомир Панов, 71. Васил Панайотов, 72. Родриго Енрике, 20. Зе Гомеш, 17. Велислав Василев, 9. Евгений Сердюк
Хубавото е,че се оформи страхотен тандем Зе§Жека и Илиан трябва да продължи да ги пуска заедно. Димов е в слаба форма,но сигурно Илиан ще почне да го налага вече като дефанзивен халф имайки предвид,че отзад 4ката/Попов,Панов,Дробара и Живко/ се бетонираха. И дано този път счупим каръка да се дъним срещу по слаби отбори на Тича.

Ent
Мнения: 434
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Ent » 06 ное 2021 13:52

КПД-то на Шабленския е брутално ниско. Този футболист не е за А група вече.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот 'enki' » 06 ное 2021 14:14

Само едно нещо ще кажа - ТЕРЕНА.

Всичко останало в момента е второстепенно.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот sandi74 » 06 ное 2021 14:32

Честита точка,все пак 1 е повече от нищо :!: Днес Царско село загуби 2 точки а вие спечелихте 1 :idea:

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Sole » 06 ное 2021 14:40

Мачът мирише отвсякъде!? Сезонът приключи след поредната издънка! Илиан спокойно може да си ходи,няма нужда повече да ни къса нервите! При положение,че губи с 0:1 при влизането на Леандро вади Зе, ами извади Димов или ц.защитник...страх лозе пази!Те селото дори нямаха намерение да минават центъра. Илиан не можа да вземе нарисувани мачове срещу отбори които отстъпват с класи от Черно море./ два пъти със Царско село, Славия, Локо Сф, Локо Пд,Пирин,Ботев Вр.....само до тук левашки загубени 14 точки!/
Димов хиляда напречни паса или пас назад...напълно беше излишен в мач с такъв селски отбор. Интересен парадокс: Защо никой не искаше да стреля във вратата!?
Само един положителен елемент имаше в мача,че най сетне вкарахме дузпа.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта