2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2:0

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Clarion » 04 авг 2021 14:00

аз май съм гледал друг мач :-) вярно, че Дичев първото полувреме се справи добре, защото май нямаше никаква работа като цяло, но през второто, когато игра пред мене, го подминаваха както и откъдето си искат, а в нападение никой не играеше с него. не знам дали е от това, че игра десен, а не ляв бек, но още е много далеч от Панов като равностоен заместник, а не знам какви други опции имаме въобще на десния бек ...
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Ent » 04 авг 2021 14:16

Clarion написа:аз май съм гледал друг мач :-) вярно, че Дичев първото полувреме се справи добре, защото май нямаше никаква работа като цяло, но през второто, когато игра пред мене, го подминаваха както и откъдето си искат, а в нападение никой не играеше с него. не знам дали е от това, че игра десен, а не ляв бек, но още е много далеч от Панов като равностоен заместник, а не знам какви други опции имаме въобще на десния бек ...

Верно си гледал друг мач. Десен, ляв, последно сигурен ли си, че си гледал Дичев :) ? Много далеч от Панов? ххахаххахахахахахах

KhanBulgar
Мнения: 3
Регистриран на: 29 апр 2019 21:31
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот KhanBulgar » 05 авг 2021 08:09

Страхотно представяне от отбора. Трябва да отдадем заслуженото и на старшия - добре подготви отбора тактически. Атанасов, Дробаров изглеждат супер добри заедно. Пабло Гарсия е класа и с Панайотов играят добре. Енрике показа старото себе си и не само вкара а създаде много ситуации. Велев не знам защо толкова го мразят по тези форуми, но днес игра добре в предни позиции. Гираси изглеждаше слаб, дано покаже нещо в бъдещето. Ако не играем с типичен ЦН в следващите мачове ще стане лошо. От 20+ ситуации - 2 гола. Едва ли ще имаме толкова възможности за гол срещу Берое.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 05 авг 2021 11:01

Ами най доброто е,че започваме да изглеждаме стабилно в защита.С доброто владеене на топката се намаляват и шансовете за атаки на противника,а в сегашния случай и малкото такива са сравнително успешно парирани от защитата и опорните халфове.За изключително бързите играчи на Ботев,само два шанса за цял мач звучи супер.На Берое нападателите са по силни,но с една идея по бавни,но халфовете им са равностойни на нашите.Ще стане оспорван мач,искам победа разбира се,но ми се върти един хикс в главата.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Clarion » 06 авг 2021 14:01

Ent написа:
Clarion написа:аз май съм гледал друг мач :-) вярно, че Дичев първото полувреме се справи добре, защото май нямаше никаква работа като цяло, но през второто, когато игра пред мене, го подминаваха както и откъдето си искат, а в нападение никой не играеше с него. не знам дали е от това, че игра десен, а не ляв бек, но още е много далеч от Панов като равностоен заместник, а не знам какви други опции имаме въобще на десния бек ...

Верно си гледал друг мач. Десен, ляв, последно сигурен ли си, че си гледал Дичев :) ? Много далеч от Панов? ххахаххахахахахахах

Браво, чудех се кой ще го забележи, след като малко след поста си осъзнах грешката си :-)
Но това не променя мнението ми - може би неслучайно привличаме ляв бек ... http://chernomorepfc.bg/bg/%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%b8-%d0%b5%d0%bb-%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0%b1%d0%b8-%d0%be%d1%84%d0%b8%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb%d0%bd%d0%be-%d0%b5-%d1%84%d1%83%d1%82%d0%b1%d0%be%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82-%d0%bd%d0%b0/
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта