Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Eastern » 04 сеп 2020 17:46

Значи мисля че форумът е да си коментираме играта ,състава , хубави и лоши неща свързани с любимия отбор и когато нещо на някой не му харесва е свободен да го коментира.
Също смятам че критиката към треньор (във случая към Илиан) не е плюене и грабване а нещо нормално след игрите които показваме.
Въпреки всичко аз съм си зад Илиан защото по добър със това ръководство едва ли ще намерим. Просто се надявам да си види грешките.Дадох ти пример и във пълен състав какво постигнахме миналият сезон във решаващият мач със берое и героите които го провалиха! Не смятам че короната ни е толкова виновна за игрите които направихме(мое мнение за което се надявам да не съм прав ,но вече минаха няколко кръга а ние си играем ганкиното)
За Панов съм съгласен с теб че е много добър НО НА ДЕСНИЯТ БЕК! От ляво е смешен и ако направиш статистика колко от головите атаки на противниците са минали през него може и лошо да ти стане ,там Илиан е разкрит от всички отбори и яко ни нападат от ляво. За тази позиция имаме Дичев който по нищо не отстъпва на Попов за който си прав че е във лоша форма и това се дължи на липса на конкуренция според мен.
Да се върнем на чужденците. Значи по твоите думи излиза че е по добре да налагаме по цял сезон някой чужденец за сметка на наше момче и накрая да го освободим , дадох ти доста примери . Всъщност от както Илиан е треньор имаме двама успешно наложени юноши (Попов и Минчев) даже Марто още Гонзо почна да го пуска май ,и никакъв опит да се НАЛОЖАТ други . От друга страна успешно наложените чужденци са пак двама(Родриго и Патрик) , а колко са провалите ? Май доста!
Говедата и техните юноши не смятам да ги коментирам само ще ти кажа че нашият шампионски отбор U19 ги правеха сами да си говорят и тях и чорбарите и всички други , грехота е на тези момчета да не се даде шансът който получиха Кардосо ,мардосо и всички които ти написах в предния пост.
И въпреки че не ми харесват много неща незнам от кога не съм пропускал мач на Моряците и колкото да си мрънкам продължавам да си ходя и да ги подкрепям на стадиона .

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Готвача » 05 сеп 2020 15:55

Eastern написа:Значи мисля че форумът е да си коментираме играта ,състава , хубави и лоши неща свързани с любимия отбор и когато нещо на някой не му харесва е свободен да го коментира.
Също смятам че критиката към треньор (във случая към Илиан) не е плюене и грабване а нещо нормално след игрите които показваме.
Въпреки всичко аз съм си зад Илиан защото по добър със това ръководство едва ли ще намерим. Просто се надявам да си види грешките.Дадох ти пример и във пълен състав какво постигнахме миналият сезон във решаващият мач със берое и героите които го провалиха! Не смятам че короната ни е толкова виновна за игрите които направихме(мое мнение за което се надявам да не съм прав ,но вече минаха няколко кръга а ние си играем ганкиното)
За Панов съм съгласен с теб че е много добър НО НА ДЕСНИЯТ БЕК! От ляво е смешен и ако направиш статистика колко от головите атаки на противниците са минали през него може и лошо да ти стане ,там Илиан е разкрит от всички отбори и яко ни нападат от ляво. За тази позиция имаме Дичев който по нищо не отстъпва на Попов за който си прав че е във лоша форма и това се дължи на липса на конкуренция според мен.
Да се върнем на чужденците. Значи по твоите думи излиза че е по добре да налагаме по цял сезон някой чужденец за сметка на наше момче и накрая да го освободим , дадох ти доста примери . Всъщност от както Илиан е треньор имаме двама успешно наложени юноши (Попов и Минчев) даже Марто още Гонзо почна да го пуска май ,и никакъв опит да се НАЛОЖАТ други . От друга страна успешно наложените чужденци са пак двама(Родриго и Патрик) , а колко са провалите ? Май доста!
Говедата и техните юноши не смятам да ги коментирам само ще ти кажа че нашият шампионски отбор U19 ги правеха сами да си говорят и тях и чорбарите и всички други , грехота е на тези момчета да не се даде шансът който получиха Кардосо ,мардосо и всички които ти написах в предния пост.
И въпреки че не ми харесват много неща незнам от кога не съм пропускал мач на Моряците и колкото да си мрънкам продължавам да си ходя и да ги подкрепям на стадиона .

:) Ще започна отзад напред.Не зная от кога ходиш на мачове,но в нашето Черно море съм видял както се казва и 2 и 200,като 2 го видяхме преди 5 години.Останалите ми над 55 години по стадионите,с малки изключения бера само ядове.Но това не ме кара да не ходя/сега не ходя защото не съм в България,но когато се върна,първата ми работа е да "кацна" на Тича/.Относно успешните и неуспешните трансфериси мисля че с тези парички с които разполага Илиан и това което прави е повее от добре.Повечето минали спецове през Тича разполагаха с повече средства от Илиан,което е просто очеизваждащо.Ако се върнем отново на преекспонирания проблем с юношите,ще ти напомня че той налага и Младши,който прави много добри игри и изведнъж се оказа че е неуспешно.Това е третия де.Ако се върнеш в историята на Черно море в последните примерно 50 години,аз не помня да сме имали трима едновременно наложени юноши в отбора накуп,освен в един момент в Б група и когато бяхме останали без отбор,Оня мач с Локо пд за 8-0 не го броя.Но ние все искаме и искаме наши момчета,но ако искаме да държим някакво що годе прилично ниво,ще трябва да се "обзавеждаме" и с Кардосовци.На пейката с договори имаме още доста наши момчета които си чакат шанса и ще бъдат интегрирани в един момент.Аз бих искал да гледам Василев и Денис титуляри,но съм сигурен че с всичките накуп няма да е по добре.Или казваш,нека да е по зле но с нашите.Ама и нашите чакат да направят 5 силни мача и да изчезнат в някаква по платена дестинация.Сложно е ,нали?А относно шампионските отбори до 19 и внедряването им в профи футбола има много примери,че не става така.Хайде да спрем,че няма да си променим мнението нито ти,нито аз.Само Черно море и каквото-такова.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Eastern » 05 сеп 2020 19:39

Пиша последно по тази тема и се радвам за добрият тон който се запазва, както каза всеки си има мнение и едва ли ще го промени.
Стажа ми като фен на отбора е към 25-30 години и ако ти си видял 2 и 200 аз съм видял към 2 и 100 ,все пак се радвам че видях 2 през 2015 което се случва 1 път на 100 години в нашият клуб.
За трансферите незнам кой е имал по голям бюджет от на Илиан то ние винаги сме взимали свободни агенти. Като цяло сме имали и доста добри попадения (няма да ги изреждам), но все си се вървим между 6то и 10то със едно изключение.
Относно юношите просто искам да се уверя че със Василев примерно вместо кардосо ще е по зле (само че не става единият да е играл 30мин. за цял сезон а другият 900мин. и да кажем че е едно и също). За Илиан младши си прав че показва качества но според мен мястото му е на позицията на Родриго а не на крилото. А пък за това че 50 години не сме наложили едновременно 3ма юноши ще ти кажа че със по скромният си стаж като фен аз такова талантливо полокление не съм виждал, и не става въпрос да се играе изцяло с младите ние ядро на отбора си имаме като почнеш от Димов , Попов (него си слагам вече от опитните), Родриго , Курьор ,Иса , покрай тях да се пускат останалите . Нали видяхме във края на сезона срещу арда и ботев(там дори играха още по млади момчета) че не се представихме толкова зле че да казваме че ще изпаднем ако играем с юноши. А и това са отбори от нашата черга.
Само ЧЕРНО МОРЕ!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Готвача » 06 сеп 2020 18:29

Eastern написа:Пиша последно по тази тема и се радвам за добрият тон който се запазва, както каза всеки си има мнение и едва ли ще го промени.
Стажа ми като фен на отбора е към 25-30 години и ако ти си видял 2 и 200 аз съм видял към 2 и 100 ,все пак се радвам че видях 2 през 2015 което се случва 1 път на 100 години в нашият клуб.
За трансферите незнам кой е имал по голям бюджет от на Илиан то ние винаги сме взимали свободни агенти. Като цяло сме имали и доста добри попадения (няма да ги изреждам), но все си се вървим между 6то и 10то със едно изключение.
Относно юношите просто искам да се уверя че със Василев примерно вместо кардосо ще е по зле (само че не става единият да е играл 30мин. за цял сезон а другият 900мин. и да кажем че е едно и също). За Илиан младши си прав че показва качества но според мен мястото му е на позицията на Родриго а не на крилото. А пък за това че 50 години не сме наложили едновременно 3ма юноши ще ти кажа че със по скромният си стаж като фен аз такова талантливо полокление не съм виждал, и не става въпрос да се играе изцяло с младите ние ядро на отбора си имаме като почнеш от Димов , Попов (него си слагам вече от опитните), Родриго , Курьор ,Иса , покрай тях да се пускат останалите . Нали видяхме във края на сезона срещу арда и ботев(там дори играха още по млади момчета) че не се представихме толкова зле че да казваме че ще изпаднем ако играем с юноши. А и това са отбори от нашата черга.
Само ЧЕРНО МОРЕ!

Уважение е думата-да уважаваш чуждото мнение,дори и да е коренно различно от твоето.Но трябва да уважаваме мнението и избора на Илиан също.Относно бюджетите-всеки преди Илиан е имал по висок бюджет.Пример-Босовете предложиха на Адмирала да му вземат Камбуров/надявам се че знаеш за какви пари става въпрос и то за по млад и преди кризата Камбуров/.Кольо му се видя стар и избра Какалов.Ти нали не мислиш че Стенио бе по евтин?Или Бакари?Тук говорим за пари и че ги е имало в повече.Бюджета на Берое примерно в момента е поне два пъти по висок от нашия.Затова уважавам Илиан,защото работи в условия на недоимък,а постига някои впечатляващи резултати.А отбора играе атрактивен футбол.Този футбол,с парите на Берое примерно,щеше да ни държи в тройката постоянно.Хайде да спирам и аз,макар че това вече не някакъв спор,а представяне на факти.Лек ден и САМО Черно море!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот thisisthelife » 05 ное 2020 16:23

Имаме проблеми в нападение - Иса не е във форма, Божилов дълго време беше извън терените и ще му трябва време, Денислав е забравен. Локото са освободили Аралица. Нашите няма да е лошо да помислят за такава опция.
Truth is hate for those that hate the truth.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот ShooterMan » 06 ное 2020 00:13

О, ще свърши чудесна работа Анте Аралица. Аз принципно бих казал да наблюдавате Алдаир Ферейра от Етър. Чудесно крило. Също и Преслав Боруков би бил чудесно попълнение като централен нападател
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Ron Jeremy » 06 ное 2020 08:20

thisisthelife написа:Имаме проблеми в нападение - Иса не е във форма, Божилов дълго време беше извън терените и ще му трябва време, Денислав е забравен. Локото са освободили Аралица. Нашите няма да е лошо да помислят за такава опция.

Аралица е висок ... не ни трябва ;) , Иса навлиза във форма , за Божилов и Денислав не ми се коментира ще се надяваме на някой от новите лилипути или Родриго да си върне формата
ex Popeye

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Vladislav » 06 ное 2020 10:33

thisisthelife написа:Имаме проблеми в нападение - Иса не е във форма, Божилов дълго време беше извън терените и ще му трябва време, Денислав е забравен. Локото са освободили Аралица. Нашите няма да е лошо да помислят за такава опция.

Този за три години има отбелязани 12 гола. При все че беше със статут на титулярен централен нападател на водещ отбор, спечелил и три трофея за тези години. Картоните му със сигурност са повече от головете. Иса ще се отпуши и ще започне да вкарва, Божилов го губиш като играч когато е на върха на атаката. Искрено се надявам Денислав да не е "забравен".

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Батстанчо » 23 ное 2020 23:15

Да зпочнем с истински вратар, че ......50% от отбора са в тои пост!
Трагедията е пълна в момента!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2570
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Iceberg » 29 ное 2020 14:21

Официално вече разпускат Кариана Ерден и футболистите са свободни и безплатни. Имат добър отбор и са на върха в класирането. Дали пък толкова няма да има някой, който да ни свърши работа?! При този Ковид 19, контузии /спортни и треньорски/, картони /които с напредването на първенството ще натежат/ и липсата на централни защитници.. А и колкото и да не ни харесва, някой блесне ли при нас и.. необезпокоявано си тръгва - наред е Курьор. :(
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта