7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08.19 петък 20.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2578
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08.19 петък 20.30ч.

Мнениеот Iceberg » 21 авг 2019 11:34

Надявам се добрите игри на тима ни да продължат. Също така и каръка е време вече да се обърне. Това ме кара да мисля, че ако играем нашата си игра, избегнем фатални, детински грешки отзад и подходим сериозно.. можем да вземем победата в този мач. Да, Арда играят въодушевено, ще разчитат на подкрепа и от публиката, но си мисля, че футболните достойнства са на наша страна. Да се надяваме и на коректно съдийство.. :!: Успех моряци! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladislav
Мнения: 1604
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Vladislav » 21 авг 2019 12:44

Добрите игри няма сякаш как да продължат след като онези рязаните терористи ни осакатиха половината отбор. Да кажем че в атака имаме някаква опция Мартин да замести Иса на върха на атаката (моите уважения към Жоржиньо, но... ), но в средата няма кой да замени Родриго. С оглед на всичко това и като се има предвид че редовно допускаме голове не виждам как ще спечелим. А дали ще загубим или ще завършим наравно- все тая. Това че мача е в Пловдив няма никакво значение. До тук в три от шест мача бяхме ощетявани (Славия, Тирето и резенките). Защо във Враца, срещу Етър и Локо Пд може да е нормално, а срещу радетелите за феърплей не- нямам представа. Арда не ги знам на какъв хал са и как играят, но имат опитни футболисти.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Кролик » 21 авг 2019 12:58

Интересно е дали Илиян ще се справи с осакатения ни състав. Мисля че притежаваме достатъчно футболни достойнства да вземем 3-те точки.
Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот зеления » 21 авг 2019 13:06

Vladislav написа:Добрите игри няма сякаш как да продължат след като онези рязаните терористи ни осакатиха половината отбор. Да кажем че в атака имаме някаква опция Мартин да замести Иса на върха на атаката (моите уважения към Жоржиньо, но... ), но в средата няма кой да замени Родриго. С оглед на всичко това и като се има предвид че редовно допускаме голове не виждам как ще спечелим. А дали ще загубим или ще завършим наравно- все тая. Това че мача е в Пловдив няма никакво значение. До тук в три от шест мача бяхме ощетявани (Славия, Тирето и резенките). Защо във Враца, срещу Етър и Локо Пд може да е нормално, а срещу радетелите за феърплей не- нямам представа. Арда не ги знам на какъв хал са и как играят, но имат опитни футболисти.


Илиян младши ще замени най-добре Родриго.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Jeymzz
Мнения: 18
Регистриран на: 14 авг 2019 13:35
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Jeymzz » 21 авг 2019 13:29

Арда са много корав отбор. Честно казано, ще е добре да вземем дори една точка, макар че след 4 поредни мача без победа се нуждаем отчаяно от такава. Родриго е голяма загуба за нас и просто не виждам кой ще го замени. Другите ни халфове са добри, но са по-дефанзивни футболисти, а атакуващи играчи с идеи нямаме, освен Минчев, но както споменаха по-горе, за него ще е най-добре да почне на върха на атаката на мястото на Иса, защото Жоржиньо наистина не става. Трябва да се направят промени в защитата, особено в зоната на Панов, защото всички голове от центрирания идват от там /срещу Етър, Ботев Вр и Лудогорец идентични голове/. Ако победим ще е от голяма полза за класирането, а и за психиката на момчетата, но съм доста скептичен относно победа в гостуване срещу този съперник. Не се заблуждавайте, че са новаци, имат доста добри футболисти и ще гонят победата не по-малко от нас. Успех на нашите!
ЧЕРНО МОРЕ

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот ShooterMan » 21 авг 2019 15:25

Напротив, има кой да замени Родирго и това е Илиан Младши. Илиан срещу Лудогорец за 10 мин показа отлични неща, които показа и в контролите. Като, че ли Илиан баща просто се притеснява да го пуска, за да не почне говорене. Гледах всички контроли и съм категоричен, че Илиан младши беше на по-високо ниво от Родриго, даже очаквах да е титуляр за сметка на бразилеца. В атака задължително Минчев на мястото на Иса, никакъв Жоржино. С Ндонгала и Кардосо ще имаме много скорост и си мисля, че ще пометем Арда яката - терена е неутрален, те са необиграни и със сигурност ще търсят точки, а не като антифутболистите на Славия примерно
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Jeymzz
Мнения: 18
Регистриран на: 14 авг 2019 13:35
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Jeymzz » 21 авг 2019 16:01

Аз Илиан Младши не съм го наблюдавал в контролите за съжаление. Стори ми се повратлив и с поглед върху играта, но ми се струва, че е дребничък и като играят по-твърдо срещу него не му се получава. Поне това видях срещу Лудогорец, но пък тея бяха големи рендета... да не повярва човек, че това е уж най-добрия отбор в България... Арда не са за подценяване.
ЧЕРНО МОРЕ

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот 'enki' » 21 авг 2019 19:03

Аз също съм на мнение, че Илиев-младши е нашият човек. Жоржиньо само някакви проблясъци от дъжд на вятър, а и с тези неговите петички ми бърка не знам къде си. Според мен освободени от напрежението от 1те няколко срещи, когато изведнъж се превърнахме във фаворити, срещу Арда ще си вземем мача. Доста сериозен отбор са, а и Стамен Белчев е добър треньор, но си мисля че ще бием. Успех моряци!

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Vura » 21 авг 2019 22:11

0-0

Радо
Мнения: 623
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Радо » 21 авг 2019 23:55

2 - ка.

Успех на " моряците ".


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта