7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08.19 петък 20.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот BEROE_StZ » 23 авг 2019 20:34

255 мача на Николайчо в елита. :mrgreen:
Дано да запомните с добро този мач, защото този е голям боклук.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

green blood
Мнения: 93
Регистриран на: 23 юли 2010 21:06
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот green blood » 23 авг 2019 21:22

За пореден път не можем да намерим решение за игра през сгъстена защита.Това трябва да е задача номер едно за Илиян за второто полувреме,а и за следващите мачове.Само ЧЕРНО МОРЕ!!!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот ogrizko » 23 авг 2019 21:27

така е ..аз вече съм сигурен, че и тоя мач няма да го спечелим :idea: просто няма да вкараме гол ...дано поне да не направят някоя контра и да паднем :roll: трябваше да си вкараме дузпата!!! и не да я бие играч дето не е играл ...аман!!! всеки път може да спечелим мачовете си и само малоумни издънки!!! сега второто полувреме Арда ще се дръпнат назад и няма и 1 положение да имаме!!!
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот violetovgeneral » 23 авг 2019 23:37

ogrizko написа:така е ..аз вече съм сигурен, че и тоя мач няма да го спечелим :idea: просто няма да вкараме гол ...дано поне да не направят някоя контра и да паднем :roll: трябваше да си вкараме дузпата!!! и не да я бие играч дето не е играл ...аман!!! всеки път може да спечелим мачовете си и само малоумни издънки!!! сега второто полувреме Арда ще се дръпнат назад и няма и 1 положение да имаме!!!

Невероятен познавач на играта ни!Браво огризко!Имахме почти 1 положение.Как виждаш нещата за моряците?


Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Marlboro » 24 авг 2019 07:11

Нямах търпение да свърши предния сезон,та белким разкарат Жоржиньо.Уви,не бе така.Нямам представа защо тренера го задържа,и какво вижда у него,което не вижда в някой друг.Бавен,муден,не играе с глава,а удара му е все едно дете рита топката.Вчера като изпусна и дузпата ми бръкна в а нуса

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот ogrizko » 24 авг 2019 15:11

violetovgeneral написа:
ogrizko написа:така е ..аз вече съм сигурен, че и тоя мач няма да го спечелим :idea: просто няма да вкараме гол ...дано поне да не направят някоя контра и да паднем :roll: трябваше да си вкараме дузпата!!! и не да я бие играч дето не е играл ...аман!!! всеки път може да спечелим мачовете си и само малоумни издънки!!! сега второто полувреме Арда ще се дръпнат назад и няма и 1 положение да имаме!!!

Невероятен познавач на играта ни!Браво огризко!Имахме почти 1 положение.Как виждаш нещата за моряците?

Ето така почвам да ги виждам вече :roll:

22.08.2019 21:53ч. dsport
Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев е един от кандидатите за овакантения пост в египетския гранд Ал Ахли. Ръководството на клуба от Кайро се раздели с уругваеца Мартин Ласарт, който бе уволнен, а на негово място се търси да бъде назначен друг чужденец, съобщава elwatannews.

Изданието отбелязва, че Илиев е избран за най-добър треньор на Първа лига през миналия сезон. Освен това той е представен като футболна звезда на България от 90-те години. Основен конкурент на Илиан Илиев за треньорския пост е американецът Боб Брадли.

Друг от вариантите за нов наставник на тима от Кайро е бившият треньор на Левски Делио Роси. За поста се спрягат още Мануел Жозе и Хенк тен Кате. "Червените дяволи" са най-успешният отбор в Африка
Изображение

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Sole » 24 авг 2019 21:42

Marlboro написа:Нямах търпение да свърши предния сезон,та белким разкарат Жоржиньо.Уви,не бе така.Нямам представа защо тренера го задържа,и какво вижда у него,което не вижда в някой друг.Бавен,муден,не играе с глава,а удара му е все едно дете рита топката.Вчера като изпусна и дузпата ми бръкна в а нуса

Този до пенсия да играе гол не може да вкара,а Илиан го сложил център нападател.Като отсъдиха дузпата си викам само Жоржиньо или Панайотов да не бият!То трябваше да разкарат освен Жоржиньо и Панайотов,Енчев и Кикито,ама след детектора не останаха хора. И най дразнещо е,че най неможещият и правещ най много грешки е и капитан на отбора :oops: !
Тази година тръгнахме много слабо,пълен провал!

Jeymzz
Мнения: 18
Регистриран на: 14 авг 2019 13:35
Контакти:

Re: 7 кръг /Арда - Черно море/ 23.08 петък 20.30

Мнениеот Jeymzz » 25 авг 2019 14:08

Неузнаваеми и ужасно слаби в атака... Мартин Минчев явно повече си мисли за трансфери, отколкото да потича малко и да се раздава за отбора. Тоя Жоржиньо като видях, че ще започне титуляр и ми стана ясно, че голове няма да вкараме. Нямаше никаква скорост, никакви идеи в така и е жалко, че не можем да заменим двама души в атака с хора, които поне наполовина да компенсират отсъствието им. Не знам каква е тая тактика на Минчев, вместо да се пробва едно на едно или да спринтира по фланговете, да влиза навътре и вместо да стреля, да вземе да центрира. Панов по-добре да се разкара вече от там. Не знам защо продължава да го мъчи треньора на позиция, която очевидно не е неговата, нито е за по-слабия му ляв крак. Ндонгала влезе и явно не е разбрал, че до сега цял сезон топката се пускаше назад към дузпата и това работеше перфектно. Бавни, мудни, без идеи. Явно им трябва психолог, защото им бяха потънали гемиите, още преди да свири съдията началото на мача. Илиян според мен много греши, като постоянно се оправдава със съдиите, с късмета и с някакви конспирации как има таен заговор Черно море да се бори с отборите по средата. Това товари играчите! Според мен проблема е в главите им, защото не играха и наполовина от възможностите си в този мач. Дано Иса и Родриго се върнат по-скоро, понеже няма други креативни футболисти в отбора.
ЧЕРНО МОРЕ


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TheSailor и 9 госта