23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 25 фев 2018 18:41

Onq написа:
sicilianecat написа:Аз съм против отлагането на кръгове, освен ако не е наистина някакво бедствено положение. Още не е натрупал сняг, вие искате да се отлагат кръгове, нека да видим следващите дни какво ще е положението. Нищо няма да им стане на футболистите у нас да поритат един мач на сняг и студено време, при полоежние, че веднага след това идва пролетно време и зимата приключва, която и без това си беше почти като пролет. Децата обичат да играят в снега, даже ще им е приятно на футболистите :)


Ти играл ли си на минус 10 на заледен терен? Що говориш глупости? Рискът от контузии е огромен. Била идвала след тва пролет, нищо нямало да им стане. Доводите ти са безумни.


Във Вторник през деня го дават -4 градуса във Велико Търново :idea: Къде ги измисли тези - 10 :?: Приятно време за футбол, заснежен терен, червена топка 8-)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Onq » 25 фев 2018 18:56

sicilianecat написа:
Onq написа:
sicilianecat написа:Аз съм против отлагането на кръгове, освен ако не е наистина някакво бедствено положение. Още не е натрупал сняг, вие искате да се отлагат кръгове, нека да видим следващите дни какво ще е положението. Нищо няма да им стане на футболистите у нас да поритат един мач на сняг и студено време, при полоежние, че веднага след това идва пролетно време и зимата приключва, която и без това си беше почти като пролет. Децата обичат да играят в снега, даже ще им е приятно на футболистите :)


Ти играл ли си на минус 10 на заледен терен? Що говориш глупости? Рискът от контузии е огромен. Била идвала след тва пролет, нищо нямало да им стане. Доводите ти са безумни.


Във Вторник през деня го дават -4 градуса във Велико Търново :idea: Къде ги измисли тези - 10 :?: Приятно време за футбол, заснежен терен, червена топка 8-)


Знам , че си скаран с фактологията като цяло, затова ти давам линк https://www.wunderground.com/hourly/bg/veliko-tarnovo/43.082%2C25.632/date/2018-02-27

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 25 фев 2018 19:08

Onq написа:
sicilianecat написа:
Onq написа:
sicilianecat написа:Аз съм против отлагането на кръгове, освен ако не е наистина някакво бедствено положение. Още не е натрупал сняг, вие искате да се отлагат кръгове, нека да видим следващите дни какво ще е положението. Нищо няма да им стане на футболистите у нас да поритат един мач на сняг и студено време, при полоежние, че веднага след това идва пролетно време и зимата приключва, която и без това си беше почти като пролет. Децата обичат да играят в снега, даже ще им е приятно на футболистите :)


Ти играл ли си на минус 10 на заледен терен? Що говориш глупости? Рискът от контузии е огромен. Била идвала след тва пролет, нищо нямало да им стане. Доводите ти са безумни.


Във Вторник през деня го дават -4 градуса във Велико Търново :idea: Къде ги измисли тези - 10 :?: Приятно време за футбол, заснежен терен, червена топка 8-)


Знам , че си скаран с фактологията като цяло, затова ти давам линк https://www.wunderground.com/hourly/bg/veliko-tarnovo/43.082%2C25.632/date/2018-02-27


По принцип нищо не знаеш, защото дори не се познаваме и рядко те забелязвам във форума, но специално и аз проверих за ''10-те'' градуса преди да пиша:

https://www.sinoptik.bg/veliko-turnovo- ... 993/5-days

-4 градуса през деня, но нека да не се правим на синоптици и метероолози. Мач засега ще има по програма във вторник от 14:00ч.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Onq » 25 фев 2018 19:15

sicilianecat написа:
Onq написа:
sicilianecat написа:
Onq написа:
sicilianecat написа:Аз съм против отлагането на кръгове, освен ако не е наистина някакво бедствено положение. Още не е натрупал сняг, вие искате да се отлагат кръгове, нека да видим следващите дни какво ще е положението. Нищо няма да им стане на футболистите у нас да поритат един мач на сняг и студено време, при полоежние, че веднага след това идва пролетно време и зимата приключва, която и без това си беше почти като пролет. Децата обичат да играят в снега, даже ще им е приятно на футболистите :)


Ти играл ли си на минус 10 на заледен терен? Що говориш глупости? Рискът от контузии е огромен. Била идвала след тва пролет, нищо нямало да им стане. Доводите ти са безумни.


Във Вторник през деня го дават -4 градуса във Велико Търново :idea: Къде ги измисли тези - 10 :?: Приятно време за футбол, заснежен терен, червена топка 8-)


Знам , че си скаран с фактологията като цяло, затова ти давам линк https://www.wunderground.com/hourly/bg/veliko-tarnovo/43.082%2C25.632/date/2018-02-27


По принцип нищо не знаеш, защото дори не се познаваме и рядко те забелязвам във форума, но специално и аз проверих за ''10-те'' градуса преди да пиша:

https://www.sinoptik.bg/veliko-turnovo- ... 993/5-days

-4 градуса през деня, но нека да не се правим на синоптици и метероолози. Мач засега ще има по програма във вторник от 14:00ч.

За фактите го споменах заради упорството ти, че Вальо Станчев дебютирал на Тича за Морето. Синоптик. бг е лаишки сайт. Този, който съм ти дал се ползва от Летище и Пристанище Варна и е признат в цял свят. Ти обаче по гръб не падаш, ако ще това да е за сметка на здравето на футболистите.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 25 фев 2018 20:20

Точно пък "лаишки" да е "синоптик.бг" много ме съмнява, при пиложение, че отдавна е собственост на Нова Броудкастинг Груп. Времето, което дават по Нова ТВ е от същата метеорологична агенция, както на "синоптик.бг" и да заблуждават хората по национална телевизия, нещо много ме съмнява :idea:
Утре предполагам ще се разбере дали ще има мач, ако е наиатина невъзможно неговото провеждане, ще го отложат, другото са празни приказки наши.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот mursusaid » 26 фев 2018 00:14

Според мен няма нужда да мъчат и футболисти и зрители 90 Мин при този студ.Какъв е смисъла от един такъв мач..? Нито футбол ще има кой знае какъв,нито на зрителя който успее да отиде в делничен ден от 15 ч ще му е приятно да седи 90 и повече минути на студа.А ако ще го отлагат ,ония " умници" от БФС да го решат утре,а не минути преди мача,че както съм решил да пътувам за мача ,да не се разходя напразно..
За вас моряци ний живеем...

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Marlboro » 26 фев 2018 07:18

mursusaid написа:Според мен няма нужда да мъчат и футболисти и зрители 90 Мин при този студ.Какъв е смисъла от един такъв мач..? Нито футбол ще има кой знае какъв,нито на зрителя който успее да отиде в делничен ден от 15 ч ще му е приятно да седи 90 и повече минути на студа.А ако ще го отлагат ,ония " умници" от БФС да го решат утре,а не минути преди мача,че както съм решил да пътувам за мача ,да не се разходя напразно..
Разходка до град като В.Търново по принцип е приятна,ако ще и мач да няма :) А ако има,то в това време прогнози за крайния изход от мача,едва ли някой може да даде.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот mursusaid » 26 фев 2018 08:30

Marlboro написа:
mursusaid написа:Според мен няма нужда да мъчат и футболисти и зрители 90 Мин при този студ.Какъв е смисъла от един такъв мач..? Нито футбол ще има кой знае какъв,нито на зрителя който успее да отиде в делничен ден от 15 ч ще му е приятно да седи 90 и повече минути на студа.А ако ще го отлагат ,ония " умници" от БФС да го решат утре,а не минути преди мача,че както съм решил да пътувам за мача ,да не се разходя напразно..
Разходка до град като В.Търново по принцип е приятна,ако ще и мач да няма :) А ако има,то в това време прогнози за крайния изход от мача,едва ли някой може да даде.

Разходка е приятна,но не и в работен ден от което все пак губя някакви пари,че не съм на работа.Естествено ако има мач ще ги прежаля,но просто да се разходя до Търново,предпочитам да ми е в почивен ден ;)
За вас моряци ний живеем...

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 26 фев 2018 10:00

Все по-вероятно става да отложат кръга:

https://topsport.bg/a-group/otlagat-mezhdinniya-krag-v-parva-liga-zaradi-loshoto-vreme.html

При това положение, следващия ни мач е направо с "Левски" :)

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 26 фев 2018 10:25

Ако ще отлагат кръга, да го решават днес, а не 15 минути преди мача, за да не пътуват напразно хората. Поне да се знае отрано!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта