22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот galina4 » 18 фев 2018 17:12

tomatomov197 написа:
galina4 написа:Този мач съм го гледала отдавна. Въпросът е с колко гола разлика ще загубят моряците. Отделен е въпросът, че Тирето е поне с kласа над варненци.
Аз не разбирам защо Илиян се набута в този клуб с отколешна чорбaрска закваска.
Освен това ГГ се е погрижил отдавна за своята клиентела, към която освен двата зааралийски отбора, мога да прибавя спокойно Черно море, Ботев Пловдив и последно Етър Търново, където хитрия микренец инсталира Балъков. :mrgreen: :mrgreen:

Баси тъпотията ! Ботев и Етър откраднаха точки на ЦСКА , а моряците се бориха до 92-ра мин за да не загубят . Според теб ЦСКА е много слаб отбор и не може да бие никой ли ?


Предлагам да коментираме като възпитани хора, а не да се замеряма с "тъпотии" и разни други епитети!
Написала съм това което смятам за достоверно и е лично мое мнение.
Да, моряците се бориха до последната минута, но при кой треньор?
Етър откраднаха точна и за да не се случи това пролетта, там Григор Ганчев инсталира Балъков, който е силно негов човек. Или има някой друг освен Вас, който да се съмнява?
Ботев може и да е откраднал точка в момент когато в ЦСКА не е знаеше ще го бъде ли Белчев или не, но след онази фамозна загуба с 6 : 2 и там нещата тръгнаха по каналния ред.
Сега става дума за шампионска титла и Григор Ганчев е амбициран до крайност да се докаже срещу Кирил Домузчиев!
Цялата спортна общественост го разбра вече с изключние на Ваша милост!
Впрочем следващите мачове между ЦСКА-София и посочените от мен отбори ще докажат кой от двама ни е прав. :) :)
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот tornadooo » 18 фев 2018 17:28

tomatomov197 написа:
galina4 написа:Този мач съм го гледала отдавна. Въпросът е с колко гола разлика ще загубят моряците. Отделен е въпросът, че Тирето е поне с kласа над варненци.
Аз не разбирам защо Илиян се набута в този клуб с отколешна чорбaрска закваска.
Освен това ГГ се е погрижил отдавна за своята клиентела, към която освен двата зааралийски отбора, мога да прибавя спокойно Черно море, Ботев Пловдив и последно Етър Търново, където хитрия микренец инсталира Балъков. :mrgreen: :mrgreen:

Баси тъпотията ! Ботев и Етър откраднаха точки на ЦСКА , а моряците се бориха до 92-ра мин за да не загубят . Според теб ЦСКА е много слаб отбор и не може да бие никой ли ?

ЦСКА не БЕШЕ слаб отбор, тук говорим за ЦСКА-София, за тях още не се знае колко са силни, създадени са преди година.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот bsz1916 » 18 фев 2018 17:47

tornadooo написа:
tomatomov197 написа:
galina4 написа:Този мач съм го гледала отдавна. Въпросът е с колко гола разлика ще загубят моряците. Отделен е въпросът, че Тирето е поне с kласа над варненци.
Аз не разбирам защо Илиян се набута в този клуб с отколешна чорбaрска закваска.
Освен това ГГ се е погрижил отдавна за своята клиентела, към която освен двата зааралийски отбора, мога да прибавя спокойно Черно море, Ботев Пловдив и последно Етър Търново, където хитрия микренец инсталира Балъков. :mrgreen: :mrgreen:

Баси тъпотията ! Ботев и Етър откраднаха точки на ЦСКА , а моряците се бориха до 92-ра мин за да не загубят . Според теб ЦСКА е много слаб отбор и не може да бие никой ли ?

ЦСКА не БЕШЕ слаб отбор, тук говорим за ЦСКА-София, за тях още не се знае колко са силни, създадени са преди година.

Преди година и половина .

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Red thunderstorm » 18 фев 2018 17:57

ogrizko написа:Егати смешката, от коя кочина изпълзяха толкова много розови прасенца и взеха да си разнасят ла*ната със себе си ...не може ли да си ги държите там из вашия форум, че глупости не ми се четат :oops:
И аз мачове на Литекс не гледам.

Ами вземи сам да спреш с глупостите си. Няма да е лошо!
tornadooo написа:ЦСКА не БЕШЕ слаб отбор, тук говорим за ЦСКА-София, за тях още не се знае колко са силни, създадени са преди година.

Знае се, знае се! Преди година може да е, но са създадени и ги има, нали? И това не ви дава мира. Голям кеф! :mrgreen:
[offtopic]Особено ме кефят тетевенските несретници, забравили историята си. :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот ogrizko » 18 фев 2018 20:58

Red thunderstorm написа:
ogrizko написа:Егати смешката, от коя кочина изпълзяха толкова много розови прасенца и взеха да си разнасят ла*ната със себе си ...не може ли да си ги държите там из вашия форум, че глупости не ми се четат :oops:
И аз мачове на Литекс не гледам.

Ами вземи сам да спреш с глупостите си. Няма да е лошо!

:lol: тук се чувствам у дома си ...и темата си е моя, мога да правя каквото си искам! ти ми кажи защо си тук?! пиши си във вашия форум ...давай прогноза за 15:0 с 10 гола на Каранга и т.н. ....изобщо нямам намерение да влизам във вашия форум да чета глупости, и ти не влизай в нашия като смяташ, че пише глупости. Ей го точно това ме дразни ....сега пак се обяснявам за някакви абсолютно безсмислени работи. Като ти е интересно, поне ела след мача да гледаш ....ами не от сега да се почва с безсмислени дискусии, обяснения и заяждания :idea: успех
Изображение

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Red thunderstorm » 19 фев 2018 00:10

ogrizko написа: :lol: тук се чувствам у дома си ...и темата си е моя, мога да правя каквото си искам!

[offtopic]Само че форумът не е твой и темите са общодостъпни, стопляш ли? Пуснал си тема за конкретен мач и очакваш само фенове на ЧМ да я четат и пишат в нея. Е как да стане? Фен на Локо ГО може ли да напише мнението си в темата? Може. Край![/offtopic]

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот TNT » 19 фев 2018 09:32

Микренци имат не лош отбор,ама предполагам за да затвърдят единицата ще се подсигурят със Сватбата или някой себеподобен. :xТъй,че победата им едва ли подлежи на съмнение.А пък ей тая мунда над мен дето си е прикрила гъза с червения парцал :lol: обикаля от форум на форум с някаква надежда някой да я припознай,ама като гледам и тука няма никакъв шанс. :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2018 09:46

Ако разликата в класата на двата отбора се материализира цифрово, очаквам победа за ЦСКА с 3+ гола.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот gihuelo » 19 фев 2018 10:25

bsz1916 написа:
Red_Neck написа:Ако разликата в класата на двата отбора се материализира цифрово, очаквам победа за ЦСКА с 3+ гола.

На ЦСКА няма как , защото такъв отбор няма от доста време , но за ЦСКА - СОФИЯ ( София ) e напълно възмохно .


Ти имаш огромен проблем с ЦСКА . Кога ,ще разкажеш как бе създаден твоя любим отбор Берое? Този сегашния ! Този въпрос ти беше зададен около 300 пъти , но нито веднъж не отговори.
За мача мисля ,че хич няма да бъде толкова лесно. Минимално 1:0 или 2:0.
Без Хасани Черно Море беше слаб в защита срещу Берое (Олимпик Тетевен според bzs1916) , срещу нас също е наказан.
Според мен Черно Море не беше толкова слаб срещу Берое просто старозагорци си вкараха положенията и имаха и голяма доза късмет при головете. Ще ни бъде трудно.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот thisisthelife » 19 фев 2018 14:31

Понравиха ми се Томбак и Минчев в мача с Берое. Надявам се пак да ги видим в игра, а защо не и като титуляри в недалечното бъдеще. Резултатът е без значение за нас, най-вероятно ще загубим, но е важно да подкрепим отбора и Илиан. Напред, Моряци!
Truth is hate for those that hate the truth.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта