22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Stariq » 21 фев 2018 16:33

За нашата публика по добре да не говорим ...

Мачът за мен се очертава да е рязко протоколен, предвид състава на групата за мача.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 530
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот 'enki' » 21 фев 2018 18:25

Кролик написа:
Mathias_Coureur написа:
ralimavridov1 написа:Я звънни един телефон на баща си и го питай дядо му от къде е. Ако града е все още в България потърси малко инфо имал ли е футболен клуб. Подкрепяй отбора на ДЕДИТЕ СИ!НЕ БЪДИ ОВЦА!
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM!

+1
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM!DON'T BE GLORYHUNTER!


+1 SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

За пореден полусезон градим нов отбор от играчи за НУЛА лева общо. Ако направим дори и равен, като гост с отбора-с-многото-имена, то те веднага трябва да се самозакрият. Успех Моряци !!

П.с.: за публика можем да си говорим, когато сини и червени ми кажат кога за последно са пътували до Варна за мач :) Тия дето днес викат на Тича за червените, а утре за Доростол, Силистра и Макак Шумен, не знам за какво ги броите ... Те горките се преобличат всеки ден ...


Зарежи тази работа с публиката им. На мача през септември с тях имаше много хора от София и вьобще имаха много мощна агитка, много по-мощна от нашата. Надвикаха ни и ни надиграха отвсякьде.
Имат много силен отбор и ще ни е много трудно да им се противопоставим на този етап, но аз се надявам това да ни мотивира още повече и да ги затрудним на макс.
Напред Моряци!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 21 фев 2018 18:50

'enki' написа:
Кролик написа:
Mathias_Coureur написа:
ralimavridov1 написа:Я звънни един телефон на баща си и го питай дядо му от къде е. Ако града е все още в България потърси малко инфо имал ли е футболен клуб. Подкрепяй отбора на ДЕДИТЕ СИ!НЕ БЪДИ ОВЦА!
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM!

+1
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM!DON'T BE GLORYHUNTER!


+1 SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

За пореден полусезон градим нов отбор от играчи за НУЛА лева общо. Ако направим дори и равен, като гост с отбора-с-многото-имена, то те веднага трябва да се самозакрият. Успех Моряци !!

П.с.: за публика можем да си говорим, когато сини и червени ми кажат кога за последно са пътували до Варна за мач :) Тия дето днес викат на Тича за червените, а утре за Доростол, Силистра и Макак Шумен, не знам за какво ги броите ... Те горките се преобличат всеки ден ...


Зарежи тази работа с публиката им. На мача през септември с тях имаше много хора от София и вьобще имаха много мощна агитка, много по-мощна от нашата. Надвикаха ни и ни надиграха отвсякьде.
Имат много силен отбор и ще ни е много трудно да им се противопоставим на този етап, но аз се надявам това да ни мотивира още повече и да ги затрудним на макс.
Напред Моряци!


С кое точно ни надиграха отвсякъде? Добре, че беше глупостта на Чунчуков и след това заради димките се даде 9-минути продължение, да се възползват от това, че сме с човек по-малко, справка за мача ни с Берое за същото нещо се додоха 3-минути!!! Стига възхвали по този припознат отбор, това е Литекс, нищо особено не са. Ако и футболистите ни мислят нас*ано, може и да отидем на 5-ца, но това не е Реал Мадрид, а един обикновен български отбор от Ловеч, провинциален отбор, всеки може да им вземе точки ако играе добре и съдийството не е страхливо и поръчково.
Последна промяна от sicilianecat на 21 фев 2018 23:44, променено общо 2 пъти.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот КироВарна » 21 фев 2018 20:42

Знаем, че нашите противници в този мач са на точка зад Лудогорец!!!Също така знаем, че техният собственик е готов да се раздели с най-скъпото, само и само да поддържа ентусиазма у тези, които го припознаха за бащица!!!Нашата ситуация се утежни още повече с контузиите на ЕНЧЕВ и ФЕНУШ!!!Не бива да се заблуждаваме и да подхранваме, нереални надежди!!!Ще имаме срещу себе си добре играещ отбор, с добър треньор и футболисти в добра спортна форма!!!С две думи, нямаме особени шансове.......но нямаме и какво да губим!!!Да играят и да става, каквото ще става!!!Младите да трупат опит, старите да влизат във форма!!!Все някога ще изгрее слънце и над МОРЕТО!!!Наказанието на ХАСАНИ, след този мач ще изтече!!!ДАНИЕЛ ДИМОВ трябва вече да влезе в крачка!!!Нещата ще тръгнат към добро, защото от това по лошо е трудно да си представим!!!Според мен, най важното е да се оправят контузените.......САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот black sea » 22 фев 2018 01:05

Загуби срещу ЦСКА-София и Лудогорец не ме притесняват, тъй като това са наистина силни отбори...Виж, разни такива о(т)борчета като Левски примерно, трябва да си ги бием без проблем, даже и с юношите и резервите...

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 22 фев 2018 11:02

black sea написа:Загуби срещу ЦСКА-София и Лудогорец не ме притесняват, тъй като това са наистина силни отбори...Виж, разни такива о(т)борчета като Левски примерно, трябва да си ги бием без проблем, даже и с юношите и резервите...

Аз не бих сложил Тире София на едно ниво с Лудогорец, наистина силен отбор е и доказал се с това в Европа е Лудогорец, Тире София излязат ли в Европа и ги няма съдиите с тях, кой ще бият?. Тоя сезон ако ловчанлии не станат шампиони и журналята ще спрат да бият тъпаните за тях и тогава вече пак ще ги сравнявате единствено с нивото на "Левски".
Последна промяна от sicilianecat на 22 фев 2018 12:24, променено общо 1 път.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 22 фев 2018 12:13

Вижте кой ще е съдията на мача!!! Уникално!!!

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/vi ... 76363.html


Подсигуриха се отвсякъде, ако не им потръгне играта, реферчето веднага ще се намеси. Ясно е, че отиваме обречени срещу Тирето, каквото и да стане няма да допуснат да загубят точки, ако трябва Микренския ще влезе да бие дузпи докато вкара една, жалка картинка са тия!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот зеления » 22 фев 2018 13:10

sicilianecat написа:Вижте кой ще е съдията на мача!!! Уникално!!!

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/vi ... 76363.html


Подсигуриха се отвсякъде, ако не им потръгне играта, реферчето веднага ще се намеси. Ясно е, че отиваме обречени срещу Тирето, каквото и да стане няма да допуснат да загубят точки, ако трябва Микренския ще влезе да бие дузпи докато вкара една, жалка картинка са тия!


:o :( :cry:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот КироВарна » 22 фев 2018 13:14

sicilianecat написа:Вижте кой ще е съдията на мача!!! Уникално!!!

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/vi ... 76363.html


Подсигуриха се отвсякъде, ако не им потръгне играта, реферчето веднага ще се намеси. Ясно е, че отиваме обречени срещу Тирето, каквото и да стане няма да допуснат да загубят точки, ако трябва Микренския ще влезе да бие дузпи докато вкара една, жалка картинка са тия!

Не виждам нищо ново и нищо изненадващо!!!Съдия, който много ще внимава софийски отбор да не загуби.....е част от играта в българското първенство!!!Ако не очакваме нещо подобно, значи сме забравили къде живеем!!!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Кролик » 22 фев 2018 15:14

Статията е само от преди 8 години. Сега има голям шанс да е дори по некадърен !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта