22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 20:53

Макенджиев ви спечели точицата.
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот violetovgeneral » 23 фев 2018 20:54

Не исках да пиша,но днес видях един технично сглобен и знаещ какво иска отбор.Много се накефих .Страхотна колективна игра.Е ИМА И ПРОПУСКИ,но каТО ЦЯЛО се изкефих на срещата.

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот koseto40 » 23 фев 2018 21:08

Абе..къде е Сандето..? :) Явно сменя памперса някъде след голямото му осиране тук цяла седмица..Но..няма се занимаваме сега с долната му личност..БРАВО,МОРЯЦИ,ЧУДЕСНА ИГРА..Въпреки проблемите ни показахме мъжество..Илиан тактически ги смаза тия...богопомазаните..:) Надявам се от мач на мач да показваме облик,стил,игра..Благодаря на всички,които застанахме зад отбор и треньор след първия мач..На прав път сме...САМО ЧЕРНО МОРЕ :mrgreen:

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот bsz1916 » 23 фев 2018 21:23

Искам да спра вниманието ви на един момент в мача , който по време на предаването не беше коментиран достатъчно , но в GONG има запис на който ясно се вижда как Чорбаджийски хваща Огнянов за рамото и го поваля в наказателното поле - 100 процентова дузпа , която съдията подмина . Изгледайте го внимателно и си кажете мнението .

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 23 фев 2018 21:29

gihuelo написа:
sicilianecat написа:Днес във форума ще сме само моряци :mrgreen:
няма ги "отличниците" от Стара загора дори :lol: а гихуело бърше сополи :mrgreen:
5-6:0 :mrgreen: :shock: :?

Аз не съм мишка ,като теб да се крия след загуба със седмици


Нещо май пак припознаваш :mrgreen: кога не съм отговарял след загуби :lol: усещам голяма жлъч в коментара ти, разбираемо е, нервите не издържат в крайна сметка. Спести си лицемерието да честитиш.

gihuelo написа:А ти друг път не ставай по голям клоун от колкото си като две седмици преди мача започваш да ревеш как съдията ,ще ви отреже главата и т.н. Смешен и вече с тези съдии.


100%-ва дузпа срещу Мариян Огнянов :idea: както обича да повтаря папагала санди - "факт"!

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот gihuelo » 23 фев 2018 21:34

sicilianecat написа:
gihuelo написа:
sicilianecat написа:Днес във форума ще сме само моряци :mrgreen:
няма ги "отличниците" от Стара загора дори :lol: а гихуело бърше сополи :mrgreen:
5-6:0 :mrgreen: :shock: :?

Аз не съм мишка ,като теб да се крия след загуба със седмици


Нещо май пак припознаваш :mrgreen: кога не съм отговарял след загуби :lol: усещам голяма жлъч в коментара ти, разбираемо е, нервите не издържат в крайна сметка. Спести си лицемерието да честитиш.

gihuelo написа:А ти друг път не ставай по голям клоун от колкото си като две седмици преди мача започваш да ревеш как съдията ,ще ви отреже главата и т.н. Смешен и вече с тези съдии.


100%-ва дузпа срещу Мариян Огнянов :idea: както обича да повтаря папагала санди - "факт"!



Няма никаква жлъч и никави нерви. Играхте добре и залужено взехте точка. Трябва да се научиш ,че не винаги отбора ти може да побеждава има и загуби и равни мачове. Това ти не можеш да го проумееш и когато загубите ти обвиняваш ГГ ,че ти е пратил съдии:)

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот rodman » 23 фев 2018 21:46

Добре би било да обръщаме внимание на позитивното. Днес бяхме отбор, останалото не е важно. Както и мненията на гостите. На 4 март сме ДЛЪЖНИ да подкрепим момчетата! За да забием още един пирон на т.нар. отбор на народа! След като, надявам се, Рилски ги бодне за баскетболната купа ден по-рано ... Въпреки усилията на най-новото ГМО Левски-Лукойл с Тити Ревльото и Тодор Спартаклията Стойков
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот violetovgeneral » 23 фев 2018 21:47

gihuelo написа:
sicilianecat написа:
gihuelo написа:
sicilianecat написа:Днес във форума ще сме само моряци :mrgreen:
няма ги "отличниците" от Стара загора дори :lol: а гихуело бърше сополи :mrgreen:
5-6:0 :mrgreen: :shock: :?

Аз не съм мишка ,като теб да се крия след загуба със седмици


Нещо май пак припознаваш :mrgreen: кога не съм отговарял след загуби :lol: усещам голяма жлъч в коментара ти, разбираемо е, нервите не издържат в крайна сметка. Спести си лицемерието да честитиш.

gihuelo написа:А ти друг път не ставай по голям клоун от колкото си като две седмици преди мача започваш да ревеш как съдията ,ще ви отреже главата и т.н. Смешен и вече с тези съдии.


100%-ва дузпа срещу Мариян Огнянов :idea: както обича да повтаря папагала санди - "факт"!



Няма никаква жлъч и никави нерви. Играхте добре и залужено взехте точка. Трябва да се научиш ,че не винаги отбора ти може да побеждава има и загуби и равни мачове. Това ти не можеш да го проумееш и когато загубите ти обвиняваш ГГ ,че ти е пратил съдии:)

НЕ само играхме добре,а направо ви изнесохме лекция как се играе срещу неприятен противник.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот violetovgeneral » 23 фев 2018 21:59

Направо си играехме играта.Така трябва да е.С вас така,а с други пак така!Докато достигнем зенита на играта си....А НЕ Е ЛИ ТАКА?

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот КироВарна » 23 фев 2018 22:08

bsz1916 написа:Искам да спра вниманието ви на един момент в мача , който по време на предаването не беше коментиран достатъчно , но в GONG има запис на който ясно се вижда как Чорбаджийски хваща Огнянов за рамото и го поваля в наказателното поле - 100 процентова дузпа , която съдията подмина . Изгледайте го внимателно и си кажете мнението .

Подобни моменти много често се подминават, или се коментират бегло!!!Основната задача на поръчковите журналисти, е да замазват гафовете на поръчковите съдии!!!Ако някой гледа отново мача, както ще го направя аз....да обърне внимание на олигофренския коментар!!!Предполага се, че там работят правоспособни журналисти!!!Често говорят като хора, за които е голям успех, ако успеят да си напишат името......поне до половината!!!Иначе, положението е безспорна дузпа!!!От съдия-послушко на микренския тарикат, какво да се очаква?Много съм доволлен от нареждането на отбора и от отборния дух!!!Играта беше грамотна и спокойна!!!Особено съм горд, че срещу десетте малки негърчета на новоизлюпения "гранд", за ЧЕРНО МОРЕ участие в мача взеха шестима наши юноши:ГЕОРГИ ИЛИЕВ, ДАНИЕЛ ДИМОВ, МАРТИН КОСТАДИНОВ, НИКОЛАЙ МИНКОВ, МАРТИН МИНЧЕВ и ЕМИЛ ЯНЧЕВ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта