20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот sandi74 » 08 дек 2017 22:08

violetovgeneral написа:Гонзо направи селекция от свободни футболисти.Трябваше да направи нещо все пак...Бяхме си много зле.Без да взимаме малко по-качествени играчи и който и да ни е тренер все тая.Бакари можеше да вкарва,Курьор,Клок,Буркхарт ,Стенио...И т.н.

Тези които си изброил все пак бяха някакви футболисти а в селектирания от Гонзо Черно море аз дори половин футболист не виждам въпреки че този клет пловдивски физкултурник ги провъзгласи за "най-добрите".На много ниско ниво сте щом тези меко казано футболни недоразумения изритани и изгонени поради своята доказана некадърност и бездарие по неволя трябва да ги нарочите за футболисти.С този слаб дървесен материал-толкова.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот violetovgeneral » 08 дек 2017 22:12

sandi74 написа:
violetovgeneral написа:Гонзо направи селекция от свободни футболисти.Трябваше да направи нещо все пак...Бяхме си много зле.Без да взимаме малко по-качествени играчи и който и да ни е тренер все тая.Бакари можеше да вкарва,Курьор,Клок,Буркхарт ,Стенио...И т.н.

Тези които си изброил все пак бяха някакви футболисти а в селектирания от Гонзо Черно море аз дори половин футболист не виждам въпреки че този клет пловдивски физкултурник ги провъзгласи за "най-добрите".На много ниско ниво сте щом тези меко казано футболни недоразумения изритани и изгонени поради своята доказана некадърност и бездарие по неволя трябва да ги нарочите за футболисти.С този слаб дървесен материал-толкова.

Мисля,че точно това съм написал ...Нали?

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот sandi74 » 08 дек 2017 22:17

violetovgeneral написа:
sandi74 написа:
violetovgeneral написа:Гонзо направи селекция от свободни футболисти.Трябваше да направи нещо все пак...Бяхме си много зле.Без да взимаме малко по-качествени играчи и който и да ни е тренер все тая.Бакари можеше да вкарва,Курьор,Клок,Буркхарт ,Стенио...И т.н.

Тези които си изброил все пак бяха някакви футболисти а в селектирания от Гонзо Черно море аз дори половин футболист не виждам въпреки че този клет пловдивски физкултурник ги провъзгласи за "най-добрите".На много ниско ниво сте щом тези меко казано футболни недоразумения изритани и изгонени поради своята доказана некадърност и бездарие по неволя трябва да ги нарочите за футболисти.С този слаб дървесен материал-толкова.

Мисля,че точно това съм написал ...Нали?

Абсолютно.

Varnauser
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Varnauser » 08 дек 2017 22:37

В интервюто след мача Жоро изглеждаше напълно искрен, когато каза, че отборът стои твърдо зад треньора. Това е някакъв лакмус. Лично аз нямам представа кое е правилно момента, но кой ли има достатъчна база за преценка? Има ли някой между нас, феновете, достоверна представа и достатъчна компетентност, за да прецени климата в отбора, "класирането" на клуба по бюджет, подготовката на отбора, способностите на треньора и изобщо факторите, предпоставящи качествени клуб и отбор? Струва ми се, че огромната част от мненията тук са чисто емоционални. Което е нормално, ние сме фенове, но сред тях трудно ще се открие онова, което отразява действителните причини за отчайващото състояние и на клуба, и на отбора. Дано някой сподели, ако има близки наблюдения или достоверна информация, защото ръководството на клуба винаги е било мълчаливо и това очевидно няма да се промени.
Последна промяна от Varnauser на 08 дек 2017 22:41, променено общо 1 път.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Marlboro » 08 дек 2017 22:49

Varnauser написа:В интервюто след мача Жоро изглеждаше напълно искрен, когато каза, че отборът стои твърдо зад треньора. Това е някакъв лакмус. Лично аз нямам представа кое е правилно момента, но кой ли има достатъчна база за преценка? Има ли някой между нас, феновете, достоверна представа и достатъчна компетентност, за да прецени климата в отбора, "класирането" на клуба по бюджет, начинът на подготовка на отбора, способностите на треньора и изобщо факторите, предпоставящи наличието на качествени клуб и отбор? Струва ми се, че огромната част от изразяваните тук мнения са чисто емоционални. Което е нормално, ние сме фенове, но сред мненията трудно ще се открие онова, което отразява действителните причини за отчайващото състояние и на клуба, и на отбора. Дано някой сподели, ако има близки наблюдения или достоверна информация, защото ръководството на клуба винаги е било мълчаливо и това очевидно няма да се промени.

Приятелю,разбирам какво питаш,но всичко което се каже по темата ще са просто локуми,защото футбола в България е на аматьорско ниво,и това е самата истина за състоянието на целия ни футбол,не на Черно Море.Всичко останало са клишета за запълване на телевизионно време,и разни анализи който нямат общо с действителността.Всички собственици на клубове в А група,отдавна трябваше да са .......познай къде,а ние чакаме да оправят футбола
СМЯХ.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 08 дек 2017 22:51

Така е, всичко идва от собствениците, ако имат желание, ще имаме силен отбор.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Sisi 1914 » 08 дек 2017 23:05

Септември поднесе поредната изненада, в първенството!
:o
Левски завинаги в моето сърце![

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот black sea » 09 дек 2017 10:19

Varnauser написа:В интервюто след мача Жоро изглеждаше напълно искрен, когато каза, че отборът стои твърдо зад треньора. Това е някакъв лакмус. Лично аз нямам представа кое е правилно момента, но кой ли има достатъчна база за преценка? Има ли някой между нас, феновете, достоверна представа и достатъчна компетентност, за да прецени климата в отбора, "класирането" на клуба по бюджет, подготовката на отбора, способностите на треньора и изобщо факторите, предпоставящи качествени клуб и отбор? Струва ми се, че огромната част от мненията тук са чисто емоционални. Което е нормално, ние сме фенове, но сред тях трудно ще се открие онова, което отразява действителните причини за отчайващото състояние и на клуба, и на отбора. Дано някой сподели, ако има близки наблюдения или достоверна информация, защото ръководството на клуба винаги е било мълчаливо и това очевидно няма да се промени.


Приятелю, имам чувството, че само си търсим причини да се оправдаваме. Кажи ми честно, какви пари, каква мотивация, въобще какви възможности, какви играчи има във Верея, например. Пълна скръб е там и отбора им трябваше да е последен, с две-три точки, а по принцип въобще не трябваше да съществува вече. Ами в Ботев, откъде имат пари, виж им играчите, освен Тошко Неделев всички други са на нивото на нашите мърди. Ами Славия, с тези ученици, които играят там :lol: :oops: , ами Септември, с пенсионера Галчев, който се скъсва да вкарва голове, като обезумял :lol: :oops: . И това са отбори, които са по-напред в класирането от нас или с нашите точки. Така, че може да се оправдаваме колкото си искаме, но фактите са си факти...неоспорими.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот bsz1916 » 09 дек 2017 11:08

Ясно е че Гонзо ви съсипа отбора най - вече с безумната селекция от пенсионери и резерви в другите отбори . За Луканов не мога да коментирам , защото не му познавам качествата , но е много трудно да направиш нещо , когато поемеш отбора по средата на сезона без да си правил селекция и подготовка . При нас миналата година същото се получи когато Ферарио Спасов пое Берое в движение от Сашко Етапа ( който е по - голям некадърник дори и от Гонзо ) и не можа нищо да постигне , въпреки че е треньор с доказани качества . В такава ситуация се получава някаъв подем само когато футболистите са бойкотирали предишния треньор и след смяната му заиграят по мотивирано , което в случая явно не е така .

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот ogrizko » 09 дек 2017 11:22

Принципно няма лошо и резерви на другите отбори да са ...стига да могат да направят добра сплав помежду си и да станат отбор. Може и шампиони да станем с резерви ...но все пак зависи какви са резервите, явно нашите са за резерви на резервите ..ако трябва да запълнят дупка в 1-2 мача :lol: Ще видим кво ще става зимата...
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта