19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 02 дек 2017 22:43

Факти без аргументи :idea: любимото на Санди крачеталото.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 02 дек 2017 22:49

Дано зимата да дойде Илиан Илиев при нас. Само той може да оправи положението, човека е варненец, моряк и много добър треньор! :!:
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 02 дек 2017 22:55

Илиян Илиев според мен няма да дойде през зимата, такова усещане имам, със сигурност във Верея има добри футболисти, които той си ги е взел и не знам дали ще иска да работи с тези при нас, а и ще иска да довърши започнатото там ако се намерят пари, освен това чака оферти от чужбина. Ако обаче наистина дойде при нас през зимата, направо да взима най-добрите от Верея при нас. Има и други добри специалисти, които биха ни свършили работа като например Наджи Шенсой, отличен мотиватор, поне интервютата след мачовете няма да са скучни, Шенсой си е направо поет :mrgreen:

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Nine » 03 дек 2017 16:58

Marlboro написа:
Nine написа:Тази нощ сънувах 2:0. Първия гол не помня кой го вкара. Втория го вкара Кузма, с шут от въздуха. Топката мина много близо до лявата греда и се създаде илюзия, че не е гол, а топката е влязла през дупка в мрежата изотзад (подобно на един мач в Германия - май беше на Борусия Дортмунд). Съдията обаче провери - мрежата не беше скъсана. Повторенията също показаха, че е гол. Кузма беше с дълга коса. Беше я вързал на опашка. Не се зарадва много на гола.

Анализирах внимателно съня ти.Ключовото в него е дългата коса на Кузма,извода е че си сънувал мач от сезон 2020/2021г,и че си поредния сринат психически моряк


Имаш дарба, човече! :)

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Кролик » 04 дек 2017 08:52

Последните ни 3 мача дълбаем дъното на неможенето. Такъв антифутбол рядко се вижда. Смените бяха уникално смешни, безмислени и подигравателни. По зле от това ядва ли можем да играем.

П.с.: Санди, признай си че жена ти те бие и скоро ще си един от нас на Тича :)
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 04 дек 2017 09:47

Кролик написа:Последните ни 3 мача дълбаем дъното на неможенето. Такъв антифутбол рядко се вижда. Смените бяха уникално смешни, безмислени и подигравателни. По зле от това ядва ли можем да играем.

Един- два пъти на седмица не е толкова рядко си мисля. Същото ще го видим и в петък предполагам. Вярно, ужасяващо зле изглеждаме. Нито защита, нито халфова линия, нито атака. Бавно, сковано... ужас. Най- хубавото е че сезона свършва.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Кролик » 04 дек 2017 10:23

Vladislav написа:
Кролик написа:Последните ни 3 мача дълбаем дъното на неможенето. Такъв антифутбол рядко се вижда. Смените бяха уникално смешни, безмислени и подигравателни. По зле от това ядва ли можем да играем.

Един- два пъти на седмица не е толкова рядко си мисля. Същото ще го видим и в петък предполагам. Вярно, ужасяващо зле изглеждаме. Нито защита, нито халфова линия, нито атака. Бавно, сковано... ужас. Най- хубавото е че сезона свършва.


Безкраен оптимист съм и все търся нещо хубаво, за което да се хвана. Дано срещу Септември звездите, луната, атмосферното налягане и какво ли още не, да се обединят и отбора да покаже поне малко можене. В атака имаме крещяща нужда от някой дето да знае как да се озове с лице към вратаря и то с топка в крака !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот atanas7510 » 04 дек 2017 10:49

За пръв път Ви гледам тази година и изглеждате много зле в нападение всичките Ви голови възможности доидоха от Нашата заспала защита, която прави всеки мач по 2 -3 невероятни люха и разчитаме на късмет и вратар общо взето. Но имате прекалено много здрави и високи момчета които са добре за защита но отпред само Жоро илиев на който годините вече му личат.И Огнянов, който ако направи един мач три го няма.Не виждам типичния здрав централен нападател и бързо крило, които винаги са били символ на Черно море.Може и да имате сред резервите не знам. Успех в другите мачове и дано бързо излезете от надявам се моментната криза.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Clarion » 04 дек 2017 12:52

как пък не спря да вали цял мач ... нито съдиите, нито играчите ни бяха на нивото на дъжда :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 04 дек 2017 12:57

atanas7510 написа:За пръв път Ви гледам тази година и изглеждате много зле в нападение всичките Ви голови възможности доидоха от Нашата заспала защита, която прави всеки мач по 2 -3 невероятни люха и разчитаме на късмет и вратар общо взето. Но имате прекалено много здрави и високи момчета които са добре за защита но отпред само Жоро илиев на който годините вече му личат.И Огнянов, който ако направи един мач три го няма.Не виждам типичния здрав централен нападател и бързо крило, които винаги са били символ на Черно море.Може и да имате сред резервите не знам. Успех в другите мачове и дано бързо излезете от надявам се моментната криза.

А смятай на нас, дето ни се налага всяка седмица да ги гледаме какво ни е.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта