18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот Кролик » 27 ное 2017 09:44

Този епичен двубой предполага много сериозен анализ. Кой отбор е по-некадърен, кой нападател е по-ненадарен, кой треньор ще измисли по-нестандартна схема на игра. Просто трагедията в българския футбол става все по-голяма и все по-осезаема !
Със сигурност ще си пусна мача в офиса и ще го гледам ! Ще се надявам да не съм прав.
Успех МОРЯЦИ :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот Marlboro » 27 ное 2017 18:02

Кролик написа:Този епичен двубой предполага много сериозен анализ. Кой отбор е по-некадърен, кой нападател е по-ненадарен, кой треньор ще измисли по-нестандартна схема на игра. Просто трагедията в българския футбол става все по-голяма и все по-осезаема !
Със сигурност ще си пусна мача в офиса и ще го гледам ! Ще се надявам да не съм прав.
Успех МОРЯЦИ :geek:

Е що ще си прав,в офиса нямате ли столове :) Аз го пропускам този мач,но завиждам на 50 000-те хиляди който ще превърнат Васил Левски във врящ котел.Дано наще не се стреснат от атмосферата по трибуните,ще е ад.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот Кролик » 28 ное 2017 09:06

Marlboro написа:
Кролик написа:Този епичен двубой предполага много сериозен анализ. Кой отбор е по-некадърен, кой нападател е по-ненадарен, кой треньор ще измисли по-нестандартна схема на игра. Просто трагедията в българския футбол става все по-голяма и все по-осезаема !
Със сигурност ще си пусна мача в офиса и ще го гледам ! Ще се надявам да не съм прав.
Успех МОРЯЦИ :geek:

Е що ще си прав,в офиса нямате ли столове :) Аз го пропускам този мач,но завиждам на 50 000-те хиляди който ще превърнат Васил Левски във врящ котел.Дано наще не се стреснат от атмосферата по трибуните,ще е ад.


Ще гледам прав от напрежение :)
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот Iceberg » 28 ное 2017 15:34

Аз пък съм забравил напрежението някъде навън, щото съм се изтегнал удобно и най-спокойно си гледам мача! ;) Какво се напрягате толкова, хич не мога да Ви разбера! ;) Нито изпадаме (засега), нито сме в тройката - точно по желанието на паридаващите! :mrgreen: За шестицата има време, може да наваксаме. Ще се вземе още някой свободен агент през зимната почивка, ще се напъди някой от "най-добрите" футболисти в страната, ще се подготвим старателно в Банско или на Аладжата... кво ще му е, м?!
А сега за мача. Ами никак не стоим лошо, какво? Ако Ант.Огнянов пак не се беше показал, като етоист, можеше да водим. Славия и те имаха едно положение.. Все си мисля, че ако Емчо не се изцвъка нещо или не се случи нещо форсмажорно и изненадващо.. можем да ги излъжем. Успех моряци! ;)
Кролик, седни, бе момче. Седни. Ще си докараш разширени вени. Не стига, че и на "Тича" гледаш на крак, ами и в офиса ли?! :lol:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот guglata » 28 ное 2017 15:42

Сега се усетих, Луканов и Сукуна трябва да са рода затова го пуска титуляр всеки мач.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот Кролик » 28 ное 2017 15:49

Iceberg написа:Аз пък съм забравил напрежението някъде навън, щото съм се изтегнал удобно и най-спокойно си гледам мача! ;) Какво се напрягате толкова, хич не мога да Ви разбера! ;) Нито изпадаме (засега), нито сме в тройката - точно по желанието на паридаващите! :mrgreen: За шестицата има време, може да наваксаме. Ще се вземе още някой свободен агент през зимната почивка, ще се напъди някой от "най-добрите" футболисти в страната, ще се подготвим старателно в Банско или на Аладжата... кво ще му е, м?!
А сега за мача. Ами никак не стоим лошо, какво? Ако Ант.Огнянов пак не се беше показал, като етоист, можеше да водим. Славия и те имаха едно положение.. Все си мисля, че ако Емчо не се изцвъка нещо или не се случи нещо форсмажорно и изненадващо.. можем да ги излъжем. Успех моряци! ;)
Кролик, седни, бе момче. Седни. Ще си докараш разширени вени. Не стига, че и на "Тича" гледаш на крак, ами и в офиса ли?! :lol:


Да ги убиеш малко е ! Гол преди почивката, същото като гол в 93 мин !!!
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот Vladislav » 28 ное 2017 15:59

Кролик написа:
Iceberg написа:Аз пък съм забравил напрежението някъде навън, щото съм се изтегнал удобно и най-спокойно си гледам мача! ;) Какво се напрягате толкова, хич не мога да Ви разбера! ;) Нито изпадаме (засега), нито сме в тройката - точно по желанието на паридаващите! :mrgreen: За шестицата има време, може да наваксаме. Ще се вземе още някой свободен агент през зимната почивка, ще се напъди някой от "най-добрите" футболисти в страната, ще се подготвим старателно в Банско или на Аладжата... кво ще му е, м?!
А сега за мача. Ами никак не стоим лошо, какво? Ако Ант.Огнянов пак не се беше показал, като етоист, можеше да водим. Славия и те имаха едно положение.. Все си мисля, че ако Емчо не се изцвъка нещо или не се случи нещо форсмажорно и изненадващо.. можем да ги излъжем. Успех моряци! ;)
Кролик, седни, бе момче. Седни. Ще си докараш разширени вени. Не стига, че и на "Тича" гледаш на крак, ами и в офиса ли?! :lol:


Да ги убиеш малко е ! Гол преди почивката, същото като гол в 93 мин !!!

Не ги ли виждаш какви са умрели. Какво повече да им убиваш.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот ShooterMan » 28 ное 2017 15:59

Такива уж незаслужени голове никак не са случайни, нито е случайно времето, когато ги получаваме. С учителя по физическо на пейката - толкоз. Чакам да чуем оправданието и най-вече дали този път може да си обясни защо така станало аджеба :idea:

ПС: Даже да сложат Жоро Илиев изграещ треньор бихме били по-сносно изглеждащи и по-мотивирани. Мими детското треньорче, те не го е*ават за 5 стотинки играчите...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот Vladislav » 28 ное 2017 16:22

Изненадваща ранна смяна на Сукуна. Този още на 10-та минута да го извадят без смяна пак ще е по- добре.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот thisisthelife » 28 ное 2017 16:29

Vladislav написа:Изненадваща ранна смяна на Сукуна. Този още на 10-та минута да го извадят без смяна пак ще е по- добре.

Ако не го пускат и го изгонят е най-добре. А ние сме отново убийствено слаби. Г-н Физкултурник дали ще има обяснение този път? Дали сме били достатъчно конкретни?
Truth is hate for those that hate the truth.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта