Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 09 дек 2017 22:35

Съгласен съм със stariq, много верни неща казва, макар да не одобрявам да се пише с лек "хейт", но е прав.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот guglata » 10 дек 2017 00:58

Ако Илиян не си уреди отбор в чужбина и му предложат ще дойде, да не би от Верея да са му предложили милиони за селекция, че стои там дори без пари. По важното е дали иска да се върне.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 10 дек 2017 11:54

guglata написа:Ако Илиян не си уреди отбор в чужбина и му предложат ще дойде, да не би от Верея да са му предложили милиони за селекция, че стои там дори без пари. По важното е дали иска да се върне.


Бъркаш приятел. Не, не даването на милиони за нови попълнения биха спрели Ильо да дойде! Той е доказал и продължава да го прави, че може да сглоби силен и боеспособен отбор и от не толкова скъпи играчи! Липсата на амбиции в паридаващите е това, което би го спряло. Ильо не е заплатаджия, та да дойде и да мишкува в средата на таблицата, а и да се излага, като попада в комични ситуации, като разбиването на готов отбор и подаряването на футболисти, когато потръгнат нещата! Той ще иска при тази финансова стабилност, която имаме при нас и очертаващите се страхотни условия (нов голям и модерен стадион), да се нагърби и работи здраво, за да постигне колкото се може повече! Това е той - работа и амбиции! А мислите ли, че някой ще го остави да влезе в тройката например, ако успее и при нас (в което не се съмнявам), при положение, че не се променят възгледите и мераците на собствениците?! И си мисля - ако Илиан все пак се навие и се върне на "Тича", то това ще е, ако не сигурен знак, че нещо се е променило в главите на собствениците, то поне, че са дали знак за нещо такова в близкото бъдеще! Така мисля аз, може би защото съм непоправим оптимист понякога, но.. ще видим. Всичко предстои! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 10 дек 2017 20:00

Доколкото се чува,вратар вече е намерен!!!Илиан ще дойде и ще ни подреди,поне в игрови план!!!В административната и организационната част,ръководството трябва малко,да се постарае!!!Не са чак толкова безнадеждни нещата!!!В ЧЕРНО МОРЕ треньорът работи без натиск и без намеса!!!Това е голям плюс!!!Като се има пред вид,че и обещаното винаги се дава,на часа.......има добра база за създаване на конкурентен отбор!!!Наистина трябва,да сме по оптимистично настроени и да помагаме,както винаги!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 10 дек 2017 20:05

С Китанов на вратата няма кой знае какво да се промени, проблемите ни в атака са по-големи, с такава яловост не става, Бакари да върнем от някой плаж по джапанките, ще е в пъти по-ефективен от всичките ни нападатели.

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот gogo208 » 11 дек 2017 00:54

Левски си иска Старокин

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот зеления » 11 дек 2017 15:27

КироВарна написа:Доколкото се чува,вратар вече е намерен!!!Илиан ще дойде и ще ни подреди,поне в игрови план!!!В административната и организационната част,ръководството трябва малко,да се постарае!!!Не са чак толкова безнадеждни нещата!!!В ЧЕРНО МОРЕ треньорът работи без натиск и без намеса!!!Това е голям плюс!!!Като се има пред вид,че и обещаното винаги се дава,на часа.......има добра база за създаване на конкурентен отбор!!!Наистина трябва,да сме по оптимистично настроени и да помагаме,както винаги!!!


Това като пожелание ли го казваш за Илиян или са само мечти?
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот violetovgeneral » 11 дек 2017 19:02

Мисля,че само предполагаме!Аз си искам Вили Вицов...Очаквам коментарите ви! :)

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 11 дек 2017 22:46

Варианта с Вили Вуцов е вероятен точно толкова колкото и този с Карло Анчелоти. Друг коментар нямам.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 35 госта