Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 14 дек 2017 14:47

sicilianecat написа:Абе всичките изгонени ще са звезди в други отбори от А група при добри треньори и ще правя фурор, ще го видим каква селекция ще надроби Луканов сега.

С такива и толкова много звезди така ще заблести А група, че чак няма да може да се гледа.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 14 дек 2017 14:51

Vladislav написа:
sicilianecat написа:Абе всичките изгонени ще са звезди в други отбори от А група при добри треньори и ще правя фурор, ще го видим каква селекция ще надроби Луканов сега.

С такива и толкова много звезди така ще заблести А група, че чак няма да може да се гледа.

И аз така си мисля, то и за това лампите на Тича и пречиха :idea:

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ralimavridov1 » 14 дек 2017 15:09

Най-вероятно се отваря място за юношите. Нали от НФК заявиха, че искат поне 5 човека юноши в първия отбор.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 14 дек 2017 15:47

ralimavridov1 написа:Най-вероятно се отваря място за юношите. Нали от НФК заявиха, че искат поне 5 човека юноши в първия отбор.

Искат цял отбор юноши и максимум един пришалец.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 14 дек 2017 17:52

"Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate" Както знаем,публиката на ЧЕРНО МОРЕ е най интелигентната в България и за нас латинският е като матерен език!!!За привържениците на други отбори,които посещават нашия подфорум пояснявам,че съм започнал с известната фраза на Данте от "Божествена комедия"!!!"Надежда всяка тука оставете, вие що пристъпвате тук"!!!Предлагам на ръководството на нашия любим клуб да напише,тези безсмъртни думи преживяли вековете над централния вход на ТИЧА!!!Отчаян съм от действията на собственици,управляващи и всички дето се мотат по стадиона като мухи без глави!!!Имах една надежда,че най после отбора,ще бъде поет от компетентен треньор с авторитет и ясен поглед,върху играта наречена футбол!!!Варненец,за когото ЧЕРНО МОРЕ е роден дом!!!По стечение на обстоятелствата ние останахме без треньор,а ИЛИАН ИЛИЕВ е на разположение!!!Уви, това за нашите умници,нищо не означава!!!Без значение, че след гонзовата оставка са проявили интерес към него и са се дали мъжки думи!!!Полусезонът свърши,но от ТИЧА ни вопъл,ни стон!!!Залага се на човек,който обезателно ще донесе безвластие в спортно-техническия щаб.......и естествено царуване,на старите кучета!!!Това никога не е носило добри резултати!!!Опасявам се,че няма да донесе добри резултати и на нас!!!Дано да не съм прав и дано случващото се на ТИЧА,да няма нищо общо с "Божествена комедия"!!!Дано и играта на отбора да не продължава,да изглежда......като пълна трагедия!!!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Marlboro » 14 дек 2017 19:10

sicilianecat написа:
ogrizko написа:За Курьор аз си го измислих, щото ми се прииска да дойде ...понеже ако не беше Гонзо с магариите си, щеше да е тук отдавна :idea: ама едва ли... само ми се иска :oops:

...и кой съветва Луканов? Илиян Илиев ли?! :roll:

Не не, един фен.

Кикимето ще да е фена :lol:

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Stariq » 14 дек 2017 20:00

Marlboro написа:
sicilianecat написа:
ogrizko написа:За Курьор аз си го измислих, щото ми се прииска да дойде ...понеже ако не беше Гонзо с магариите си, щеше да е тук отдавна :idea: ама едва ли... само ми се иска :oops:

...и кой съветва Луканов? Илиян Илиев ли?! :roll:

Не не, един фен.

Кикимето ще да е фена :lol:


Не е Кикимето, един друг фен е, тежкоатлет :D

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 14 дек 2017 21:53

На "Тича" ще привлекат поне четирима нови
https://dariknews.bg/regioni/varna/mors ... vi-2066926

Поне четирима нови футболисти ще бъдат привлечени в "Черно море" през зимната пауза, научи Дарик.
На "Тича" ще вземат вратар, както бе анонсирано по-рано след раздялата с Боровик. Ще се търси на всяка цена и ляв краен бранител.
Единственият чист ляв защитник на този етап в отбора е Витиня, който продължава да се възстановява от операцията на скъсан менискус. На този пост бе преквалифициран Мартин Костадинов, който също пропусна половината мачове на отбора заради контузия. Това принуди треньорският щаб да използва като крайни защитници Стефан Станчев и Орлин Старокин.
В "Черно море" ще се търсят също две крила, както и централен нападател.
-----------------------------------------------

Малко се изложи Добри с този "скъсан менискус", но хайде, да кажем грешка на езика, после повторена и от пръста! :mrgreen: А и новите станаха пет, но ние няма да се сърдим сега, нали?! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 14 дек 2017 21:58

Черно море уреди контролa с Лудогорец
http://varnautre.bg/2017/12/14/71352/%D ... 0%B5%D1%86

“Моряците” представят отбора срещу Поморие
Черно море уреди две контроли през зимната си подготовка. На 7 февруари “моряците” ще премерят сили с тима на Лудогорец 2, а на 10 съперник на варненци ще е Поморие. Именно срещу втородивизонния тим, воден от Веселин Бранимиров, Черно море ще представи отбора за пролетния дял от шампионата.

“Моряците” се събират за първа тренировка на 8 януари на стадион “Тича”, а до няколко дни ще стане ясно къде подопечните на Емануел Луканов ще проведат основната част от зимната си подготовка.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

DanielGeorgiev
Мнения: 635
Регистриран на: 02 юли 2010 09:05
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот DanielGeorgiev » 14 дек 2017 22:42

Луканов да не се бави, а да връща моряшките сърца - Тошко Паланков и Мишо Венков.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта