Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Onq » 10 фев 2018 15:46

joro5rov написа:
Onq написа:
Xamy написа:
Onq написа:
joro5rov написа:Ще има ли вход на контролата с Поморие днес :?:

Да 7 лева е билета, няма смисъл да се разкарваш.

Възхищавам се на позитивното ти отношение към всеки и всичко!

Радвам се, че ти доставям това удоволствие :)
Може да помогнеш на Жоро Петров с 3.50 ;)

а ти може да млъкнеш вече

Петров, нещо се обърка май! Гледам, че си се регистрирал преди 8 години, тоест ходиш поне от толкова на мачове, но за втори път тази седмица питаш колко е входа на контрола. Сигурен ли си, че аз трябва да млъкна :) ?

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Onq » 10 фев 2018 15:49

Оп, извинявам се, сега видях, че всъщносг си левскар :) . Ами за теб входът е забранен ;)

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот зеления » 10 фев 2018 17:16

Xamy написа:
Onq написа:
joro5rov написа:Ще има ли вход на контролата с Поморие днес :?:

Да 7 лева е билета, няма смисъл да се разкарваш.

Възхищавам се на позитивното ти отношение към всеки и всичко!


:lol: :lol: :lol:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 10 фев 2018 18:39

Доволен от всички нови попълнения. Няма да има лабав пост при Илиан, ще имаме отлично балансиран отбор. Юношите също се включиха добре и играха със самочувствие. Някои от този форум искаха да гонят Мариян Огнянов, но си е футболист отвсякъде, поглед върху играта и постоянно импровизира, нещо като Кривия ще е за нас през новия сезон. От новите най-много ме впечатлиха "въпросителните" поне за мен - Енчев и Витанов, тъй като нямах много наблюдения за тях досега, много стабилни и почти нямаха сгрешена топка и пак се убедих, че силните игри на Верея при Илиан, не са били изобщо случайни. Очаквам с интерес вече да започнат официалните мачове, оптимистично изглеждат нещата след видяното от днес, има идеи в отбора, има живец за разлика от това което гледахме есента.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот gihuelo » 10 фев 2018 19:29

sicilianecat написа:Доволен от всички нови попълнения. Няма да има лабав пост при Илиан, ще имаме отлично балансиран отбор. Юношите също се включиха добре и играха със самочувствие. Някои от този форум искаха да гонят Мариян Огнянов, но си е футболист отвсякъде, поглед върху играта и постоянно импровизира, нещо като Кривия ще е за нас през новия сезон. От новите най-много ме впечатлиха "въпросителните" поне за мен - Енчев и Витанов, тъй като нямах много наблюдения за тях досега, много стабилни и почти нямаха сгрешена топка и пак се убедих, че силните игри на Верея при Илиан, не са били изобщо случайни. Очаквам с интерес вече да започнат официалните мачове, оптимистично изглеждат нещата след видяното от днес, има идеи в отбора, има живец за разлика от това което гледахме есента.

Дано най-накрая прогледнеш ,какъв идиот сте имали за треньор в лицето на Гонзо.
То само с " Айде да ги смачкаме " и " Да покажем ,че сме мъже" не става ! Трябва и мозък.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 10 фев 2018 22:13

Onq написа:Тези работи ги разправяй на някой друг. Как били единици, които мрънкали и т.н. Първо не съм от "вие младите". Симо Нинов не си загуби здравето докато е защитавал честта на отбора. Стига с тези високопарни изявления. Хем искашда бъдели единни всички, хем не пропускаш да се заядеш. Търсиш вечно под вола теле. Честта няма нищо общо с пеенето. Има много хора, които пеят цял мач и нямат грам чест. Аз каквото имах го казах в първия си пост, другото са некви лакардии дето нямат край. Публиката ни е с отвратителен манталитет от край време и нито ти, нито койтои да е има сили да праомени това. Интриги, злословене, групички и все византийски манталитет. Да пуска Илиан повече юноши, другото майната му.

Винаги съм оценявал добрите съвети, а предложението "тия да ги разказвам на някой друг", ми се видя доста разумно!!!Никога не съм изгарял от желание, да разказвам нещо на теб!!!Според теб не са единици тези дето бучат и мрънкат!!!Това ясно показва, че нямаш достатъчно стаж по стадионите......иначе щеше да имаш представа какво се случва по трибуните на другите градове!!!За малко да забравя, че на ТИЧА, хората с чест са единици......само ти и макс още 29!!!Обвиняваш другите в злословене и интригантство!?Точно ти, който никога не каза една нормална дума за никого!?Не е ли малко странно?Нямам намерение да се разпростирам на дълго и на широко!!!Недей да четеш моите постове!!!Така каквото искам да кажа.....ще го разправям на другите!!!Нали сме във форума все пак!!!Обещавам, че и аз няма да чета твоите!!!Отдавна се каня да го направя!!!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Onq » 10 фев 2018 22:40

КироВарна написа:
Onq написа:Тези работи ги разправяй на някой друг. Как били единици, които мрънкали и т.н. Първо не съм от "вие младите". Симо Нинов не си загуби здравето докато е защитавал честта на отбора. Стига с тези високопарни изявления. Хем искашда бъдели единни всички, хем не пропускаш да се заядеш. Търсиш вечно под вола теле. Честта няма нищо общо с пеенето. Има много хора, които пеят цял мач и нямат грам чест. Аз каквото имах го казах в първия си пост, другото са некви лакардии дето нямат край. Публиката ни е с отвратителен манталитет от край време и нито ти, нито койтои да е има сили да праомени това. Интриги, злословене, групички и все византийски манталитет. Да пуска Илиан повече юноши, другото майната му.

Винаги съм оценявал добрите съвети, а предложението "тия да ги разказвам на някой друг", ми се видя доста разумно!!!Никога не съм изгарял от желание, да разказвам нещо на теб!!!Според теб не са единици тези дето бучат и мрънкат!!!Това ясно показва, че нямаш достатъчно стаж по стадионите......иначе щеше да имаш представа какво се случва по трибуните на другите градове!!!За малко да забравя, че на ТИЧА, хората с чест са единици......само ти и макс още 29!!!Обвиняваш другите в злословене и интригантство!?Точно ти, който никога не каза една нормална дума за никого!?Не е ли малко странно?Нямам намерение да се разпростирам на дълго и на широко!!!Недей да четеш моите постове!!!Така каквото искам да кажа.....ще го разправям на другите!!!Нали сме във форума все пак!!!Обещавам, че и аз няма да чета твоите!!!Отдавна се каня да го направя!!!


Интересно как се каниш отдавна, а коментираш всеки мой пост без да е насочен към теб. Даже ме обвини, че съм имал няколко профила, та почна и Стария да коментираш от паранои хахахаххаха. А тва, че съм нямал стаж по стадионите само ме напушва на смях :). Лека вечер и гледай да не се спънеш в некоя удивителна ;)

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Marlboro » 11 фев 2018 07:39

Написах едно мое мнение,и две страници не спряхте да се карате.ВИНОВЕН съм,спрете се вече,моля.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот mursusaid » 11 фев 2018 09:21

Мисля,че тази тема трябва да се заключва вече.Подготовката свърши,след дни е първия официален мач,така че стига се хапехте тука.Влизайте в темите за мачовете и обсъждайте там двубоите.Тая тема тук се изчерпа сякаш.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 11 фев 2018 11:21

Напълнихте ми душата последните 2-3 страници, много обичам да гледам сеир на такива безсмислености и мерене на егото и какво ли още не, забавно е някак като не съм от тия дето се нервят излишно :lol: :lol: :lol:

Както и да е ....какво стана с Даниел Димов, подписа ли? Нали уж Петък щеше да стане ясно, а пък дори и вчера след контролата не видях да е обявен трансфера поне в гонга?! :roll:

И в крайна сметка, доволни ли сте от селекцията?! Освободени и новопривлечени... ?! Нещо друго ли очаквахте?!
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта