Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ralimavridov1 » 11 фев 2018 15:34

Onq написа:
ralimavridov1 написа:Този "форум" заприлича на кенеф! Всеки нещо обяснява на някой. Абе хора, разменете си телефоните и се разберете. Шестдесет и незнам си колко страници тема, от които 90% някакакви разправии...
Смешна история.


Ти па си Ален Делон :)
Къв ти е проблема, шоу да става :). Все пак е форум на Гонг, не страница на музикалното училище :)


Хахахахахаха, плача...
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 11 фев 2018 16:53

Да, стига сте се карали вече, че и без това доста "шоумени" спряха да пишат във форума и стана все по-скучно.

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ozzy » 12 фев 2018 01:20

Дано идеята на Ильо е да гради отбора за следващия сезон още от сега, защото ако е иначе - олеле майко. Така или иначе е ясно, че първата шестица е мираж след като поредният помощник, промотиран в старши, успя да загуби от всички слабаци в групата. Може и да не съм футболен треньор, но трябва да си сляп за да не виждаш, че Марто го затриват на бека! С какво недоразумението Зехиров показва, че трябва той да играе на крилото? Ерто на бека и Марто по десния фланг, всичко друго са глупости. Без Хасани сме разплетен дувар, дано Димов да подпише, че Енчев... Някой написа че Василев не бил голаджия, може и така да е, но няма как да го знаем по простата причина, че в тази схема играе абсолютно сам и при условие, че няма кой да му подаде на чиста позиция можем само да гадаем дали може да вкарва ;) . Младите ми вдъхват увереност, особено Лъчо Йорданов - дори Жоро Илиев не показваше такива качества за мъжки футбол на тази възраст, дано Ильо го интегрира в мъжкия отбор!
В крайна сметка нито съм разочарован, нито съм обнадежден. Ясно е че нито състава е избистрен, нито може да е оптимален в момента при толкова наказани и контузени. Така или иначе отново ще съм стадиона и ще си подкрепям отбора. Ай моряциииииииииии!!!
П.П. Фенуш защо не игра, контузен ли е?


Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 12 фев 2018 10:51

sicilianecat написа:Айде почна се :idea:

Какво се е почнало пък сега?

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 12 фев 2018 11:28

Vladislav написа:
sicilianecat написа:Айде почна се :idea:

Какво се е почнало пък сега?



ozzy написа:Дано идеята на Ильо е да гради отбора за следващия сезон още от сега, защото ако е иначе - олеле майко..... Може и да не съм футболен треньор, но трябва да си сляп за да не виждаш, че Марто го затриват на бека! С какво недоразумението Зехиров показва, че трябва той да играе на крилото? Ерто на бека и Марто по десния фланг, всичко друго са глупости. Без Хасани сме разплетен дувар, дано Димов да подпише, че Енчев... Някой написа че Василев не бил голаджия, може и така да е, но няма как да го знаем по простата причина, че в тази схема играе абсолютно сам и при условие, че няма кой да му подаде на чиста позиция можем само да гадаем дали може да вкарва ;)


Това да ти е познато? Още отсега се дава акъл, този не ставал, онзи не ставал,как може да пускаш еди кой си на еди какъв си пост...И това само в началото, можеш да си представиш след първата загуба какво ще е :idea:

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 12 фев 2018 12:06

sicilianecat написа:
Vladislav написа:
sicilianecat написа:Айде почна се :idea:

Какво се е почнало пък сега?



ozzy написа:Дано идеята на Ильо е да гради отбора за следващия сезон още от сега, защото ако е иначе - олеле майко..... Може и да не съм футболен треньор, но трябва да си сляп за да не виждаш, че Марто го затриват на бека! С какво недоразумението Зехиров показва, че трябва той да играе на крилото? Ерто на бека и Марто по десния фланг, всичко друго са глупости. Без Хасани сме разплетен дувар, дано Димов да подпише, че Енчев... Някой написа че Василев не бил голаджия, може и така да е, но няма как да го знаем по простата причина, че в тази схема играе абсолютно сам и при условие, че няма кой да му подаде на чиста позиция можем само да гадаем дали може да вкарва ;)


Това да ти е познато? Още отсега се дава акъл, този не ставал, онзи не ставал,как може да пускаш еди кой си на еди какъв си пост...И това само в началото, можеш да си представиш след първата загуба какво ще е :idea:

Aaaa, "треньорите". Че то това никога не е свършвало откак се помня, та да започва пак.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 12 фев 2018 12:09

sicilianecat написа:
Vladislav написа:
sicilianecat написа:Айде почна се :idea:

Какво се е почнало пък сега?



ozzy написа:Дано идеята на Ильо е да гради отбора за следващия сезон още от сега, защото ако е иначе - олеле майко..... Може и да не съм футболен треньор, но трябва да си сляп за да не виждаш, че Марто го затриват на бека! С какво недоразумението Зехиров показва, че трябва той да играе на крилото? Ерто на бека и Марто по десния фланг, всичко друго са глупости. Без Хасани сме разплетен дувар, дано Димов да подпише, че Енчев... Някой написа че Василев не бил голаджия, може и така да е, но няма как да го знаем по простата причина, че в тази схема играе абсолютно сам и при условие, че няма кой да му подаде на чиста позиция можем само да гадаем дали може да вкарва ;)


Това да ти е познато? Още отсега се дава акъл, този не ставал, онзи не ставал,как може да пускаш еди кой си на еди какъв си пост...И това само в началото, можеш да си представиш след първата загуба какво ще е :idea:


Аз пък не виждам нещо да се е почнало?! Съвсем нормално колегата си изказва мнението, та нали за това е форум?! Тук може да си кажем всичко ПОМЕЖДУ СИ, кой какво му се нрави или пък не. Не е нужно на всички, всичко да им харесва, важното е на стадиона да подкрепяме отбора и треньора. Не знам по каква причина, някои все още си мислят, че това тук е наръчник на футболисти и треньори, та и на ръководители и те са длъжни да го четат и се съобразяват с изказаните от някой си мнения?! Имам чувството, че някои хора точно поради тази причина пишат тук? Един от тях се изгуби някъде и напрежението, като че ли поспадна. Друг пък от тъй наречените "шоумени" се запря малко и само ти май, Сицилианец тъжиш и ти липсват май и двамата?! :mrgreen: Това тук според мен си е местенце за феновете, всеки да може да си изкаже мнението по даден въпрос, ситуация и по принцип около отбора ни, а и не само. Хората са различни и е най-нормалното нещо и разбиранията им да са различни. Да, караниците не са за предпочитане, но не виждам нищо лошо в спора, защото в него се ражда истината. Покривайки тезите си с аргументи, всеки може да отстоява своето мислене и разбирания и не виждам нищо лошо в това. Стига да се спазват правилата, етичните норми и културата при общуване. ;) А и критиките, когато има такива, да са градивни, без лош умисъл и грозни нападки, към когото и да било! А на който му е скучно без злобните, просташки коментари и обидни квалификации - нека не влиза тук, простичко е.. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ozzy » 12 фев 2018 12:59

Сицилианец, ако на теб ти е харесало махленското подобие на футбол, което играхме преди смените, на мен изобщо не ми хареса. Ильо го разбирам и нямам никакво намерение да го съдя или нещо подобно, но позволи ми да имам собствено мнение и да го изразявам публично във футболен форум! Какво е почнало или не си е твое мнение и възприятие. До 60-та минута играхме в идиотска схема за 0-0 с нито един защитник ва защитния вал! С това разполага Ильо, това пуска - при условие че Хасани е наказан за два мача, Димов не е подписал, а бековете ни са контузени няма друг вариант, но имам пълното право да не съм доволен. Както имам и пълното право да не ми харесва, че играем с един нападател и петима халфа, така гол влиза на късмет. Не ми харесва, че сред титулярите не се видя да има футболист който е готов веднага да стреля, вместо да се опитва да влезе с топката във вратата. След смените, когато заиграхме с двама нападатели, за има няма 30 минути, три пъти наш играч излезе сам с/у вратаря - е това вече ми хареса! Друга схема, други изпълнители и най-важното наслада за окото.
След жалката есен, честно казано, изобщо не ме интересуват резултатите в доиграването на сезона. Искам да видя градеж на отбора за следващия сезон, убеден съм и вярвам, че Ильо ще направи точно това. И това, че имам виждания различаващи се от показаното от отбора в контролите изобщо не означава, че няма да съм на Тича всеки мач и че няма да подкрепям отбора!!!
Почнах ли, свърших ли - ти си реши!

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот gihuelo » 12 фев 2018 13:01

sicilianecat написа:
gihuelo написа:Форума на Черно Море има най-дория и толерантен модератор !

Абсолютно и за това още пишеш глупостите си тук :idea:

Около 50 пъти ти се обясни ,че това е форум а не 10 Б клас на варненска гимназия. Всеки може да изрази мнение, това че на теб не ти харесва си е само твой проблем.
Около поне 80% от потребителите тук ,ще са доволни и ти да не пишеш , но какво да се прави :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта