Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 14 дек 2017 13:20

За Александров добре, но Чунчуков беше най-читавият от настоящите ни нападатели. Очаквам да видим какви конкретни попълнения ще докара Луканката.
Truth is hate for those that hate the truth.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 14 дек 2017 13:32

Ние един нападател имаме- Кузма. И смея да твърдя че е по- читав от Чунчуков. Онова недоразумение Сукуна не искам дори да го споменавам. Сашо игра титуляр срещу Реал Мадрид. Две години по- късно е толкова зле че и за резерва в Черно Море не става. Тотален регрес има в играта му и предполагам всички са го забелязали. От селекцията очаквам Луканов да докара по- добри от най- добрите. А на лято вече само божествени... разбира се ако не правим селекция за Б група тогава.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 14 дек 2017 13:49

До тук равносметката е следната, петима напуснали:

1. Боровик
2. Сукуна
3. Антон Огнянов
4. Чунчуков
5. Александър Александров

Много интересно ги обявяват - от време на време пускат по някой да си ходи ....явно не е решено за всички наведнъж, а един един минават през офиса и след туй се пуска новината :lol: :lol: Така както е тръгнало до довечера може да останем без 11 играча :oops:

Другото дето се забелязва е, че 5 човека привлечени през лятото заминават! Явно Луканов не е доволен особено от селекцията на Гонзо и своята си ..въпреки че бяхме взели най-добрите :roll:

Слухове за идващи:
1. Будинов - нападател
2. Макенджиев - вратар
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 14 дек 2017 14:01

Абе всичките изгонени ще са звезди в други отбори от А група при добри треньори и ще правя фурор, ще го видим каква селекция ще надроби Луканов сега.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 14 дек 2017 14:04

thisisthelife написа:За Александров добре, но Чунчуков беше най-читавият от настоящите ни нападатели. Очаквам да видим какви конкретни попълнения ще докара Луканката.

Стига бе, за толкова мачове нямаше едно вярно отиграване, да не говорим за глупавите картони, беше любимец на Гонзо и аз още в началото казвах, че не трябва да е титуляр, но инатът на Гонзо продължи прекалено дълго.

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Xamy » 14 дек 2017 14:06

Всъщност не са петимата привлечени през лятото, а почти всички бяха в движение. Май само Миланов от по-късно привлечените остава.

Броя играчите и май ги докарах до 12 без юношите /които така или иначе не трябва да се броят/.

Така е наистина честно: всички отбори освобождават играчите си и след това всички на равни начала започват да преговарят. Без лигавщини - първо си взимаш читав играч, след това махаш читавия от преди 3 месеца.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 14 дек 2017 14:09

Иначе вече поне знам кой съветва Луканов по селекцкята, това за Будинов го знаех отдавна, както и за освобождаването на Сукуна и Чунчуков.
Нещо и за Курьор се споменаваше като опит да си го върнем, но там ще е по-трудно, защото доколкото знам играе редовно при Тройчо.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 14 дек 2017 14:12

За Курьор аз си го измислих, щото ми се прииска да дойде ...понеже ако не беше Гонзо с магариите си, щеше да е тук отдавна :idea: ама едва ли... само ми се иска :oops:

...и кой съветва Луканов? Илиян Илиев ли?! :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Ron Jeremy » 14 дек 2017 14:30

sicilianecat написа:Абе всичките изгонени ще са звезди в други отбори от А група при добри треньори и ще правя фурор, ще го видим каква селекция ще надроби Луканов сега.

несъмнено , още повече щом ти го казваш за Сукуна очаквам да стигне поне до Реал Мадрид , виж за Чунчуков мисля нещо от сорта на четвъртия в бундеслигата ... :o
ex Popeye

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 14 дек 2017 14:31

ogrizko написа:За Курьор аз си го измислих, щото ми се прииска да дойде ...понеже ако не беше Гонзо с магариите си, щеше да е тук отдавна :idea: ама едва ли... само ми се иска :oops:

...и кой съветва Луканов? Илиян Илиев ли?! :roll:

Не не, един фен.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта