Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Alexandrov93
Мнения: 356
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Alexandrov93 » 12 фев 2018 13:17

ozzy написа:Сицилианец, ако на теб ти е харесало махленското подобие на футбол, което играхме преди смените, на мен изобщо не ми хареса. Ильо го разбирам и нямам никакво намерение да го съдя или нещо подобно, но позволи ми да имам собствено мнение и да го изразявам публично във футболен форум! Какво е почнало или не си е твое мнение и възприятие. До 60-та минута играхме в идиотска схема за 0-0 с нито един защитник ва защитния вал! С това разполага Ильо, това пуска - при условие че Хасани е наказан за два мача, Димов не е подписал, а бековете ни са контузени няма друг вариант, но имам пълното право да не съм доволен. Както имам и пълното право да не ми харесва, че играем с един нападател и петима халфа, така гол влиза на късмет. Не ми харесва, че сред титулярите не се видя да има футболист който е готов веднага да стреля, вместо да се опитва да влезе с топката във вратата. След смените, когато заиграхме с двама нападатели, за има няма 30 минути, три пъти наш играч излезе сам с/у вратаря - е това вече ми хареса! Друга схема, други изпълнители и най-важното наслада за окото.
След жалката есен, честно казано, изобщо не ме интересуват резултатите в доиграването на сезона. Искам да видя градеж на отбора за следващия сезон, убеден съм и вярвам, че Ильо ще направи точно това. И това, че имам виждания различаващи се от показаното от отбора в контролите изобщо не означава, че няма да съм на Тича всеки мач и че няма да подкрепям отбора!!!
Почнах ли, свърших ли - ти си реши!


Точно затова говоря и аз. С един нападател нищо не се получава. Постройката ни за първенството трябва да бъде от двама нападатели. Един подвижен - Фенуш и резерва другия подвижен Василев, както и един таран - Кузма, който обаче няма резерва. Точно това е единственото слабо място в селекцията на Илиан, но съм сигурен че той не е виновен, а просто е нямало това което търсим. Той самия каза, че иска да привлечем Иса, ама той като не иска...какво да правим, затова няма нужда от упреци.

Alexandrov93
Мнения: 356
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Alexandrov93 » 12 фев 2018 13:18

gihuelo написа:
sicilianecat написа:
gihuelo написа:Форума на Черно Море има най-дория и толерантен модератор !

Абсолютно и за това още пишеш глупостите си тук :idea:

Около 50 пъти ти се обясни ,че това е форум а не 10 Б клас на варненска гимназия. Всеки може да изрази мнение, това че на теб не ти харесва си е само твой проблем.
Около поне 80% от потребителите тук ,ще са доволни и ти да не пишеш , но какво да се прави :)


Честно казано аз както и останалите тук няма да сме доволни ако той спре да пише, както и аз поне не съм доволен че ShooterMan спря да пише, защото поне са фенове на НАШИЯ ОТБОР, за разлика от други пишещи, които съм сигурен че не 80, а 180% ще са доволни ако спрат да пишат.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 12 фев 2018 13:36

gihuelo написа:
sicilianecat написа:
gihuelo написа:Форума на Черно Море има най-дория и толерантен модератор !

Абсолютно и за това още пишеш глупостите си тук :idea:

Около 50 пъти ти се обясни ,че това е форум а не 10 Б клас на варненска гимназия. Всеки може да изрази мнение, това че на теб не ти харесва си е само твой проблем.
Около поне 80% от потребителите тук ,ще са доволни и ти да не пишеш , но какво да се прави :)


Направи анктета, да ги видим тия 80%, защото ако направим анкетата за теб, изхвърчаш с 200%, отдавна ти се търпят провокациите, злобните и комплексирани коментари. Влизаш в нашия форум само, за да интригантстваш. И се изтърка с някои неща, ставаш все по-смешен, измисли нещо оригинално.
Повечето, които влизат рядко в този форум, не знаят, че си фен на Тирето и започна да пишеш във форума ни след онзи мач със Септември и няма как да знаят всичките простотии, които започна да пишеш тук.

gihuelo
Мнения: 5622
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот gihuelo » 12 фев 2018 17:12

sicilianecat написа:
gihuelo написа:
sicilianecat написа:
gihuelo написа:Форума на Черно Море има най-дория и толерантен модератор !

Абсолютно и за това още пишеш глупостите си тук :idea:

Около 50 пъти ти се обясни ,че това е форум а не 10 Б клас на варненска гимназия. Всеки може да изрази мнение, това че на теб не ти харесва си е само твой проблем.
Около поне 80% от потребителите тук ,ще са доволни и ти да не пишеш , но какво да се прави :)


Направи анктета, да ги видим тия 80%, защото ако направим анкетата за теб, изхвърчаш с 200%, отдавна ти се търпят провокациите, злобните и комплексирани коментари. Влизаш в нашия форум само, за да интригантстваш. И се изтърка с някои неща, ставаш все по-смешен, измисли нещо оригинално.
Повечето, които влизат рядко в този форум, не знаят, че си фен на Тирето и започна да пишеш във форума ни след онзи мач със Септември и няма как да знаят всичките простотии, които започна да пишеш тук.

С кои някой неща? :) Нямам права да направя анкета тук ,но си втори от недолюбваните тук, след стрелеца.
Интриги никога не съм правил ...просто казвах верните неща за твоя идол Гонзо, които пък се оказаха верни :) Но ти лесно забравяш ,какво си казал и обръщаш палачинката ,точно за няколко дни. Нещо като варненски Бареков си :)

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 14 фев 2018 11:05

gihuelo написа:С кои някой неща? :) Нямам права да направя анкета тук ,но си втори от недолюбваните тук, след стрелеца.
Интриги никога не съм правил ...просто казвах верните неща за твоя идол Гонзо, които пък се оказаха верни :) Но ти лесно забравяш ,какво си казал и обръщаш палачинката ,точно за няколко дни. Нещо като варненски Бареков си :)


Освен "хейт" нищо не си казвал, едно време имаше едно Цска, дето редодно получаваше голове от подуенската легенда и е нормално да го мразиш. Сега този човек не ни е треньор и ти пак го намесваш в абсолютно всеки твой коментар в нашия форум, то хубаво неприятни спомени от детството, ама вече не се ли усещаш че ставаш смешен с едно и също, дори след като не бе писал няколко месеца във форума, първият ти коментар беше да отбележиш какъв идиот бил. Твоя си работа и омраза, ние сега за твое успокоение си имаме нов идол за треньор и съвсем скоро като ви приключим припознатите амбиции за титла, ще чакам нова активизация в нашия форум от теб, да ни обясняваш - ама ние сме истинското ЦСКА и за Гонзо некадърника, твоят детски кошмар.
Последна промяна от Iceberg на 14 фев 2018 13:48, променено общо 1 път.
Причина: т.9!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 15 фев 2018 23:52

Илиан Илиев: Искам Черно море да играе офанзивен футбол

Дано дойдат хора на мача в събота и да подкрепят отбора ни, и да го няма този негативизъм от последните 6 месеца

Три дни преди повторния си дебют като треньор на Черно море Илиан Илиев даде ексклузивно интервю за „Петел”. В него той разкрива какво иска да постигне с тима, кои са основните му цели, какво мисли за убийствената пролетна програма и първия мач с Берое.

– Г-н Илиев, готов ли е Черно море за тежката пролет?

– Ние направихме добра подготовка, но дори и да е била перфектна, винаги има неизвестности. Мисля, обаче, че футболистите минаха много добре в подготовката. Единствено заради контузиите на Зехиров и Мартин не можахме да проиграем някои ситуации като постове в защита. Да се надяваме, че в хода на първенството ще се изясни кой на коя позиция се чувства най-добре.

– Притеснен ли сте, че предвид малкото време за изграждане на нов тим, в началото той няма да играе така, както на вас ви се иска?

– Ние се опитваме да налагаме офанзивен футбол, както и висока преса, но за 40 дни е трудно да се постигнат нещата. Мисля, че дадохме началото. Най-важната цел е да направим отбор и да поставим основа, която през лятото да доразвием, тъй като е важно да имаш ядро от играчи и покрай тях да наслагваш. Така че се надявам с тези хора, с които започнахме, голяма част от тях да станат ядрото на състава за следващата година.

– Изоставате на 6 точки от топ 6, а а програмата ви в оставащите 6 кръга до плейофите е убийствена?

– Няма какво да се оправдаваме с програмата и изоставането в точките. Наистина не е лесно да наваксаш 6 точки за 6 кръга, но пък със сигурност най-важно е да се направи основа и да се изгради отбор. Ние не търсим бързи успехи. Ако влезем в турнирите, разбира се, ще е най-добрия вариант, но ако влезем в Европа и нямаме стил на игра, това ще е мимолетно. Така че важното е момента към опитните да се прибавят младите и постепенно тази сплав да даде сигурност не само за мимолетни резултати, а и за такива вбъдеще.

– В какво състояние са Дани Кики и последното ново попълнение Даниел Димов?

– Неприятно е, че Дани пропусна почти цялата подготовка, но това е като обеца на ухото и за другите – когато си в почивка не трябва да стигаш никога до нулата, а трябва да се подготвяш самостоятелно. Той дойде неподготвен при нас, малко го натиснахме и се получи тази контузия. Докато Димов е тренирал индивидуално, без отбор. Той е малко изостанал с подготовката, но ще навакса.

– Разбрах, че жълтата карта на Димов е дошла. Бихте ли рискували с него срещу Берое, предвид наказанието на Хасани?

– Димов ще влезе в групата, но нека се зна, че ние не правим отбор за три мача. Със сигурност, ако в следващите три мача победим, няма да кажем, че сме си свършили работата, и обратно, ако не победим, няма да спрем да работим. В България малко търсим мимолетните резултати, всеки забравя какво оставя след това с цената на всичко. Така че е важно да си направим основата и естествено, ако успеем до края на първенството през май да изградим отбор, ще надслагваме през лятото.

– Черно море е без победа у дома през последните 6 месеца. Доколко ще се отрази тази негативна серия на футболистите в събота?

– Със сигурност ще тежи психологически, че от доста време не сме побеждавали. Със сигурност и програмата ни е неблагоприятна. Но аз вече казах на футболистите, че с цялото ми уважение към противниците, естествено че всеки един треньор винаги трябва да го казва, резултатът ще зависи само от нас. Ако ние сме спокойни и агресивни, и постигнем поне част от играта, която можем като футболисти, не трябва да се страхуваме от никой, разбира се с уважение и респект към всеки един отбор в България.

– Разузнахте ли първия ви пролетен съперник Берое?

– Берое евентуално ще имат единствена промяна на десния защитник с Бандаловски. Те работят заедно доста време, добър и опитен отбор са, който опитва да играе футбол, което говори добре за треньорския им щаб. Трудно ще ни бъде, тъй като са доста обигран отбор, със стил и самочувствие. Дано дойдат хора и да подкрепят отбора ни, и да го няма този негативизъм от последните 6 месеца.

– Заралии разполагат и с едни от най-опитните изпълнители в Първа лига?

– При тях сега се търсят бързи резултати, тъй като вземат опитни играчи – Камбуров, Иван Иванов, Бандаловски, Виданов, и не търсят младостта. Докато при нас в момента не е важен сегашния резултат, въпреки че е важен, разбира се. Но не и на всяка цена. В Берое, виждаме от трансферите, че искат да работят с опитни футболисти, които им дават гаранция за в момента.

– Освен наказания Хасани имате ли други проблеми за първия пролетен двубой на 17 февруари на „Тича”?

– Божилов още чувства болки в глезена. Той започна леки тренировки, но още не е ясно кога ще е готов за игра. Дани Кики засега не е на 100-процента след травмата и няма да разчитам на него.

– Г-н Илиев, кое е основното, което искате да постигнете при второто ви завръщане като треньор на „Тича”?

– Да изградим отбор, който да играе приятен футбол, да радва хората и те да се върнат на стадиона. И естествено, някои от малките, които от доста време са в мъжкия тим, но не са основни играчи, ако успеят да се наложат, както и други момчета от школата, да видят, че им се дават шансове да се докажат. По време на лагера в Турция девет наши юноши играха равностойни минути с всички останали футболисти, което трябва да им покже, че ние разчитаме на тях, а не просто попълваме групата.

Но главното е, че ние не делим играчите на външни, юноши и местни, важното е да се направи отбор. Когато го постигнем, може да си поставим високи цели, предвид това, че вече разполагаме с отбор и стил на игра, и трябва да започнем да надграждаме.

Източник: http://varnautre.bg/2018/02/15/74878/%D ... %B5-%D0%BE
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 16 фев 2018 20:07

Днес на ТИЧА, по инициатива на ИЛИАН ИЛИЕВ, беше проведена среща на ДАНИЕЛ ДИМОВ с фенове на ЧЕРНО МОРЕ!!!Мероприятието беше с цел изглаждане на отношенията и окончателно туширане и загърбване на някои стари, неприятни спомени!!!Привържениците припомниха на футболиста, колко години е бил на ТИЧА, как е бил подкрепян, докато израства и се адаптира към мъжкият отбор!!!Той от своя страна заяви, че нищо не е забравил и че го хваща срам, когато гледа едно видео от "Герена"......Извини се и заяви, че вече не е 20 годишен и много е научил и осъзнал!!!Каза, че помни подкрепата на публиката и това, че ИЛИАН ИЛИЕВ го е викал при мъжете!!!Обеща да се раздава, както винаги и да дава всичко от себе си за отбора!!!Беше искрен и му повярвахме!!!От своя страна старши треньорът, каза че го познава от малък, вярва му и ще разчита на него!!!ИЛИАН подчерта, колко важна е подкрепата на верните фенове към всички футболисти!!!.......Утре е първия официален мач на ЧЕРНО МОРЕ за тази година.......времето ще е подходящо за футбол, а осветлението е в изправност и ще свети!!!Няма причина, да не сме на стадиона!!!

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот koseto40 » 16 фев 2018 21:13

Утре е задължително всички,които имат възможност,да бъдем на стадиона и подкрепим любимците си и треньора..Далеч съм от мисълта,че ще съм свидетел на супер игра и страхотен футбол,за мен е важно да видя желание за победа,налаган стил,себераздаване..Искам да видя различното,което Илиан носи със себе си..За нас е чест,че един от можещите работещи БГ треньори,който е много наясно с материята,наречена ФУТБОЛ,е начело на отбора..Нека не сме прекалено критични при евентуални неуспехи,нека покажем на всички,че Варна е зелена и сме зад отбор и треньор,че сме едно цяло...САМО ЧЕРНО МОРЕ

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот greenpeak » 16 фев 2018 21:16

КироВарна написа:Днес на ТИЧА, по инициатива на ИЛИАН ИЛИЕВ, беше проведена среща на ДАНИЕЛ ДИМОВ с фенове на ЧЕРНО МОРЕ!!!Мероприятието беше с цел изглаждане на отношенията и окончателно туширане и загърбване на някои стари, неприятни спомени!!!Привържениците припомниха на футболиста, колко години е бил на ТИЧА, как е бил подкрепян, докато израства и се адаптира към мъжкият отбор!!!Той от своя страна заяви, че нищо не е забравил и че го хваща срам, когато гледа едно видео от "Герена"......Извини се и заяви, че вече не е 20 годишен и много е научил и осъзнал!!!Каза, че помни подкрепата на публиката и това, че ИЛИАН ИЛИЕВ го е викал при мъжете!!!Обеща да се раздава, както винаги и да дава всичко от себе си за отбора!!!Беше искрен и му повярвахме!!!От своя страна старши треньорът, каза че го познава от малък, вярва му и ще разчита на него!!!ИЛИАН подчерта, колко важна е подкрепата на верните фенове към всички футболисти!!!.......Утре е първия официален мач на ЧЕРНО МОРЕ за тази година.......времето ще е подходящо за футбол, а осветлението е в изправност и ще свети!!!Няма причина, да не сме на стадиона!!!


Жена му да ми се извини във форума (до колкото си спомням и тя пишеше тук) :mrgreen: Той също, пак тук във форума да се извини! :mrgreen:

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ralimavridov1 » 17 фев 2018 12:30

Заравяйте томахавките и всеки, който може днес на ТИЧА! Никой на никого не дължи извинения, особено тук във форума. На живо е друго нещо... Димов си е наше момче и наистина трябва да сме щастливи, че има толкова юноши в отбора.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта