Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот violetovgeneral » 12 дек 2017 00:01

Vladislav написа:Варианта с Вили Вуцов е вероятен точно толкова колкото и този с Карло Анчелоти. Друг коментар нямам.

ОКИ...БРАТЛЕНЦЕ...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sandi74 » 12 дек 2017 06:50

Гонзо все още е свободен.Той си разбира от работата която остави недовършена-поне 15 поредни загуби ще натрупа с вас до края на първенството а и с още от най-добрите некадърници,ботушари и дървари ще ви напълни дето се вика трябва да имате още по-як и здрав дървесен материал в изобилие :mrgreen: :lol: .Не стойте а отивайте да му се молите да се завръща на Тича на бял кон :roll: :shock: :?

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Marlboro » 12 дек 2017 07:07

Той гонзиньо още дълго ще е свободен,аз също съм кандидат за старши.Предвиждам тренировки на плажа,ама без джитбол.Ще ги впрегна в римска колесница да бягат по пясъка,трябва ми и дълъг камшик.Ще видите напролет какъв фурор ще направим.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 12 дек 2017 13:31

Добре де .....имаме едно крило дето се вика ....бърз играч отляво ...Антон Огнянов .......и защо го освобождаваме?! Да не би да имаме уговорка с някакви супер класни играчи на тая позиция, че ей така си позволяваме да отписваме един добър играч?! :shock: По-голяма простотия не съм очаквал ....ние къде нямаме играчи ами взехме и да освобождаваме ...пък дали някой изобщо ще иска да дойде при нас в сегашната ситуация ...нито сме се подсигурили с крила нито нищо ...за Сукуна и Боровик разбирам ....ама за Огнянов съм разочарован дето го пускаме толкова бързо :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Готвача » 12 дек 2017 13:40

Имахме в нашия отбор старши треньори с всякакви прякори в последните години.Имахме Адмирал,Сър,Наглия...но нямахме какъв?Нямахме НЕСМЕНЯЕМИЯ.Сегашния Лукав Луканов ще се превърне в такъв благодарение на сестра си и нейният съпруг/факт който бях забравил и ми беше напомнен от колега във форума/.Хитреца Чечо ще ни се стори като треньор заминал си незабавно,сравнен този сегашния.Отсега нататък започва обратното броене от мен към времето отпуснато на този "специалист".Гледам че е започнал с чистките.Махна Огнянов,който лично той докара да не седи безработен до Нова година/защо го маха,мигар ще вземе по добър?/.Махна и Сукуна/не без основание/,махна и Боровик/има слухове за бартер Китанов-Цветков/.Той каза че работи и по селекцията,така че честито на всички нас!Оставаме без играчи,не че досега имахме такива.Дано същия този който го лансира в момента се сети да му уреди няколко мача,че иначе става страшно.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 12 дек 2017 15:28

Луканов ще води Черно море и през пролетта
10 декември, 2017г. в 10:15ч. | Публикувано в: Водещи новини,Футбол,Черно море | Публикувано от: www.arenavarna.com
Въпреки незадоволителните резултати, Емануел Луканов може да изпълни договора си с Черно море до лятото на 2018 година.

Шефовете са преценили, че няма смисъл да правят промени, тъй като в игрово отношение отборът се представя добре под ръководството на Луканов и единствено малшанс в завършващия удар го лиши от още точки.
„Емануел пое тима в движение, а с него не сме надиграни в нито един мач. Нормално е да вземе нови попълнения и след една пълноценна зимна подготовка, да развие идеите и вижданията си напролет”, заявиха от „Тича”.


....май само аз не съм разбрал, въпреки че новината я дават още отпреди 2 дни! Ами, честито! Продължаваме с Луканката напред! Дано да се получат нещата, да видим какво е намислил, че това с Антон Огнянов не ми хареса особено :roll:
Изображение

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот gogo208 » 12 дек 2017 15:39

Чувам за разговори с Димо Мартинович и Дани Кики ,дано да е вярно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:












к

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ti4a » 12 дек 2017 19:39

много съмнително ми се вижда Луканов да остане по причина че не е нормално да освобождаваш играч привлечен от теб преди 2 мес. според мен селекцията не е прави той остава да разберем кой е тренера в сянка дано е този когото повечето искаме а именно Илиан

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 12 дек 2017 19:50

ti4a написа:много съмнително ми се вижда Луканов да остане по причина че не е нормално да освобождаваш играч привлечен от теб преди 2 мес. според мен селекцията не е прави той остава да разберем кой е тренера в сянка дано е този когото повечето искаме а именно Илиан


Забрави за Илиан.. засега. Казано е, че остава Луканов и това е избора на висшестоящите! :!: Освен, ако не се случи нещо извънредно, но.. не вярвам! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ti4a » 12 дек 2017 20:04

от пълното мълчание около лагери подготовки и ... ми се струва че е скрит заек който съвсем скоро ще изскочи и изненада всички нас дано е приятно такова усещане имам


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, KIL и 13 госта