Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 07 дек 2017 17:34

Onq написа:
sicilianecat написа:Някои пък са още по-късопаметни и бързо забравиха ''звездните'' селекции на Ясен Петров, Велизар Попов, Адмирала, сър Чечо Генов и т. н. Имахме едно ядро от рендета и всичко се въртеше около този модел, взимаха се всякакви анонимници, обикновено по 2-3 попълнения пълни анонимници, имаше такива и от Б групите и задължително чужденци взети от клипче :idea: е да имаше тук там някое по-известно име в много редки случаи и ние му се радваме все едно е Меси. Факт е, че ни беше разбит твърдия и груб футбол, към когото като прибавяхме и тежкия терен на ''Тича'', който вече го няма, добре ни се получава нещата да поддържаме едно средно ниво в елита и всеки ''гранд'' идваше със зор във Варна като знаеха какво ги чака. По отношение на селекции, обаче изобщо не съм съгласен с вас, че тук са докарани някакви пълни некадърници, след като знам какви са били селекции при нас и преди, дори тази последната лятна селекция е една от най-стойностните правена от нашия отбор, всичките футболисти бяха с визитка и със сериозен стаж във водещи клубове, колкото и някои да отричат тези факти и да оправдват слабите игри с това, че били приключили за футбола, все едно са на 37 като Камбуров, който пък си и бележи гол след гол и на тези години... Имаме и добри футболисти, но за мен нямаме качествен треньор, който да направи отбор от тях.



Ти да не си братовчед на Шутъра? Според теб имаме добри футболисти, но нямало качествен треньор,а същевременно си фен на Гонзо. Според твоята "логика" трябваше да сме гранд с него начело, а не да подобряваме негативни рекорди. Бил разбил твърдия и груб футбол, ххахахахаахаххахахахахахахаххахахаха. При Ясен сме били играели дърварски, а при Гонзо сме малката Барса . Точно при Ясен играехме най-офанзивния си футбол и топката беше максимално свалена на земята. Но ти си бил за риба с Гонзо някъде по тва време, откъде да знаеш. С Ясен - финал, с Кольо - бронз, два финала и купа. С Грозньо станахме за смях на цяла България.

Ами Илиян Илиев колко купи е вдигал при нас и колко финала има, че да е толкова желан от всеки фен на Черно море или по този критерий отстъпва на Ясен Петров и Спасов, тези професори на треньорската професия! Пак някакви небивалици се пишат тук, ей заради такива многознайковци си тръгна Илиян и сега същите тези му се молят да се върне, а той си има едно на ум за нашата ''експертна'' публика, както виждате не е хукнал да идва, работи без пари и още чака нещо да се случи във Верея.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот black sea » 07 дек 2017 18:53

Колега, сега, наш човек си обаче много се излагаш приятелю. Илиян постигна достатъчно много и в Берое, и сега във Верея, а недей забравя, че при нас той беше в началото на треньорската си кариера, а сега вече е придобил достатъчно много опит и знания. Аз лично никога не съм имал нещо против него, а точно обратното, така че не виждам за какво се заяждаш и говориш абсолютни глупости, даже. Имай си еротичните спомени и влечения към Гонзо, щом така ти харесва :lol:

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 09 дек 2017 10:25

Сукуна е първият освободен от дон Емо Лукалоне. Готов съм да се обзаложа, че ако остане в А група, в следващия си отбор ще ни вкара два до края на първенството, понеже и той е голям некадърник, с интерес ще следя представянето на всеки един отстранен некадърник занапред.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 09 дек 2017 10:35

Може и да се скъса да вкарва и какво от това? От седенето му при нас изобщо не съм доволен! Нито видях себераздаване, нито каквото и да е положително! Абстолютно нищо положително! Абсолютен фигурант! По-добре да ме бяха сложили мен нападател.. съвсем сериозно го казвам, поне имам точен удар и мисля, че няма да изпълнявам преките свободни по-зле от сегашните ни изпълнители :lol: :lol: :lol: Аз дори се кефех, че го взехме ...очаквах много от него, да бяга яко и едно друго ...а пък предпочитам някой ЦЗ да бяха вкарали на неговото място, по-добре щеше да е! Да се оправя... да отива да играе някъде без пари във Верея и Пирин като иска... ако толкова му се е искало да остане при нас, да беше се постарал повече! Марек Кузма момчето поне показва желание и се бори, има сносен удар с глава и се справя на добро средно ниво. Чунчука и той балерина .....ние сме отбор от балерини общо взето, застаряващи. Даже не знам дали не обиждам балерините с това сравнение :oops: Така че може Сукуна и да има повече качества от Кузма, ама да го покаже на терена! За какво сме го взели, да му се кефим, че имаме и ние един черен и да му се радваме без да показва нищо?! Такива като Крис Гади и Бадара ни трябват на нас! Ама да се представят както в досегашните си отбори, да не е покрай безхарактерните балерини при нас и те такива да станат! Абе, май си требе яко чистка! Сукуна беше ясен, ама аз искам продължение ...ако трябва нови 10 да вземаме, но поне да са борбени ...че тия едвам съм ги гледал :x :x
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 09 дек 2017 11:20

Хехе, иначе Септември вече са напълно наясно с подготовката. София, Сандански, Турция ...едно друго, при нас още нищо не е ясно :lol: :lol: :lol:
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Onq » 09 дек 2017 12:39

Добре бе , на тъпи ли се правите? Ревете ,че не била ясна подготовката. Много добре знаете всички, че в отбора всички спортно технически решения се вземат от треньора. От една страна ревете против Луканов, от друга що не била ясна подготовката. Ми щото не е ясно кой ще е треньор , затова. Като тръгнете да си търсите поводи за мрънкане, нямате край. Като отидем в чужбина, ама що сме играли със слаби. Ми слабите играят със слаби. Като останем тука, що сме играли с Добруджа и с Калиакра. Е с кой да играем? Със Своге и Нови Искър ли? Явно е, че се изчаква Илиан или друг нов треньор до последно. Затова, нищо около трансфери и подготовки не е ясно.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 09 дек 2017 13:13

Луканов що не намекна, че ще напуска тогава. Жоро Илиев вика всички били зад него. Аз реших, че остава. При всички положения е важно нещата да се знаят отрано. В Септември всичко е уредено до края на подготовката. Ние не знаем дали треньора остава, дали напуска ...къде ще се проведе подготовката. Ми, накрая ще си останем във Варна да се готвим на снега и ще играем контрола с дублиращия отбор, младежите и евентуално Балчик... ако Балчик не идат на по-свястно място за подготовка :lol: То от ТИМ, че не говорят особено ...ами поне Луканов да каже не се знае още дали оставам да не се чудим какво става :roll: Засега не съм убеден, че напуска ...така че да мисли там за подготовки и играчи! Че той дори каза имало разговори с разни играчи ...кои са те след като нямаме треньор дето да ги иска :shock:
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Onq » 09 дек 2017 13:45

Всеки товй пост е : може и така,може и инак, не знам какво става , ама виж какво става.
Една река от думи и нищо конкретно. Какво искаш да ти каже Луканов- чакам да ме уволнят. 10 години е помощник и след 11 мача старши да се махне сам ли? Другите треньори искат минимум две години. Да са направили те селекцията, да се обиграели играчите. Намери ми треньор , който с чужда селекция и след десетина мача сам иска да се маха. Няма такъв. Илиан каза, че изчаква два три дни след последния мач и ако няма пари си тръгва . Стенд бай е положението. Има над два месеца до първия мач. Отборите се събират след месец. ТИМ имат толкова хотели , че всеки ден от подготовката може да сме в различен. Стига си мрънкал , като вдовица за чеп. Има предостатъчно време и за нов треньор и за селекция. С оглед на класирането, най-добре би било селекцията зимата да е само изходяща. И след като се види на кои млади играчи може да се разчита да се вземат необходимите допълненния. Не като всяка година взимаме на кило. Или имаме по 15 халфа или по 10 защитника. Новият треньор ще си прецени какво и къде трябва. Сега вече са празници. Яж пий и се весели!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 09 дек 2017 15:14

„Петел” потърси за коментар след срещата председателя на фен клуба Иван Михайлов. Ето неговото мнение без редакторска намеса:

„В разговора с футболистите те изразиха лични становища защо отборът бърка у дома и как се е стигнало до смяната на Гонзо. Тук не смятам да навлизам в детайли, тъй като това, което си говорихме, остава между нас.

По-обезпокояващи са другите неща, които се случват в клуба. Ходя на мачове на Черно море от 1981 година и съм свидетел как нашият любим тим е бил фактор в „А” група със свои кадри. Вземали сме минимални попълнения отвън, и то перспективни. Като например Тошко Атанасов-Барона, който дойде от Казанлък. През последните 20 години обаче нашите треньори се страхуват да налагат юноши на Черно море в представителния тим. В момента например има 3-4 наши момчета в Балчик, които биха се справили на „Тича”. За Монтана пък Наско Илиев пък е вкарал повече голове от Сукуна, който дори още не се е разписал. Петко Цанков е титуляр в дясната зона на Витоша и да не би да е по-лош от Зехиров?

Недоумявам също как Тодор Каменов бе назначен за помощник-треньор на мъжете, след като унищожи три талантливи набора при юношите – 1996, 1997 и 1998. Под неговото ръководство юношите ни записаха най-слаби резултати и бяха разследвани за черно тото.

На Емануил Луканов му казах директно, че също се страхува да налага юноши при батковците, въпреки че е директор на школата и има поглед върху талантите ни.

Не е нормално в елита да се въртят 20 футболисти, които непрекъснато сменят отборите си и някои от тях да минават и през Черно море, след като си произвеждаме качествени кадри.

Отборът не се бори за титла, нито за медал, и моето и на другите членове на Националния фен клуб мнение, е че в представителния тим на Черно море трябва да играят поне 5-6 негови юноши. Това в момента не е Черно море!”


.......много истини има в това мнение :idea:
Изображение

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Stariq » 09 дек 2017 20:38

Има голяма истина в думите на Ванко, обаче истината е че той се надява да набута в футбола синчето си и приятелчетата му.

Истината е, че имаме куца школа. Тези приказки де юношите щели да изорат терена и да си извадят джигера за Черно Море са клишета.

Истината е, че единичните случаи когато наши юноши са се внедрили в професионалния футбол не се дължат на школата, а по скоро въпреки школата. То даже за единични случаи не може да се говори, тъй като такъв случай е само Китанов. С малко условност и Мартин, но за него е още прекалено рано да се каже че се е утвърдил.


Истината е, че синчето на Ванко, Минков и Дюнера ако ще и три сезона да са титуляри ще са точно толкова неориентирани колкото и в момента.

Като говорите за юноши, присещайте се накъде вървят кариерите на Бекита, Картечници, Насковци и останалите ни звезди в юношеския футбол.

Истината е, че между юношеските мачлета и професионалния футбол разликата е огромна. Верно, че при нас няма професиноален футбол, но то и юношеския ни е също толкова измислен.


А за Илиян - кой изобщо е казал че има шанс да дойде. Аз мисля, че ако се стигне изобщо до приказка с Илиян - той ще постави искания, които собствениците едва ли биха приели.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта