Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 16 яну 2018 11:58

Vladislav написа:
sicilianecat написа:Някой може ли да потвърди, че нашият безследно изчезнал отбор тренира :mrgreen: в кръга на шегага, но докато медиите се занимават всеки ден с това къде е Каранга, какво прави, с кого е, какво да кажем за нашите варненските медии, досега не са отразили тренировка на отбора след първата такава.

Когато ни отразяваха "лагера" в Гърция и разгромните победи над погранични аграри че цъфнахме и вързахме. Айде, няма нужда.



Мда прав си, най-добре и по ТВ да не ни дават и мачовете на отбора да са на закрити врати, при положенке че досега като гледахме всички мачове на отбора , цъфнахме и вързахме, най-добре е пълно затъмнение.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 16 яну 2018 14:00

Утре е контролата с Черноморец (Балчик), а все още няма обявен час.Толкова ли е трудно и непосилно да обявят часа на мача?

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 16 яну 2018 14:14

Прочетох някъде- около 11:30- 12:00. Стадион "Младост".

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 16 яну 2018 14:18

Надявам се най-късно до довечера да обявят часа на контролата. :mrgreen:

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 16 яну 2018 16:20

Още един по оста Верея - Черно море, Мирослав Енчев, централен защитник, всичко е договорено. Общо взето Илиан си взима това което си познава най-добре, а във Верея си имаше качество. За повечето са непознати имена, но знаем колко силно играха Верея цяла есен. Пише и че сме искали Андонов и Домовчийски, но нямало да ги пуснат, доколко е вярно не знам, собственикът им пуска всеки, който поискаме, така по-вероярно ми изглежда след идването на Дани Кики, да сме се отказали от тях.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот bsz1916 » 16 яну 2018 16:53

За мен трансферът на Мирослав Енчев е голяма изненада - той е вече на 27 години , играл е предимно в долните групи , а не е изпъквал и с играта си до сега . Донякъде съм изненадан и от трансфера на Витанов . Все пак щом Илиан ги е пожелал , вероятно е видял някакви качества в тях . Мисля че и преди време бях писал , че като изключим Фенуш и Аргилашки , останалите добри футболисти на Верея са по над 30 години и няма какво да се вземе от там .

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 16 яну 2018 17:30

Като цяло нормално Илиан да се опитва да вземе играчи от Верея - познава ги отлично, а представянето им този сезон под негово ръководство е повече от задоволително.
Truth is hate for those that hate the truth.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 16 яну 2018 17:58

bsz1916 написа:За мен трансферът на Мирослав Енчев е голяма изненада - той е вече на 27 години , играл е предимно в долните групи , а не е изпъквал и с играта си до сега . Донякъде съм изненадан и от трансфера на Витанов . Все пак щом Илиан ги е пожелал , вероятно е видял някакви качества в тях . Мисля че и преди време бях писал , че като изключим Фенуш и Аргилашки , останалите добри футболисти на Верея са по над 30 години и няма какво да се вземе от там .

Силните игри на Верея се дължаха главно на компактната им защита и халфова линия, футболистите над 30 - Здравко Илиев, Иво Иванов и Елиаш - основно резерви. До тук всичко е точно, още преди официално Илиан да се завърне, когато имаше само слухове, още тогава казах да се взима каквото може от Верея, единственият отбор, който игра футбол въпреки всичко и всички и беше брутално ощетяван от съдиите, играха и без да получават заплати дъгло време, но им се играеше. На нас ни трябват такива играчи, които са гладни за футбол, омръзна ни да гледаме разглезени и демотивирани заплатаджии.
Последна промяна от sicilianecat на 16 яну 2018 18:05, променено общо 3 пъти.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 16 яну 2018 17:59

Треньора носи пълна отговорност, за представянето на отбора и си избира футболистите!!!Нямам представа що за футболист е Мирослав Енчев, но си спомних как навремето Вили Вуцов доведе в ЧЕРНО МОРЕ......същият този ПЕТЪР КОСТАДИНОВ, който сега е помощник на ИЛИАН ИЛИЕВ!!!И него никой не го знаеше, но се оказа много ценна находка!!!Имам един любим виц, за летището в Брюксел!!!Самолетът от Цюрих, Швейцария винаги кацал в 09 часа,23 минути и 15 секунди!!!Самолетът от Мюнхен, Германия винаги кацал в 11 часа и 15 минути!!!Самолетът от ВАРНА, кацал в сряда!!!И понеже утре е сряда, пак искам да попитам, някой знае ли от колко часа е контролата?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 16 яну 2018 18:01

На мен ми изглежда интересно това да се залага на не особено известни имена! Важното е играчите да са жадни за победи, да имат желание да се развиват ..а не като супер имена като Старокин, Чунчуков и т.н. дето идват от Левски и Лудогорец и не се натягат да играят и да бягат и да се борят :roll: Тия лятото дето ги взехме повечето изглеждаха изчерпани...

А що се отнася до това дали трябва да сме на минус по оста освободени-привлечени ...според мен в момента трябва да се стабилизира отбора и да заложим на повече сигурност, отколкото на юношите! Мисля, че до лятото по-малко трябва да се залага на юношите, а да заиграем отборно, да се стабилизират резултатите ...и юношите да са в периферията, като изключим Мартин Костадинов. До лятото Илиян ще има достатъчно време да се запознае добре с качествата им, как работят, как се развиват ...евентуално да им даде шанс като резерви.. и лятото вече да се мисли повече за тяхното интегриране в първия състав. Поне така си мисля. Просто много назад дръпнахме, за да може да си позволим експерименти към момента. Затова не искам да сме на минус сега точно, щото все още имаме доста чупливи играчи в състава си :idea:

Иначе да, ако новопривлечените не показват желание и глад за победи ...по-добре с юношите, че не ми се гледат пак мързеливци :oops: Но имената дето привличаме ме карат да съм оптимист колкото и да е странно и то точно щото не са кой знае какви :lol: Тоя път взехме най-слабите БГ футболисти (в противовес на лятото) ...да видим, може пък да направим най-силния отбор :twisted: :twisted:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта