Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Varnauser » 14 яну 2018 18:02

Да, според "Марица", цитирана от "Нов спорт", Кики е при нас.

http://www.novsport.com/news2653761_1059.html

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 14 яну 2018 20:16

Ей тука вече нещо не съм много въодушевен, ама да видим. То, скоро ще си проличи, ако остане. Дано не съм прав.. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 14 яну 2018 20:18

Ако трябва да съм честен ...малко взе да ме притеснява тая схема да вземаме все добре "познати" футболисти. Гонзо направи същото ..взе уж играчи, които добре "познава" и с които е работил... и се издънихме тотално! Дано поне само на пръв поглед нещата да си приличат, а резултатите да са други. :roll:

И все пак ще подкрепям Илиян цялата година дори и да го подведат разни играчи, поне до лятото ще си види грешките и ще се поправи :roll:
Изображение

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 14 яну 2018 22:24

За сега привличането на Дани Кики никъде още не е потвърдено официално!!!И да дойде, и да не дойде......това ще е решение на ИЛИАН!!!Ако е решил да го вземе, значи му трябва такъв футболист!!!Той му беше треньор няколко месеца и със сигурност, го познава добре!!!Грешки със сигурност ще има, защото "Само който не работи, не греши"!!!Клишето е доста старо, но и доста вярно!!!Ние трябва да се съобразяваме с това и да даваме безрезервната си подкрепа във всяка ситуация!!!Искахме мислещ и знаещ треньор, който да обича ЧЕРНО МОРЕ!!!Имаме го!!!Да си го пазим и да му помагаме, защото често разбираш, какво си имал след като го изгубиш!!!Нашата работа е да помагаме!!!Според мен привличането на познати футболисти е правилно, защото през зимната пауза, нито има време за проби, нито има избор за селекция и експерименти!!!А отбора е доста ошушкан!!!До лятото има време да се мисли, оглежда и напасва!!!Някой знае ли контролата, къде ще се играе и в колко часа?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Готвача » 14 яну 2018 22:50

КироВарна написа:За сега привличането на Дани Кики никъде още не е потвърдено официално!!!И да дойде, и да не дойде......това ще е решение на ИЛИАН!!!Ако е решил да го вземе, значи му трябва такъв футболист!!!Той му беше треньор няколко месеца и със сигурност, го познава добре!!!Грешки със сигурност ще има, защото "Само който не работи, не греши"!!!Клишето е доста старо, но и доста вярно!!!Ние трябва да се съобразяваме с това и да даваме безрезервната си подкрепа във всяка ситуация!!!Искахме мислещ и знаещ треньор, който да обича ЧЕРНО МОРЕ!!!Имаме го!!!Да си го пазим и да му помагаме, защото често разбираш, какво си имал след като го изгубиш!!!Нашата работа е да помагаме!!!Според мен привличането на познати футболисти е правилно, защото през зимната пауза, нито има време за проби, нито има избор за селекция и експерименти!!!А отбора е доста ошушкан!!!До лятото има време да се мисли, оглежда и напасва!!!Някой знае ли контролата, къде ще се играе и в колко часа?

Много вярно и точно написано.И аз мисля така.Сега залага на познатото,а на лято ще има и експерименти.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 14 яну 2018 23:01

КироВарна написа:За сега привличането на Дани Кики никъде още не е потвърдено официално!!!И да дойде, и да не дойде......това ще е решение на ИЛИАН!!!Ако е решил да го вземе, значи му трябва такъв футболист!!!Той му беше треньор няколко месеца и със сигурност, го познава добре!!!Грешки със сигурност ще има, защото "Само който не работи, не греши"!!!Клишето е доста старо, но и доста вярно!!!Ние трябва да се съобразяваме с това и да даваме безрезервната си подкрепа във всяка ситуация!!!Искахме мислещ и знаещ треньор, който да обича ЧЕРНО МОРЕ!!!Имаме го!!!Да си го пазим и да му помагаме, защото често разбираш, какво си имал след като го изгубиш!!!Нашата работа е да помагаме!!!Според мен привличането на познати футболисти е правилно, защото през зимната пауза, нито има време за проби, нито има избор за селекция и експерименти!!!А отбора е доста ошушкан!!!До лятото има време да се мисли, оглежда и напасва!!!Някой знае ли контролата, къде ще се играе и в колко часа?

Напълно съм съгласен с това мнение! Дано при първите (евентуални) неуспехи на Илиан, да не се появят пак интриганти и "разбирачи" , които да го обиждат и да му искат оставката, и/или да говорят глупости и лъжи за него, както стана преди 12-13 години , защото именно човек не оценява нещо , когато го ИМА , а го оценява едва тогава , когато го ЗАГУБИ! :!:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Кролик » 15 яну 2018 09:07

Не забравяйте, че с или без Илиян, клубната политика е за привличане на нови БЕЗ пари ! Тези дето идват БЕЗ пари няма да донесат кой знае каква класа в отбора. Единствено вярната постройка и мотивация могат да ни мръднат леко напред. Пореден полусезон поредна "хокейна смяна". Аз не очаквам чудеса ! НО това не ми пречи да ходя на стадиона и да гледам Черно Море ! Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот HANIBAL » 15 яну 2018 09:46

КироВарна написа:За сега привличането на Дани Кики никъде още не е потвърдено официално!!!И да дойде, и да не дойде......това ще е решение на ИЛИАН!!!Ако е решил да го вземе, значи му трябва такъв футболист!!!Той му беше треньор няколко месеца и със сигурност, го познава добре!!!Грешки със сигурност ще има, защото "Само който не работи, не греши"!!!Клишето е доста старо, но и доста вярно!!!Ние трябва да се съобразяваме с това и да даваме безрезервната си подкрепа във всяка ситуация!!!Искахме мислещ и знаещ треньор, който да обича ЧЕРНО МОРЕ!!!Имаме го!!!Да си го пазим и да му помагаме, защото често разбираш, какво си имал след като го изгубиш!!!Нашата работа е да помагаме!!!Според мен привличането на познати футболисти е правилно, защото през зимната пауза, нито има време за проби, нито има избор за селекция и експерименти!!!А отбора е доста ошушкан!!!До лятото има време да се мисли, оглежда и напасва!!!Някой знае ли контролата, къде ще се играе и в колко часа?

Бат'Киро както винаги мъдър и точен.Собствениците наистина искат селекция без пари,но не само при нас е така.Освен Лудогорците,никой друг не дава пари за футболисти.Затова ролята на треньора става още по възлова.Да намери нужните хора и да ги нареди.От всички,които се извървяха през Тича,никой не е по подходящ от Илиан Илиев.Надявам се,че семкаджийските "професори",ще млъкнат накрая и ще го оставят да работи.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 15 яну 2018 12:49

Хич не ме яд за Бенгюзов вече, щом взехме Дани Кики ;)

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ti4a » 15 яну 2018 14:03

всички тези играчи идват на тича заради Илиан може да не са супер класа но са тук заради неговия авторитет не трябва веднага да ги грабваме защото все едно скачаме на тренера щом е преценил че качествата на Дани Кики ще са в полза на отбора значи е така ако беше останал Луканов щяхме да гледаме Г.Вълчев и тем пододни разбирам че Кишада не иска да играе повече в Бг. така че оч вам при нас И.Иса и Даниел Димов и това за сега на лято ще има повече време за селекция а и повече варианти за привличане забравих евентуално левия бек който кара проби при нас така че още трима най-много до края на трансферния период


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта