Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 12 яну 2018 13:58

Петър Витанов е четвъртият нов футболист в Черно море

22-годишният Витанов идва от тима на Верея , където игра през есенния дял на първенството в първа лига
Петър Витанов е четвъртият нов футболист в Черно море. Полузащитникът подписа договор с “моряците” и ще носи екипа на варненския тим през пролетта. 22-годишният Витанов идва от тима на Верея , където игра през есенния дял на първенството в първа лига.

Той е юноша на ЦСКА . Има 27 мача за представителния тим и един гол за периода 2013/2017 година.

До този момент, освен Витанов, с клуба се обвързаха вратарят Благой Макенджиев , Мехди Фенуш и Аристот Ндунгала.

http://varnautre.bg/2018/01/12/72701/%D ... 0%BE%D0%BB

Вече имаме четвърто ново попълнение. Да ни е честит и успешна кариера в Черно море! :)

А колкото до Бенгюзов , не е болка за умиране , не е някакъв кой знае какъв футболист, че да съжаляваме , че не е подписал с нас.Цветков е по-добър от него. Витатов е по-млад и горе-долу са на едно и също ниво на неговата позиция. Освен това е и по-перспективен.Емил Янчев също не е по-лош футболист от Бенгюзов, има доста потенциал в него.
Най-важното е , че вече имаме треньор , а не физкултурник , при това моряк! Какво по-хубаво от това!Добри дни предстоят за моряците, оттук нататък ще вървим във възходяща линия! :)

Потребителски аватар
stegal
Мнения: 73
Регистриран на: 08 мар 2010 10:28
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот stegal » 12 яну 2018 14:15

От твоите уста в божийте уши
И ще запеем ний за вас зелено- бели богове ........

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот HANIBAL » 12 яну 2018 21:43

Някой гледал ли го е,този Витанов?За мен е напълно непознат.

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ti4a » 12 яну 2018 21:55

HANIBAL написа:Някой гледал ли го е,този Витанов?За мен е напълно непознат.

за мен е важно че го е гледал Илиан Илиев ние ще го гледаме напролет след подготовката и ще коментираме всичко е наред пичове не се кахърете имаме си вече тренера който всички искаха така че споко

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 12 яну 2018 22:11

Важното е треньорът да иска този играч и той да се вписва в концепцията му за отбора. Витанов беше титуляр във Верея, така че Илиев много добре познава качествата му, а и се вписва във вижданията му. Сега остава и Кишада да привлечем.
Truth is hate for those that hate the truth.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 13 яну 2018 08:39

За играта на ВИТАНОВ, никакви впечатления нямам!!!Играеше във Верея, но не съм му обръщал особено внимание!!!Щом ИЛИАН го взима, значи си го харесва и знае как ще го използва!!!Относно Кишада, не съм голям оптимист, че ще дойде.......защото, най вероятно той и заплата ще иска!!!А при нас плащането е доста различно от това, на което е свикнал в Разград!!!Няма да е лошо, да стане някакво чудо, както с ЕРНАНДЕС!!!В предни позиции, много ни е нужен човек, който знае от коя страна се рита топката.......и къде трябва да се вкара!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Готвача » 13 яну 2018 12:23

КироВарна написа:За играта на ВИТАНОВ, никакви впечатления нямам!!!Играеше във Верея, но не съм му обръщал особено внимание!!!Щом ИЛИАН го взима, значи си го харесва и знае как ще го използва!!!Относно Кишада, не съм голям оптимист, че ще дойде.......защото, най вероятно той и заплата ще иска!!!А при нас плащането е доста различно от това, на което е свикнал в Разград!!!Няма да е лошо, да стане някакво чудо, както с ЕРНАНДЕС!!!В предни позиции, много ни е нужен човек, който знае от коя страна се рита топката.......и къде трябва да се вкара!!!

Нашият шанс е никой да не го иска .Иначе си знаем-всяка посока различна от Тича ще поеме 32 годишния младеж.Но и оранжевите проявиха интерес,Берое се ослушват и те,някакви турци са намесени в борбата...А къде сме ние?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 13 яну 2018 13:01

Кишада наистина ли си мечтаете да дойде? :lol: Шансът е по-малък от 0%...

Ернандес дойде при нас под наем ако не бъркам, така че ситуацията е доста различна. Докато Кишада няма договор и може да иде дето си иска. И отборите дето го искат няма да плащат нищо да го вземат ....а момчето има качества, така че варианта да дойде при нас е никакъв!

Дано не чакаме отговор от него ами мислим кой може реално да привлечем, да не е до края на подготовката да чакаме отговор от Кишада и накрая да се появи на Тича и той за 1 ден като Бенгюзов, след което да се насочи на другаде понеже Варна е много по-зле от Разград ....освен от Стара Загора :lol: :lol:
Изображение

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ralimavridov1 » 13 яну 2018 13:09

"Звъняха ми отбори от България, но отказах на всички. Искам промяна и заради това се разделих с Лудогорец. Време ми е да играя в друга държава. "
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот black sea » 13 яну 2018 14:18

Както вече ви казах приятели, ще разчитаме единствено и изцяло на Илиян да направи "от нещо нищо". Дано да успее да върне желанието за игра при Жоро и Цветков, защото те могат да дадат много, а и да мотивира за игра "мърдички" като Божилов и Огнянов. Извинявам се, тия двамата са непостоянни играчи, да кажем.
Както виждате, ние не сме никак атрактивна дестинация даже и за такива футболисти като Бенгюзов, който вече е очевидно, че не се е разбрал с нашето ръководство за заплатата си. Все още си търси отбор, където ще му дадат заплатата, която иска. Говори се евентуално за Ботев, че и тия ли са по-добре финансово от нас!?...
Както и да е, но очевидно какво са му обещавали ТИМ на Илиян не знам, но така като гледам нещо от сорта: "направи ако можеш нещо, ако ли не - здраве да е...пари нема действай"...Така, че нека бъдем умерени оптимисти, без да изпадаме в някаква луда еуфория...но и без да плюем, ей тъй "за спорта"...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта