Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот зеления » 09 яну 2018 10:36

КироВарна написа:
Vladislav написа:За нападателя наистина сигурно става въпрос за Домовчийски. Колкото и малко да е играл за нас- играл е. И ми се иска за дефанзивния футболист да става въпрос за Димов. Дори и след изпълненията му... Борбен е, не е някакъв дървар,, мисля че ще е полезен. Просто за други играчи в дефанзивен план не мога да се сетя. Другите качествени бранители минали през нас са вече на над 32-33 години. Не знам как вървят нещата с възстановяването на контузените. Витиня ясно че е аут и това е много жалко, защото беше най- качественото ни лятно попълнение. Дано поне Мартин и другите да са се оправили. Имаме мисля способен и мислещ треньор и нямам никакво намерение да обсъждам тактики и да редя състави.

Вчера на първата тренировка, по екип беше и споменатият от теб ВИТИНЯ!!!Не участваше в заниманията на основната група и понакуцваше, но се разтъпкваше по терена и правеше пешеходни обиколчици!!!На въпроса:"Кога ?", отговори:"След два месеца"!!!Малко е оптимистично, подобно твърдение, но това е положението с него!!!БОЖИЛОВ също не ми изглежда напълно възстановен и два-три пъти поговори с доктора!!!Да се надяваме, да не е заради проблеми, а просто консултации за моментно състояние и профилактика!!!Дано през Новата година, всички моряци на терена, по трибуните, а и пред телевизорите да сме живи и здрави!!!Няма да е лошо, тези дето са пред телевизорите да се сетят.......че и на ТИЧА не е лошо!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!


+1 000. И аз много искам да видя Витиня да играе.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 09 яну 2018 11:23

Два месеца е наистина твърде оптимистично. Знам че скъсан ахилес значи една година аут. Той като дойде при нас имаше някакви проблеми. Не знам прибърза ли се с пускането му в игра, какво ли, но стана големия сакатлък. С Витиня в състава наистина щяхме да имаме завидна стабилност отляво, а и той не е типичен дефанзивен футболист. Просто жалко. Съжалявам и за Сукуп, защото наистина беше сърцат футболист и си беше на постоянно ниво. Но разбира се че здравето и семейството са по- важни от футбола. Старокин не мисля че ще липсва толкова, въпреки че направи някои нелоши игри и запълваше дупки тук и там. Присъствията на Сукуна, Чунчуков, Шерифа, Боровик и т.н. дори не заслужават отбелязване. Жалко за Сашо- след Подуенската Магнаурска Школа във футбола беше просто тотал щета. Най- важното е че двете ни най- значими фигури в последните две десетилетия са заедно в любимия ни отбор ( а и Станислав е в клуба). И нито един футболист да не вземем повече пак ще съм оптимист.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 09 яну 2018 11:50

Бенгюзов си тръгна от Черно море
http://varnautre.bg/2018/01/09/72460/%D ... 1%80%D0%B5

Не се чувствал добре във Варна
Представеният като ново попълнение в отбора на Черно море Венцислав Бенгюзов изненадващо си тръгна от клуба. След като се разбра с ръководството на “моряците” за личните си условия и направи първа тренировка с тима, взе решение да напусне, тъй като не се чувствал добре във Варна.
Ръководството на варненци удовлетвори желанието на играча и той вече не е част от отбора, и му пожелава успех в бъдещите начинания.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Ron Jeremy » 09 яну 2018 11:57

Iceberg написа:Бенгюзов си тръгна от Черно море
http://varnautre.bg/2018/01/09/72460/%D ... 1%80%D0%B5

Не се чувствал добре във Варна
Представеният като ново попълнение в отбора на Черно море Венцислав Бенгюзов изненадващо си тръгна от клуба. След като се разбра с ръководството на “моряците” за личните си условия и направи първа тренировка с тима, взе решение да напусне, тъй като не се чувствал добре във Варна.
Ръководството на варненци удовлетвори желанието на играча и той вече не е част от отбора, и му пожелава успех в бъдещите начинания.

еба си курвата селска , еба си мишока прав му път
ex Popeye

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 09 яну 2018 12:00

Като няма желание по- добре да си заминава сега. Няма що- уважителна причина "Не му харесвало във Варна". Сигурно от Барселона са му предложили.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 09 яну 2018 12:24

Като не ти харесва във Варна -кажи си още в началото, а не след като си се разбрал с клуба. Иначе по-добре сега да си тръгне, а не като започнат мачовете да не се раздава докрай и да прави слаби мачове.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 09 яну 2018 12:28

Склонен съм да вярвам на Гонг, а според тях имало разминаване при условията. Който и вариант да е прав му път на Бенгюзов, никой няма да плаче, че не сме го взели.
Truth is hate for those that hate the truth.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 09 яну 2018 16:05

Това не ми харесва, нов "рекорден" престой на футболист при нас, не му харесала Варна, ами той за разходки ли е дошъл тука или да играе футбол, звучи ми несериозно, значи ако му предложат в Лудогорец веднага щом чуе Разград ще им откаже. Явно нещо не са се разбрали с тимаджиите.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 09 яну 2018 16:10

Vladislav написа:Като няма желание по- добре да си заминава сега. Няма що- уважителна причина "Не му харесвало във Варна". Сигурно от Барселона са му предложили.

Когато излязоха, ми се стори малко дръпнат и притеснен!!!Помислих си, абе може, момчето просто така да си гледа......като оакан!!!Оказва се, че не бил доволен от предложените условия!!!Сигурно във Верея са му обещали повече!!!А той като не може да направи разлика, между много обещано и нищо не получено......и нашето, каквото е казано се получава на секундата!!!Нека си ходи, изборът е негов!!!Селските пръчки, винаги ги яде от вътре въпросът:"Ами ако се мина?"Явно при него, това е проблема!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот зеления » 09 яну 2018 17:39

Какво го коментирате тоя шушляк? Спас Делев No2. Да ходи да се чука с козите в зарата и толкоз. Прекалено много внимание му отделяте.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта