Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 15 дек 2017 16:41

Днес 15.12. рожден ден има НИКОЛА СПАСОВ!!!Като треньор на нашия любим клуб ЧЕРНО МОРЕ, той е донесъл единствените трофеи от 1953 година насам!!!Добър или лош,безпорен факт е,че под негово ръководство беше завоювано трето място......а при втория му престой Купа и Супер купа!!!Знам,че има хора,които не искат да признаят заслугите му и не искам да споря с тях!!!Всеки си има мнение!!!След първото напускане на Кольо,всички се надявахме на възход и добри дни за най стария футболен клуб в БЪЛГАРИЯ!!!Вместо това видяхме плеяда самозванци,некадърници,мишоци,наглеци и физкултурници начело на отбора!!!Сега,нещо пак натам тръгват нещата!!!Дано историята да не се повтори!!!Всъщност,аз исках да напиша само......ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КОЛЬО!!!


ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ralimavridov1 » 15 дек 2017 17:12

Да е жив и здрав Никола Спасов! Записа със златни букви името си в историята на отбора и града. Добър, лош, това няма смисъл да се коментира, при положение, че фактите са си факти. Най-много радост като фен съм изпитал когато отборът е бил под негово ръководство. Довечера си сипвам допълнително за негово здраве!
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 15 дек 2017 17:43

ЧРД, жив и здрав да е и да постига още успехи като треньор, Тъй като темата е за селекция, да няма слух за завръщане на бял кон?

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Stariq » 15 дек 2017 18:55

Аз се радвам на така създалата се ситуация.
Освобождават се накуп безполезни играчи, очеизваждащо е че се готви мащабна селекция.
И това, че се освобождават толкова хора на куп може да означава само едно. И то е, че новите попълнения са вече осигурени.

Мен ме радва, че няма никакви слухове и изтичане на информация. - това означава, че този път всичко се прави професионално.

Предполагам, че до контролата с Лудогорец състава ще е напълно ясен. И тогава вече може да се вихрите - измисляйте им прякори на играчите, подреждайте ги по терена,търсете им клипчета в ютуба, или просто ги оплювайте.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 15 дек 2017 19:14

Ако ще се насочваме към играчи на Дунав (както се върти слуха за Будинов), то няма да е лошо да се погледне и към Карагерен. Направо двамата в комплект да ги вземат.
Truth is hate for those that hate the truth.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 15 дек 2017 19:15

Превърнахме се в сергия, през 3-4 месеца нови отбори. Нещо по-добре да се гради, един нов Черно море с млади играчи и да им се обещава, че няма да ги изгонят след 2 месеца. Сега с Кикита, Будиновци, Макенджиевци, ако и на тях не им потръгне и те може да си тръгнат след 2 месеца.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Готвача » 15 дек 2017 23:13

Stariq написа:Аз се радвам на така създалата се ситуация.
Освобождават се накуп безполезни играчи, очеизваждащо е че се готви мащабна селекция.
И това, че се освобождават толкова хора на куп може да означава само едно. И то е, че новите попълнения са вече осигурени.

Мен ме радва, че няма никакви слухове и изтичане на информация. - това означава, че този път всичко се прави професионално.

Предполагам, че до контролата с Лудогорец състава ще е напълно ясен. И тогава вече може да се вихрите - измисляйте им прякори на играчите, подреждайте ги по терена,търсете им клипчета в ютуба, или просто ги оплювайте.

Че то и при Гонзо беше така.Освобождаваше накуп безполезни играчи,нямаше никакви слухове и изтичане на информация и новите попълнения бяха осигурени.Мда,явно си скрит фен на Гонзо и само се правиш че го мразиш.Но щом те радва това което се случваше при Гонзо два пъти,работата е ясна.А ние ще си се вихрим отсега,няма да чакам твоето разрешение кога точно да започнем да се правим на мениджъри.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 15 дек 2017 23:24

Треньорът на Черно море: Мога да дам много на отбора
http://www.kotasport.com/%D1%82%D1%80%D ... %BD%D0%BE/

Старши треньорът на Черно море – Емануел Луканов заяви, че има още какво да даде на отбора и през новата календарна година.
„Искам през 2018-а Черно море да вземе това, което не успя да през 2017-а, а заслужаваше. Трябва да бъдем по-уравновесени и да се съсредоточаваме върху конкретните задачи.
Нека си свършим работата на момента и да видим докъде можем да стигнем! Имам още много да дам на Черно море.
Един-два детайла, които обаче са от фундаментално значение, не ни позволиха да спечелим отделни мачове. Създавахме положения, които не успявахме да реализираме. Не вярвах в късмета, но в последните два-три мача започнах май и в това да вярвам, защото се случиха неща, които са нелогични и необясними.
Във футбола причини винаги може да се намерят. Винаги може треньорът или футболистите да си открият алиби, но крайният резултат е факт и той е, че ние не успяхме да вземем мачове, които бяха наши и бяхме длъжни да спечелим.
През зимната пауза вземаме решения, които смятам, че ще повлияят положително на клуба. Ще привлечем футболисти, с които се надявам да надградим състоянието на отбора и да наваксаме това, което ни липсва, откакто аз водя Черно море.
Призовавам всички да имат търпение, защото това, което искам аз да реализирам, един ден ще им донесе радост. Черно море ще започне да побеждава“, коментира наставникът пред „Chernomore.bg“.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 16 дек 2017 10:17

Че то и при Гонзо беше така.Освобождаваше накуп безполезни играчи,нямаше никакви слухове и изтичане на информация и новите попълнения бяха осигурени.Мда,явно си скрит фен на Гонзо и само се правиш че го мразиш.Но щом те радва това което се случваше при Гонзо два пъти,работата е ясна.А ние ще си се вихрим отсега,няма да чакам твоето разрешение кога точно да започнем да се правим на мениджъри.[/quote]


Луканов е анонимен за футболната общественост и не очаквайте кой знае каква селекция. Предполагам не би повторил грешкага на Гонзо да привлече играчи само от нашето смешно първенство, а ще се насочи и към чужденци.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта