17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот зеления » 24 ное 2017 20:06

Ташаци на рояци! Докато Луканов е тренер и Георги Илиев изпълнява преките ще е все така. Жоро е добър футболист въпреки годините си, но за изпълнител на преки и дузпи не става и чеп за зеле. Ама бил вкарал гол от пряк свободен удар някога... през първата световна война. Ташак бульо Пено, голям ташак. И аз ако бия 1995 преки все ще успея да вкарам 2-3 гола. Това са възможностите на Илиев при преките и дузпите. Абсолютен смешник е "майстора на преките за ЧМ"! На времето Жеков вкарваше при всеки втори или трети пряк. Такъв беше и Начко Михайлов. Това бяха наистина майстори на статичните. Нищо общо с набедения ни за такъв изпълнител капитан. Бях писал преди време, че на Жоро трябва да му се забрани да бие статични. Той не става за това!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 ное 2017 20:20

Onq написа:11 юноши титуляри и треньор Моряк, само това ще спаси отбора

Абсолютно съм съгласен с това мнение!
Да си заминава Луканов и на негово място да идва Илиан Илиев!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот ogrizko » 24 ное 2017 20:21

Пълна смешка и трагедия. Гледах ги и си мислех, че това в България е абсолютен аматьорски футбол. Пирин изглеждаха като отбор от В група дето гледа да додрапа до 0:0 ....нашите изглеждаха като отбор от дъното на Б група ...уж професионален клуб и фаворит ама грънци :lol: смешното в цялата работа е това, че аз всъщност съм доволен от завършека ...като няма да е победа, Пирин заслужаваха нещо такова ...а и играят без пари да му се не види :oops: при нас трябва да се случват сериозни катаклизми нещо да се промени и се надявам подобни резили да внесат някаква положителна промяна в дългосрочен аспект :roll: Просто за мен цял мач повечето футболисти си подтичкваха на 50-60% от възможностите си (не видях хъс, злоба, влагане на макс), а накрая достигнаха към 70% и всеки чакаше другия да поеме повече инициатива ...и естествено само Жоро Илиев се опита да направи нещо ...дано да има спортно дълголетие да откара поне до 50, че инак не знам..... и нека не виним прекалено Луканов в създалата се ситуация ...защото като гледам нещата, по-виновен ми се чини да е Гонзо ...и неслучайно си пое вината и си тръгна! Ама проблемите си няма да ги решим до зимата ...очаквам 3 загуби следващите 3 мача ...Луканов сигурно ще си тръгне след това ....но за мен не е той главния виновник, а търпи последиците от Гонзовите виждания!!!
Изображение

settopbox
Мнения: 35
Регистриран на: 07 окт 2017 10:05

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот settopbox » 24 ное 2017 20:31

Черно Море –Пирин – 2 коеф.5.34
Дунав-Черно Море -2 коеф 2.50
Черно Море –Верея -2 коеф 4.52
Локо (ПД)- Черно Море -2 коеф.2.91
Черно Море –Етър –Х коеф 3.46
Черно Море –Септември-2 коеф 7.03
Ботев-Черно Море-2 коеф 3.02
Черно Море –Славия-Х коеф 3.48
Верея –Черно море над 3,5 коеф 4.02

За мен сте най-продажния отбор в А група. Просто Тим прави пари а вие се нервирате.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот blue avalanche » 24 ное 2017 20:46

ticha i vladislav написа:Некадърници!Ляв бек без ляв крак,крилата си сменят местата,но нито единия може да играе с левия крак,нито другия с десния и всички ги усещат какво ще правят.По-добре Хасани да играе в нападение вместо Сукуна.Трагедия!Илиан да поема отбора,защото с Луканов ще изпаднем.

И като "поеме Илиан отбора", левият бек ще "придобие" ляв крак, крилата изведнъж ще заритат с противоположния крак и играчите вече няма да са некадърници. Правилно ли разбрах?
Тук се изливат самосвали с критики срещу играчите(не казвам, че не са справедливи), обаче Илиан като поемел отбора и глей кво става!!!
Изведнъж същите тези играчи ще станат едни магьосници.
Луканов разполагал с 11 читави играча. А, когато "Илиан поеме отбора" с колко играча ще разполага? Всички чудодейно ще се излекуват ли?

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1514
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот moreto vn » 24 ное 2017 20:51

зеления написа:Ташаци на рояци! Докато Луканов е тренер и Георги Илиев изпълнява преките ще е все така. Жоро е добър футболист въпреки годините си, но за изпълнител на преки и дузпи не става и чеп за зеле. Ама бил вкарал гол от пряк свободен удар някога... през първата световна война. Ташак бульо Пено, голям ташак. И аз ако бия 1995 преки все ще успея да вкарам 2-3 гола. Това са възможностите на Илиев при преките и дузпите. Абсолютен смешник е "майстора на преките за ЧМ"! На времето Жеков вкарваше при всеки втори или трети пряк. Такъв беше и Начко Михайлов. Това бяха наистина майстори на статичните. Нищо общо с набедения ни за такъв изпълнител капитан. Бях писал преди време, че на Жоро трябва да му се забрани да бие статични. Той не става за това!!!

Те пък останалите футболисти майстори на статичните положения.Ташаци на рояци! :mrgreen: Жоро на фона на играта на съотборниците си пак изпъкваше над тях!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 ное 2017 20:52

Илиян Илиев го гласят за Иртиш, може да забравим, но пък Наджи Шенсой е свободен :lol: :idea: След поредната гига мега издънка на ''Тича'', шансовете за място в шестицата се изпариха, превърнахме се в най-домакинката мишка в А група, а преди на никой не му се играеше на ''Тича'', знаеха каква борба ги чака. По-добре си беше на кал, разоран терен, без лампи и хард футбол, а сега сме меки, некадърни и безобидни мишки на хубав терен и осветление.
Последна промяна от sicilianecat на 24 ное 2017 21:03, променено общо 4 пъти.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот Vladislav » 24 ное 2017 20:54

blue avalanche написа:
ticha i vladislav написа:Некадърници!Ляв бек без ляв крак,крилата си сменят местата,но нито единия може да играе с левия крак,нито другия с десния и всички ги усещат какво ще правят.По-добре Хасани да играе в нападение вместо Сукуна.Трагедия!Илиан да поема отбора,защото с Луканов ще изпаднем.

И като "поеме Илиан отбора", левият бек ще "придобие" ляв крак, крилата изведнъж ще заритат с противоположния крак и играчите вече няма да са некадърници. Правилно ли разбрах?
Тук се изливат самосвали с критики срещу играчите(не казвам, че не са справедливи), обаче Илиан като поемел отбора и глей кво става!!!
Изведнъж същите тези играчи ще станат едни магьосници.
Луканов разполагал с 11 читави играча. А, когато "Илиан поеме отбора" с колко играча ще разполага? Всички чудодейно ще се излекуват ли?

И да се излекуват и да не се излекуват те повечето трябва да си ходят. Между другото и ти.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот Sole » 24 ное 2017 21:55

ozzy написа:Това ми е последното стъпване на Тича докато тоя капут ни е треньор!!!

И на мен! Но докато не дойде не само нов треньор,но и докато не разформироват този отбор от нещастни наемници!
Не помня Ч.море някога да са "играли" така продължително отвратително във Варна! Дори в миналото когато сме били на последно място в А група и сме изпадали не сме били толкова жалки във Варна. Дори и като изпадащ отбор Ч.море на терена са играли за победа и са се борили до последно. Последствията гонзови ще си ги влачим поне още година, от които най-тежи подмяната на идентичността и моряшкия дух на отбора.
Изходът: Доиграваме с юношите и каквото сабя покаже. В най-лошия случай отиваме на баражи за оставане в групата,но поне ще играем с наши момчета със сърце и дух. А, не с наемници дошли тук от кол и въже,за да се подиграват с публиката във Варна.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 ное 2017 22:17

E добре, тези футболисти как биеха като гост отбори като Дунав, Ботев, Верея с 4:0, Локо Пд с 3:0, че сега такива апокалипсиси, били най-некадърните на света, ами не, за ваша жалост не са и това не обяснява проблемите в домаканските ни мачове. Според мен липсва и мотивация, при нас се знае, че не играем за нищо, самият формат на първенството е предпоставка за липса на мотивация, защото мачовете са много, играят се едни и същи мачов през 2 месеца и това омръзва. На мен лично ми стана скучно да гледам толкова често мачове с Верея, Дунав и Пирин, дори и дербитата с припознатия клуб, цдана, Цска тире София, Литекс, Митекс все тая или Левски, също вече нямат онази тръпка, по 4 пъти да играем на сезон срещу един и същия отбор, безсмислено, убива се тръпката!
Последна промяна от sicilianecat на 24 ное 2017 22:24, променено общо 5 пъти.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта