17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот Кролик » 27 ное 2017 09:33

sicilianecat написа:E добре, тези футболисти как биеха като гост отбори като Дунав, Ботев, Верея с 4:0, Локо Пд с 3:0, че сега такива апокалипсиси, били най-некадърните на света, ами не, за ваша жалост не са и това не обяснява проблемите в домаканските ни мачове. Според мен липсва и мотивация, при нас се знае, че не играем за нищо, самият формат на първенството е предпоставка за липса на мотивация, защото мачовете са много, играят се едни и същи мачов през 2 месеца и това омръзва. На мен лично ми стана скучно да гледам толкова често мачове с Верея, Дунав и Пирин, дори и дербитата с припознатия клуб, цдана, Цска тире София, Литекс, Митекс все тая или Левски, също вече нямат онази тръпка, по 4 пъти да играем на сезон срещу един и същия отбор, безсмислено, убива се тръпката!


Тотално не съм съгласен с теб ! Преди този мач бяхме на 5 точки от 3-тото място !!! Ако бяхме били също щяхме да сме на 5 точки. Е ако това не е мотивация за професионален Клуб, кое да е ?
Имаме нов терен, осветление и редовно изплатени заплати, каква друга мотивация да имат ?
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот Кролик » 27 ное 2017 09:35

Marlboro написа:От доста години вече се чудя защо ходя на стадиона.Дори и да вкараме гол даже не се и радвам,все ми е тая.Убиха ми тръпката,емоцията,яда,злобата,радостта и т.н.Бг футбола умря отдавна,играчите в А група не могат да водят топката,не могат да я спрат,не могат да подадат,не могат да шутира отдалеч-поради липса на сила или умение да я уцелат,пък за игра с едно докосване и дума да не става,пълен смях,жива трагедия.Смешно е и жалко,аматьори с професионални договори,получават хиляди на месец за нещо което не могат да правят.И по лошото,сами си вярват.Вярвайте ми,от самозаблудата по лошо няма.И в същото време тренера ходят тук там на стаж,изпити,учат,туй онуй,модерно,лайнерно,си еба ли майката.Връща се и решава да приложи съвременния футбол в своя клуб от Бг.И кво става,нищо.Публиката го плюе,псува иска му оставка,няма резултати.Треньора не е виновен,и най добрата рецепта да имаш,с лай на манджа не става.Така,да видим какво идва отдолу.Опа,момчета на 16,17 години за който е по важен външния вид,обръснати вежди,мишниците,крака,маникюр,педикюр.Момчета който знаят че тренират футбол,ама не знаят в кой отбор са и кой е треньора им.Обаче знаят в коя чалготека ще отидат.Идва едно поколение с промити мозъци,живеещи в болно общество.Поколение с преобърната или липсваща ценностна система.Има още хиляди проблеми,важат за всички клубове.Така че,честно казано,да ти е на и футбола смешен.Нещата ще се оправят когато хората сами решат да се оправят,кардинално.Кой както иска така да ме разбира.


Точно и ясно ! От цялата ни група играчи, тези които показват някакви футболни умения се броят на пръстите на едната ръка ... sad, but true ..
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 27 ное 2017 13:26

Кролик написа:
sicilianecat написа:E добре, тези футболисти как биеха като гост отбори като Дунав, Ботев, Верея с 4:0, Локо Пд с 3:0, че сега такива апокалипсиси, били най-некадърните на света, ами не, за ваша жалост не са и това не обяснява проблемите в домаканските ни мачове. Според мен липсва и мотивация, при нас се знае, че не играем за нищо, самият формат на първенството е предпоставка за липса на мотивация, защото мачовете са много, играят се едни и същи мачов през 2 месеца и това омръзва. На мен лично ми стана скучно да гледам толкова често мачове с Верея, Дунав и Пирин, дори и дербитата с припознатия клуб, цдана, Цска тире София, Литекс, Митекс все тая или Левски, също вече нямат онази тръпка, по 4 пъти да играем на сезон срещу един и същия отбор, безсмислено, убива се тръпката!


Тотално не съм съгласен с теб ! Преди този мач бяхме на 5 точки от 3-тото място !!! Ако бяхме били също щяхме да сме на 5 точки. Е ако това не е мотивация за професионален Клуб, кое да е ?
Имаме нов терен, осветление и редовно изплатени заплати, каква друга мотивация да имат ?


Aми в такъв случай значи треньорът не ги мотивира, явно при Гонзо лесното попадане в шестицата се е дължало на неговото умение да мотивира некадърниците, а сега при Луканов без никаква мотивация, съвсем не знаят къде се намират :idea: не всичко опира до нов терен и осветление, повечето от тези футболисти отдавна са свикнали да играят на нормални стадиони, ние последни се сдобихме с нормални условия за футбол, но за сметка на това забравихме какво е домакински фактор, след година и половина лутане в Каварна.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Пирин/ 24.11 петък 17.30

Мнениеот Кролик » 27 ное 2017 14:58

sicilianecat написа:
Кролик написа:
sicilianecat написа:E добре, тези футболисти как биеха като гост отбори като Дунав, Ботев, Верея с 4:0, Локо Пд с 3:0, че сега такива апокалипсиси, били най-некадърните на света, ами не, за ваша жалост не са и това не обяснява проблемите в домаканските ни мачове. Според мен липсва и мотивация, при нас се знае, че не играем за нищо, самият формат на първенството е предпоставка за липса на мотивация, защото мачовете са много, играят се едни и същи мачов през 2 месеца и това омръзва. На мен лично ми стана скучно да гледам толкова често мачове с Верея, Дунав и Пирин, дори и дербитата с припознатия клуб, цдана, Цска тире София, Литекс, Митекс все тая или Левски, също вече нямат онази тръпка, по 4 пъти да играем на сезон срещу един и същия отбор, безсмислено, убива се тръпката!


Тотално не съм съгласен с теб ! Преди този мач бяхме на 5 точки от 3-тото място !!! Ако бяхме били също щяхме да сме на 5 точки. Е ако това не е мотивация за професионален Клуб, кое да е ?
Имаме нов терен, осветление и редовно изплатени заплати, каква друга мотивация да имат ?


Aми в такъв случай значи треньорът не ги мотивира, явно при Гонзо лесното попадане в шестицата се е дължало на неговото умение да мотивира некадърниците, а сега при Луканов без никаква мотивация, съвсем не знаят къде се намират :idea: не всичко опира до нов терен и осветление, повечето от тези футболисти отдавна са свикнали да играят на нормални стадиони, ние последни се сдобихме с нормални условия за футбол, но за сметка на това забравихме какво е домакински фактор, след година и половина лутане в Каварна.


За мое щастие не си вадя парите от футбол. Тези дето го правят, трябва да дадат точен отговор на въпроса "какво ни куца?"

Мотивация би трябвало да имат, условия да кажем че имат, какво нямат е въпроса.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта