16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот ogrizko » 19 ное 2017 14:33

Добре е, че спечелихме. Но според мен поне може да играем и по-добре. Дунав нямат самочувствие заради малкото точки явно, но Верея така и си ни обърна без особени трудности... затова такива мачове трябва да ги решаваме с втори гол, а не да треперим до края. :roll: Ако трябва да ме викнат мен аз да го вкарам...
Изображение

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот zeleno-beliya » 19 ное 2017 15:32

Защо само Жоро бие свободните удари и дузпи? Така само проваля отбора.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот Кролик » 20 ное 2017 10:03

zeleno-beliya написа:Защо само Жоро бие свободните удари и дузпи? Така само проваля отбора.


Да разчиташ на 36-37 г футболист да ти е основен и да носи цялата отговорност без почивка си е живо самоубийство ! Жоро е ВЕЛИК, но не е вечен и отдавна трябваше да си почива повече и да влиза само за да вдъхва увереност в младите !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот ShooterMan » 20 ное 2017 18:51

Още преди сезона го казах - Жоро Илиев НЕ бива да бъде централна фигура в отбора в никакъв случай! Нито дузпи, нито преки, нито корнери, нито каквато и да е възлова роля в титулярния състав. Не защото възможностите му падат само, но и защото не се мисли за бъдещето така! Този сезон, колкото пъти е трябвало да реши нещо във важен момент всички виждаме какво става. Да, сега ще дойдат онези, 2-3 пияндета, дето анатемосаха Илиан Илиев преди години да кажат ууу, що се*ете на Жоро Илиев....Не е с*ане да наречеш 37 годишен играч пенсионер и е крайно време за резервната скамейка....ако искаме Черно Море да върви нагоре. Иначе - както дадахме един цял БЕНЕФИСЕН сезон на Кольо, вместо навреме да си вземем мерките, така и сега има опасност цял сезон да се правят неща, които професионален клуб не би следвало да прави. Честита победа, поне сме силен гост, за мене си ни подценяват яко, но това няма значение, важно е да се бие и някак да сме близо до челото въпреки пробойните
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот violetovgeneral » 20 ное 2017 19:47

Ами с този гол не мисля,че трябва да се гордеем.ТАОЧКИТЕ оки,но нямаме ефиктивност пред гола.Каранга защо може?Защото е нападател и умен в атаката.Ние сме безотговорни,защото нямаме цел и футболно ръководство.С едни фарове на тича само не става.Става с дисциплина и цели.Е и инвестиции в футболисти.Е не ме радва,че може да сме в 6-цата...

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот sicilianecat » 20 ное 2017 21:46

Аз пък мисля, че Жоро Илиев се намира в добра форма и може да поиграе още 2 сезона, рано му е за бенефиси, варненският Тоти :!: Фаладжии, лаладжии, те ей така се намират, ако има по-добър фаладжия от Жоро Илиев, много ясно, че той ще бие статичните, ами айде намерете такъв :idea: Гонзо взе най-добрите футболисти в България, кой от тях може да бие по-добре статичните, нито един.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот Onq » 20 ное 2017 23:31

Е много ясно,че Жоро Илиев е виновен. Всичките ни победи в последните няколко кръга са с негови асистенции или с гола му миналия кръг. Шутърсмешник, престани да си измисляш истории! Никой не е анатемосвал Илиан, никога. Проблемът между него и агитката беше заради един " доброжелател", каквито има много на Тича , който направи интрига. Всичко беше изгладено и Илиан се махна заради загубата от Родопа, в която футболистите му подляха вода. Тича не е толкова голям стадион и всички се знаем. Само теб никой, никога не те е виждал на живо. Гошко - фурнаджийската лопата.Единственият, който възхвалява треньори и след това ги анатемосва си ти. ФАКТ. ;)

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот ShooterMan » 21 ное 2017 01:11

Виж какво смешник, и на малките деца е ясно, че бием когато играе Огнянов! И играем добре, когато играе Огнянов! Престани с глупсотите си, защото ти и такива като тебе създавате НЕРЕАЛНИ очаквания към един 37 годишен ветеран много отдавна преминал зенита на кариерата си! Докато Огнянов беше в лазарета не можехме да вържем и 2 паса, това всеки го вижда, да не говорим и, че вкара много голове...Жоро Илиевата форма няма особено значение, но несериозно отношение и лигавене, като това в Подуене започва да става рецидив в много важни моменти за отбора. Много ясно, че няма да ме видиш наживо, в крайна сметка кой си ти бе? И аз не съм те виждал наживо. Кои сте вие? Някаква групичка с ОСОБЕНО мнение. Еми дръжте си мнението, ама недей го навира на другите в сурата...Те така проблемите идват, един решил, че Илиан бил такъв, после решава, че Паломино бил ненужен вече и примери много. Единственото важно нещо е отборът да побеждава....с или без Жоро Илиев. Черно Море го е имало и преди него, и след него ще го има, и по-големи футболисти имаме в историята си, а по мое мнение даже и по-големи моряци....единия даже беше рожденник вчера.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот Onq » 21 ное 2017 08:48

В този форум за всеки някой може да потвърди,че го познава. Всеки един моряк има поне един приятел , който пише тук. Само теб никой не те знае кой си. Случайност? Намери поне един да каже- аз Гошето го знам, дали свестен или не е друга работа. Докато тва не стане си един интернет трол, при това доста некадърен

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 16 кръг /Дунав - Черно море/ 19.11 неделя 12.30

Мнениеот Ron Jeremy » 21 ное 2017 08:59

Гоше, наздраве досега не знаех , за Огнянов , но ще го имам в предвид за напред , не знам кой си ,то едва ли има някой дето те познава , но си никой , за да даваш оценки на Жоро...
ex Popeye


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта