15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот ogrizko » 05 ное 2017 17:55

За мен лично Сашо Цветков е виновен за загубата. Явно много си вдигна самочувствието. Това е недопустимо ...беше 2-3 метра пред тоя Бенгюзов и само си подтичкваше, вместо да стои пред него ...накрая Бенгюзов 2-3 метра пред Сашо Цветков и оставен сам - вкара! Оттам докато се осъзнаем айде още един гол и мача свърши ...евала за тоталната простотия! Като иска да пести усилия Цветков да го прави в нападение, а не пред вратата ни! :evil: :evil: Докато го караме спокойно така ще е ....1:0 и к'во ...мача се играе до последния съдийски сигнал! На мен ми беше ясно, че ще е мъка мача ...ама мн ме е яд, защото това пестене на усилия от страна на Цветков идея нямам как да си го обясня?!?!?!
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот ShooterMan » 05 ное 2017 18:03

Очвидно е имало и други фактори за разгромната победа в Пловдив, което междудругото го отбелязахме. Видяхме и, че срещу Витоша хич не беше добре, а са тотален аудсайдер. Емото може да не е най-големия физкултурник, но в никакъв случай не е за старши след като на Тича не може да бие нито Етър, нито Верея. Това са фактите - ние сме най-слабия домакин в А група, което е смешно, добре, че като гости правим нещо или поне ни връзва. Като цяло ни трябва яка селекция в средата на терена и в атака
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот Marlboro » 05 ное 2017 18:05

Не знам кой е виновен,но знам други три неща.Умрех от студ,откакто има лампи няма победа и това ми беше последния мач за този сезон на живо.Тея гъби дето се зоват футболисти,ПРОФЕСИОНАЛИСТИ не ме заслужават на трибуните.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот зеления » 05 ное 2017 18:37

Marlboro написа:Не знам кой е виновен,но знам други три неща.Умрех от студ,откакто има лампи няма победа и това ми беше последния мач за този сезон на живо.Тея гъби дето се зоват футболисти,ПРОФЕСИОНАЛИСТИ не ме заслужават на трибуните.


+1 000
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот Sole » 05 ное 2017 18:43

Всички изгонени от другите отбори спа-туристи се събраха в Черно море,за да си правят т@шак цял сезон с публиката.За какво им плащат :!: :?: Превърнаха клуба в почивен санаториум :twisted: Един мач имат да изиграят в седмицата и ги е страх да се разтичат :oops: Целият отбор трябва да бъде разформирован моментално! Верея цял сезон момчетата играят без заплати и идват ни бият на ходом,но имат и мислещ треньор :idea: Аман от неграмотни треньори да се упражняват в Черно море! Пълно безхаберие на Ръководството.Като на собствениците им е толкова тежко бреме отборът да се махат и да отиваме при аматьорите, поне няма да си късаме нервите.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот black sea » 05 ное 2017 18:52

Голям срам...загуба от отбор, който играе без пари, мотивация и може би даже желание за игра. Пълна простотия...нали уж беше окомплектован добре състава, имаме уж най-добрите български футболисти...ала-бала убедихте ли се всички, че далеч не е така. Вече всички говорите за нова и то мащабна селекция...Добър ден уважаеми колеги фенове на Черно море. Като ви разправях, че с тези футболисти (подбрани между другото от г-н Иванов Инджинера) няма да се получат нещата всички бучахте и недоволствахте. Е, резултатите са видни направо очеизвадни.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот sicilianecat » 05 ное 2017 19:01

Гонзо и на Луната да отида, пак ще е главният виновник :mrgreen: Георги Миланов и особено Антон Огнянов са сравнително нови, така че не е като Луканов да не е пипнал нещо по отбора, на Минков поне да даваше някакъв шанс, Дюлгеров също смятам, че ще се справи по-добре от Михайлов, а вместо това се върнахме при времената на Адмирала, юношите да са табу.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот Marlboro » 05 ное 2017 19:02

Чак сега видях какво казал Луканката след мача.Според него при втория гол топката описала не знаел каква траектория и нелепо влетяла в мрежата.СМЯХ.Аве Лукане,и двата гола на Верея бяха много красиви,първия след чудесна бърза атака,а втория уж нелепия си беше все едно гледам Премиършип.Единственото нелепо нещо днес бяха футболистите който тренираш..........на фжитбол.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 05 ное 2017 19:04

То ние през 2003 точно като убиха Илия Павлов и нямахме пари, биехме наред - две поредни победи срещу Литекс с 2:0 в Ловеч и ЦСКА с 2:1 като гост, срещу Славия тук 4:0 и играехме супер нахъсано. Точно когато футболистите нямат пари играят най- нахъсано, за да ги вземе някой отбор в който се плаща добре.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Верея/ 5.11 неделя 15.30

Мнениеот icko65 » 05 ное 2017 21:41

Трагикомедия сме...Тотална тимаджийска!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта