14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот rodman » 27 окт 2017 19:00

[/quote]Взимате един вратар и нещата ,ще се оправят.[/quote]
Еми, не съм съгласен! С риск да си навлека гнева форумен... Емил Михайлов спаси трите точки днес. А и треньорът Луканов го каза в интервюто след мача: "Феновете да не очакват победи във всеки мач като тази над Локомотив ПД". Търпение. И малко повечко подкрепа от трибуните на Тича. Приятна петъчна вечер на всички Моряци!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот ogrizko » 27 окт 2017 19:26

Специално за Емо ..аз пак казвам, че прави по 1 фрапантна грешка - ако не стане гол от нея, останалото е супер :lol: На Шром всяка топка му минаваше през ръцете, Боровик ми изглежда близо до Шром ...така че ако не вземем наистина добър вратар, нямам против да сме си с Емо. И да се надяваме грешката да не стане гол, или пък да вкараме поне 2 гола :lol: :lol: Иначе сега гледам, че гола беше шантав като на Марселиньо :P

Интервютата ми допаднаха след мача. Мариян изглежда има мозък в главата като се абстрахираме, че бил едикакъв си.. :geek:

Мачкай, Тича, мачкааай!! :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот sicilianecat » 27 окт 2017 19:30

Вратар си имам, поне за мен с добри качества, но се контузи, трябва да му се даде нов шанс. Има си и договор човекът, предполагам ще е възстановен за началото на пролетния полусезон, до тогава ще я караме с Емо, не са ни чак толкова трудни съперниците, а и няма смисъл през 3 месеца да сменяме вратарите.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 13+1 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот sicilianecat » 27 окт 2017 19:45

gihuelo написа:
ogrizko написа:Някой няма ли да направи нещо като анализ или описание на играта, на представянето на някои от играчите дето са направили впечатление и т.н. ..за тия дето не са могли да гледат?! То верно репортажи има, но там само положенията, а не цялостното представяне на отбора и отделните играчи :roll:

Гледах целия мач , но ако направя някакъв анализ знам какво ,ще се случи като дойдат стрелеца и сицилианеца :) Само казвам ,че играта ви няма нищо общо от това при Гонзо


Tи за пореден път показваш, че си просто един гонзохейтър и нищо повече. Гледай си Литекс и недей да коментираш в нашия форум щуротии и играта ни имаше много общо с това при Гонзо, все едно гледахме малкия син на Гонзо да ръководи мача, абсолютно същите тъпи грешки, но имахме късмет да не ни изравнят. В играта няма никаква промяна, да не забравяме, че игахме и срещу най-слабия отбор в групата и треперихме да не ни вкарат до последно, нямаме особени поводи за радост от играта, а само от победата, ако трябва да сме обективни без да мразим този или онзи, както в твоя случай.

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 13+1 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот gihuelo » 27 окт 2017 19:52

sicilianecat написа:
gihuelo написа:
ogrizko написа:Някой няма ли да направи нещо като анализ или описание на играта, на представянето на някои от играчите дето са направили впечатление и т.н. ..за тия дето не са могли да гледат?! То верно репортажи има, но там само положенията, а не цялостното представяне на отбора и отделните играчи :roll:

Гледах целия мач , но ако направя някакъв анализ знам какво ,ще се случи като дойдат стрелеца и сицилианеца :) Само казвам ,че играта ви няма нищо общо от това при Гонзо


Tи за пореден път показваш, че си просто един гонзохейтър и нищо повече. Гледай си Литекс и недей да коментираш в нашия форум щуротии и играта ни имаше много общо с това при Гонзо, все едно гледахме малкия син на Гонзо да ръководи мача, абсолютно същите тъпотии в защита, но имахме късмет да не ни изравнят. В играта няма никаква промяна, да не забравяме, че игахме и срещу най-слабия отбор в групата, нямаме особени поводи за радост от играта, а само от победата, ако трябва да сме обективни без да мразим този или онзи, както в твоя случай.

Ти нормален ли си бе? Защо не направиш тема за Гонзо и да си го хвалиш там,ще сте двамата със стрелеца :) ? Сега по твойте сметки Витоша на кой ще се хвърли за да си вземе подарените на ЦСКА точки? :)
"малкия син на Гонзо".....Ти си се побъкал тотално!
Гонзо никога нямаше да го вземе този мач.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 13+1 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот sicilianecat » 27 окт 2017 20:03

gihuelo написа:Ти нормален ли си бе? Защо не направиш тема за Гонзо и да си го хвалиш там,ще сте двамата със стрелеца :) ? Сега по твойте сметки Витоша на кой ще се хвърли за да си вземе подарените на ЦСКА точки? :)
"малкия син на Гонзо".....Ти си се побъкал тотално!
Гонзо никога нямаше да го вземе този мач.

Ти тъп ли си или се правиш на такъв, не видя ли че сравнявам игата с тази при Гонзо и я криткикувам. Луканов води мачовете до тук като Гонзо, няма промяна. Футболистите и треньорът на Витоша казват, че не са виждали досега отборът им да създава толкова много положения на мач, ти обясняваш колко добре сме играли, защото не бил Гонзо треньор, смешно е просто, ами направи си пък ти една тема Гонзо-хейт и си я коментирай, ние с Гонзо работа и проблеми повече нямаме, само ти си имаш очевидно.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Sole » 28 окт 2017 00:40

Не стана ясно защо Сукуна престоя 90 мин на терена, а Кузма забравена резерва. На практика играхме без централен нападател с 10 човека. А.Огнянов му личи ,че отдавна не е играл футбол, за пролетния сезон може и да влезе във форма. В нито един мач не може да сме сигурни за 3те точки с Емо или Боровик на вратата!

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот rodman » 28 окт 2017 07:04

Sole написа:Не стана ясно защо Сукуна престоя 90 мин на терена, а Кузма забравена резерва. На практика играхме без централен нападател с 10 човека. А.Огнянов му личи ,че отдавна не е играл футбол, за пролетния сезон може и да влезе във форма. В нито един мач не може да сме сигурни за 3те точки с Емо или Боровик на вратата!

ogrizko, нали искаше анализ? Това е най-точният анализ на мача и то само в четири изречения! Благодарности, Sole!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот ShooterMan » 28 окт 2017 07:26

Никак не останах впечатлен от видяното с Витоша, нито от играта, нито от резултата. Замалко да легитимираме и тези наистина пълни клоуни на футболната карта с единствената им победа в А група за сезона (както сме правили това преди с подобни отборчета като Беласица, Рилецо, Спортист Своге)....Но съм оптимист, затова ще отдам резкия спад в качеството след Локо Пд на подценяване, все пак тези имат 11 загуби и 2 равни от 13 мача и какъвто и човек да си, видейки класирането им ще си кажеш, че са ебаси туристите. И те наистина са туристи, но като ги подцениш може и да се окендЗаш, което замалко не стана. Емо е 10 класи под Боровик и няма изобщо смисъл да се говори каквото и да било. Не знам колко глупави гола трябва да пусне още Емо, за да каже всеки един, че тоя не става за нашата врата? Колкото до Гонзо - всички нормални хора отдавна са го пратили в миналото на Черно Море, там, където е Прическата, Генов, Зафиров, Наглия и т.н. Има, обаче тука 2-3, които и тогава мастурбираха чуейки Гонзо, правят го и днес, като повдигат името му във всяка една тема :mrgreen: . Това е все едно да говорим за Прическата, не знам дали се осъзнават хаха :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Ron Jeremy » 28 окт 2017 08:19

ShooterMan написа:Никак не останах впечатлен от видяното с Витоша, нито от играта, нито от резултата. Замалко да легитимираме и тези наистина пълни клоуни на футболната карта с единствената им победа в А група за сезона (както сме правили това преди с подобни отборчета като Беласица, Рилецо, Спортист Своге)....Но съм оптимист, затова ще отдам резкия спад в качеството след Локо Пд на подценяване, все пак тези имат 11 загуби и 2 равни от 13 мача и какъвто и човек да си, видейки класирането им ще си кажеш, че са ебаси туристите. И те наистина са туристи, но като ги подцениш може и да се окендЗаш, което замалко не стана. Емо е 10 класи под Боровик и няма изобщо смисъл да се говори каквото и да било. Не знам колко глупави гола трябва да пусне още Емо, за да каже всеки един, че тоя не става за нашата врата? Колкото до Гонзо - всички нормални хора отдавна са го пратили в миналото на Черно Море, там, където е Прическата, Генов, Зафиров, Наглия и т.н. Има, обаче тука 2-3, които и тогава мастурбираха чуейки Гонзо, правят го и днес, като повдигат името му във всяка една тема :mrgreen: . Това е все едно да говорим за Прическата, не знам дали се осъзнават хаха :lol:

Якооооо то единия мастурбатор беше ти бе параноик !!!
ex Popeye


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта