14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Iceberg » 28 окт 2017 11:18

Е, това не го очаквах! :( Лоша новина! Дано се окаже, че съмненията не са състоятелни и ядрено магнитния резонанс ги опровергае. :roll:


Мартин Костадинов със съмнения за скъсана връзка от мача с Витоша
http://varnautre.bg/2017/10/27/68247/%D ... 0%BA%D1%8A

Минава ядрено-магнитен резонанс в понеделник
Футболистът на Черно море Мартин Костадинов е със съмнения за скъсана вътрешна връзка на левия крак. Младежкият национал в състава на „моряците” се контузи през първото полувреме на двубоя с Витоша Бистрица, спечелен с 2:1, и бе заменен принудително от Антон Огнянов в 40-ата минута.
Костадинов ще премине ядрено-магнитен резонанс в понеделник, след който ще стане ясно какво точно е състоянието му. Ако тежката диагноза се потвърди, играчът на варненци ще претърпи операция, която ще го извади от терена близо 3 месеца.
Припомняме, че тежки контузии през този сезон получиха Витиня, който претърпя операция от скъсан ахилес, вратарят Евгений Боровик, който счупи крак на тренировка, а на Цветелин Чунчуков бе направена интервенция на минискус и вътрешна връзка.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Iceberg » 28 окт 2017 11:21

Емо Луканов: Взехме три точки, които са от фундаментално значение за нас
http://varnautre.bg/2017/10/27/68244/%D ... 1%81%D0%B0

Бяхме дошли за победа и я постигнахме, каза още треньорът на “моряците”
Наставникът на Черно море Емануел Луканов обяви, че днес тимът му е взел три точки от Витоша (Бистрица), които са от фундаментално значение за моряците.
“Бяхме дошли за победа и я постигнахме. По един или друг начин взехме трите точки, които бяха от фундаментално значение. Бистрица са симпатичен отобр, който играе футбол. Това са най-трудните мачове. Не си мислете, че Черно море ще побеждава всеки път така, както победи Локо Пд.
Днес влязохме по-лежерно в мача, бяхме по-инертни, мисълта ни течеше по-бавно. Шестчасовото пътуване и това, че мачът е в 16.00 часа също се отразяват.
Разбира се, че имахме притеснение, че ще изпуснем победата в края. Откакто съм треньор на Черно море, сме допуснали три гола. И трите са от статични положения. Днес Бистрица имаше няколко положения”, коментира Луканов.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Marlboro » 28 окт 2017 15:11

Ron Jeremy написа:
ShooterMan написа:Никак не останах впечатлен от видяното с Витоша, нито от играта, нито от резултата. Замалко да легитимираме и тези наистина пълни клоуни на футболната карта с единствената им победа в А група за сезона (както сме правили това преди с подобни отборчета като Беласица, Рилецо, Спортист Своге)....Но съм оптимист, затова ще отдам резкия спад в качеството след Локо Пд на подценяване, все пак тези имат 11 загуби и 2 равни от 13 мача и какъвто и човек да си, видейки класирането им ще си кажеш, че са ебаси туристите. И те наистина са туристи, но като ги подцениш може и да се окендЗаш, което замалко не стана. Емо е 10 класи под Боровик и няма изобщо смисъл да се говори каквото и да било. Не знам колко глупави гола трябва да пусне още Емо, за да каже всеки един, че тоя не става за нашата врата? Колкото до Гонзо - всички нормални хора отдавна са го пратили в миналото на Черно Море, там, където е Прическата, Генов, Зафиров, Наглия и т.н. Има, обаче тука 2-3, които и тогава мастурбираха чуейки Гонзо, правят го и днес, като повдигат името му във всяка една тема :mrgreen: . Това е все едно да говорим за Прическата, не знам дали се осъзнават хаха :lol:

Якооооо то единия мастурбатор беше ти бе параноик !!!

:mrgreen: :mrgreen: Шутъра докато нижехме загуба след загуба явно се е осъзнал.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 13+1 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Готвача » 30 окт 2017 13:57

sicilianecat написа:Донякъде се реваншира току-що като спаси сигурен гол, макар и да беше пратена топката точно в средата, но в защита имаме още доста слабости и отново треперим срещу слаби отбори. Важна победа, но от играта не съм доволен, правим някакви хронични грешки, които постоянно се повтарят, не можем и да си решим мача, добре че имахме късмет да не ни изравнят.

К.ура му се реваншира. Просто не успя да се дръпне от пътя на топката че стреляха от много близо и го уцелиха.Това не е спасяване а некадърен изстрел на нападателя в наша полза.На този кавал ако му дадат да продава балони до цирка,ще ги изтърве всичките в небето.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Готвача » 30 окт 2017 14:00

sicilianecat написа:Вратар си имам, поне за мен с добри качества, но се контузи, трябва да му се даде нов шанс. Има си и договор човекът, предполагам ще е възстановен за началото на пролетния полусезон, до тогава ще я караме с Емо, не са ни чак толкова трудни съперниците, а и няма смисъл през 3 месеца да сменяме вратарите.

Смисъл може да няма,но има огромна нужда.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот sicilianecat » 30 окт 2017 14:24

Готвача написа:
sicilianecat написа:Вратар си имам, поне за мен с добри качества, но се контузи, трябва да му се даде нов шанс. Има си и договор човекът, предполагам ще е възстановен за началото на пролетния полусезон, до тогава ще я караме с Емо, не са ни чак толкова трудни съперниците, а и няма смисъл през 3 месеца да сменяме вратарите.

Смисъл може да няма,но има огромна нужда.


За 3 кръга срещу отбори, с които може да излезем и без вратар, аз не мисля, че трябва да взимаме сега вратар, а Боровик ще се възстанови и ще е готов за пролетния полусезон.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Clarion » 31 окт 2017 19:24

Iceberg написа:" ... Днес Бистрица имаше няколко положения”, коментира Луканов.

според мене, чисто визуално и като създадено напрежение у зрителите, Бистрица имаше повече положения от Левски и Лудогорец взети заедно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 14 кръг /Витоша - Черно море/ 27.10 петък 16.30

Мнениеот Готвача » 01 ное 2017 20:02

Clarion написа:
Iceberg написа:" ... Днес Бистрица имаше няколко положения”, коментира Луканов.

според мене, чисто визуално и като създадено напрежение у зрителите, Бистрица имаше повече положения от Левски и Лудогорец взети заедно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Абсолютно си прав.А и другото-този отбор създаде повече положения само срещу нас,отколкото е създал срещу всички останали в групата срещу които е играл.Хубаво че не успяваха да уцелят вратата,а в моментите когато успяха,уцелиха вратаря,правейки го да изглежда като герой.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта