13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот sicilianecat » 21 окт 2017 22:16

Браво, много надъхано играха, дори да не бяхме победили, искам да играят с такъв хъс във всеки мач и резултатите ще дойдат :!: Дано и Антон Огнянов заиграе така както в Дунав, с този дебют загатна за това, имаме нужда от класа по крилото.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот Iceberg » 21 окт 2017 22:17

Kilkos написа:ГООООООООООЛ!!! Ох,чак не мога да повярвам! АЙ',МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:


ГОООООООООООЛ!!! Винаги съм вярвал,че каръкът ще свърши! АЙ',МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:

Косьо, сега.. не разбрах: не можеш да повярваш или винаги си вярвал?! ;)
Днес всички бяха на ниво, начело с Луканов! Браво на момчетата. Честито на всички изтормозени и оклюмали моряшки фенове, завръщането в играта на любимия отбор! Ще има повече поводи за радост и оптимизъм мисля занапред! Поне сега така изглежда! :) И.. прибързано някои хукнаха да отписват първата шестица! ;) Да не говорим за по-черните краски на отявлените песимисти. :!:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот sicilianecat » 21 окт 2017 22:22

Санди нещо е много тих, обикновено след всеки наш мач е най-активен в нашия форум, а тези Локо Пд не разпиляха ли преди седмица неговия любим отбор :mrgreen: очаквам поне едно ''честито'', иначе е мишка, която излиза от дупката си само за да плюе :!:

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот Ron Jeremy » 21 окт 2017 22:28

Честита победа и от мен!
ex Popeye

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот ogrizko » 21 окт 2017 22:30

Браво на всички футболисти за старанието и себераздаването и извоюваната убедителна победа! Браво на сър Луканов ...лично аз наистина вярвах и вярвам, че има мисловния поне потенциал да постигне нещо ...като не бях чак толкова убеден, че ще е точно в Пловдив... очаквах след това да почнем да постигаме по-добри резултати. Ама в тоя ред на мисли ..дано се окаже, че това 0:3 наистина е най-слабия ни резултат оттук насетне :lol: :lol: :lol:
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот ticha i vladislav » 21 окт 2017 23:07

Браво, Моряци!Този път късмета беше с нас,вече си мислех че този Луканов е краен карък.Съдбата ни върна всичко,което ни взе предните мачове.Като видях гредата на Жорката се сетих за мача с Левски,но днес определено беше нашия ден и затова не е хубаво да се правят прибързани заключения.Цяла седмица четох,че това е мач на живот и смърт за нас,че тренираме здраво и нещата най-накрая трябва да се получат на терена-Случиха се!Когато играчите ни имат слаби страни, те могат да ги компенсират с бягане,с колективна игра и най-вече със сърце.Благодарим ви,перфектни бяхте!
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Kilkos
Мнения: 11
Регистриран на: 05 окт 2017 17:59

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот Kilkos » 21 окт 2017 23:25

Iceberg написа:
Kilkos написа:ГООООООООООЛ!!! Ох,чак не мога да повярвам! АЙ',МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:


ГОООООООООООЛ!!! Винаги съм вярвал,че каръкът ще свърши! АЙ',МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:

Косьо, сега.. не разбрах: не можеш да повярваш или винаги си вярвал?! ;)
Днес всички бяха на ниво, начело с Луканов! Браво на момчетата. Честито на всички изтормозени и оклюмали моряшки фенове, завръщането в играта на любимия отбор! Ще има повече поводи за радост и оптимизъм мисля занапред! Поне сега така изглежда! :) И.. прибързано някои хукнаха да отписват първата шестица! ;) Да не говорим за по-черните краски на отявлените песимисти. :!:


Не се заяждай!!! Пиша това,което ми е на сърцето и душата! Честита победа!
Последна промяна от Iceberg на 21 окт 2017 23:56, променено общо 1 път.
Причина: т.11

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот Iceberg » 22 окт 2017 00:02

Kilkos написа:
Iceberg написа:
Kilkos написа:ГООООООООООЛ!!! Ох,чак не мога да повярвам! АЙ',МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:


ГОООООООООООЛ!!! Винаги съм вярвал,че каръкът ще свърши! АЙ',МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:

Косьо, сега.. не разбрах: не можеш да повярваш или винаги си вярвал?! ;)
Днес всички бяха на ниво, начело с Луканов! Браво на момчетата. Честито на всички изтормозени и оклюмали моряшки фенове, завръщането в играта на любимия отбор! Ще има повече поводи за радост и оптимизъм мисля занапред! Поне сега така изглежда! :) И.. прибързано някои хукнаха да отписват първата шестица! ;) Да не говорим за по-черните краски на отявлените песимисти. :!:


Не се заяждай!!! Пиша това,което ми е на сърцето и душата! Честита победа!


Бъркаш, не съм гладен! ;) Просто се будалкам, бяга ти чувството за хумор.. Честита ти победа и на тебе и по-важното - добре подреден и мотивиран отбор, показващ желание за игра и изява! :!:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 22 окт 2017 01:03

Хубаво ги разпорихте. Евала :)

Вчера се смяха на Ботев, че направил равен в Русе, днес бяха приземени мощно с три калкана в задния двор ;)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот Цецо Чука » 22 окт 2017 03:36

Жълто-черен Пловдив написа:Хубаво ги разпорихте. Евала :)

Вчера се смяха на Ботев, че направил равен в Русе, днес бяха приземени мощно с три калкана в задния двор ;)


И трите-на бивши канарчета-безценно! :mrgreen: :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта