12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот зеления » 09 окт 2017 19:08

Vladislav написа:Няма какви други да са ми очакванията освен за загуба. Този път вероятно ще е след тъч, който всъщност не е бил тъч. Дузпа няма да изпуснем защото няма да ни дадат. Два- три удара от дистанция в облаците ще бъдат квалифицирани като "добри възможности". Емил Михайлов ако е концентриран може да стовари и по- тежък удар отколкото на Буш. За нов треньор и каквито и да било мерки няма да се чуе нищо. Пак ще имаме контузии и хора с болежки (основно ще ги боли гъза за Черно Море). Нула на нещо е мача ( зависи от настроението на съперника).


+ 1 000 000
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот зеления » 09 окт 2017 19:23

Вече пиша много рядко в този форум, но не мога да не споделя, че товато, оновато, а забравяте за рашистките мутри от ТИМ, на които им е през... царевичния кочан за Черно море! И може би ще се наложи да минем през В група, но да се отървем от тоя изродски октопод ТИМ!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот sicilianecat » 09 окт 2017 20:50

Без ТИМ футболът във Варна на професионално ниво изчезва, видя какво става със Спартак, няма кой да дойде и да инвестира пари за професионален футбол във Варна, дори да се наложи да се унижим и ние да станем модерни като припознаем Устрем Караманите или Провадия, което ще е крайна нежелена мярка, не виждам кой ще дойде и ще налива пари за футбол. Така че това да кажеш ''смърт за ТИМ'' е все едно да кажеш - ''нека се самоубием', защото може и по-добре, а не знаеш колко по-зле може да бъде.
На първо време нека се успокоим, да се сложи най-накрая класен специалист за треньор, разбиращ от футбола като Илиян Илиев и нека да видим тогава дали няма да има резултати. Ние кога за последно сме имали добър треньор, който не се учи на треньорство при нас, Гонзо след години може и да стане добър треньор, както стана с Илиян Илиев, но при нас се учеше на треньорски занаят все още. Уважаваният от повечето моряци заради успехите, които постигна при нас - Никола Спасов никъде не се бе доказвал, а един добър треньор ще го искат за работа и ще се доказва навсякъде, където работи. Треньорски експемерименти като Стефан Генов, Велизар Попов, Адълберт Зафиров, Сашо Станков и Емо Луканов не си заслужават коментар. Искам най-накрая истински качествен и доказан треньор да застане начело на отбора, какъвто не сме имали от много години насам.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот violetovgeneral » 10 окт 2017 01:27

sicilianecat написа:Без ТИМ футболът във Варна на професионално ниво изчезва, видя какво става със Спартак, няма кой да дойде и да инвестира пари за професионален футбол във Варна, дори да се наложи да се унижим и ние да станем модерни като припознаем Устрем Караманите или Провадия, което ще е крайна нежелена мярка, не виждам кой ще дойде и ще налива пари за футбол. Така че това да кажеш ''смърт за ТИМ'' е все едно да кажеш - ''нека се самоубием', защото може и по-добре, а не знаеш колко по-зле може да бъде.
На първо време нека се успокоим, да се сложи най-накрая класен специалист за треньор, разбиращ от футбола като Илиян Илиев и нека да видим тогава дали няма да има резултати. Ние кога за последно сме имали добър треньор, който не се учи на треньорство при нас, Гонзо след години може и да стане добър треньор, както стана с Илиян Илиев, но при нас се учеше на треньорски занаят все още. Уважаваният от повечето моряци заради успехите, които постигна при нас - Никола Спасов никъде не се бе доказвал, а един добър треньор ще го искат за работа и ще се доказва навсякъде, където работи. Треньорски експемерименти като Стефан Генов, Велизар Попов, Адълберт Зафиров, Сашо Станков и Емо Луканов не си заслужават коментар. Искам най-накрая истински качествен и доказан треньор да застане начело на отбора, какъвто не сме имали от много години насам.

А пък аз искам.... :? А сетих се!Да имаме табло на Тича,да покрият фрезовката около терена поне с изкуствена някаква настилка и да поизчистят малко около него.После искам да продават бира и сандвичи,както си беше по едно време . :lol:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот Кролик » 10 окт 2017 09:55

зеления написа:Вече пиша много рядко в този форум, но не мога да не споделя, че товато, оновато, а забравяте за рашистките мутри от ТИМ, на които им е през... царевичния кочан за Черно море! И може би ще се наложи да минем през В група, но да се отървем от тоя изродски октопод ТИМ!!!


Аз лично имам 2 теории:
1. С ТИМ може да има епизодични успехи, които те после веднага ще наказват с разпродажба на играчи, сняма на треньори и т.н...
2. Без ТИМ е много вероятно, без да е задължително, да играем само за здраве в най-долните групи на изтерзаното Бг първенство..

Нито едното ми харесва, нито другото. Чакам по-добри времена .. дай боже !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот gihuelo » 10 окт 2017 11:20

sicilianecat написа:Без ТИМ футболът във Варна на професионално ниво изчезва, видя какво става със Спартак, няма кой да дойде и да инвестира пари за професионален футбол във Варна, дори да се наложи да се унижим и ние да станем модерни като припознаем Устрем Караманите или Провадия, което ще е крайна нежелена мярка, не виждам кой ще дойде и ще налива пари за футбол. Така че това да кажеш ''смърт за ТИМ'' е все едно да кажеш - ''нека се самоубием', защото може и по-добре, а не знаеш колко по-зле може да бъде.
На първо време нека се успокоим, да се сложи най-накрая класен специалист за треньор, разбиращ от футбола като Илиян Илиев и нека да видим тогава дали няма да има резултати. Ние кога за последно сме имали добър треньор, който не се учи на треньорство при нас, Гонзо след години може и да стане добър треньор, както стана с Илиян Илиев, но при нас се учеше на треньорски занаят все още. Уважаваният от повечето моряци заради успехите, които постигна при нас - Никола Спасов никъде не се бе доказвал, а един добър треньор ще го искат за работа и ще се доказва навсякъде, където работи. Треньорски експемерименти като Стефан Генов, Велизар Попов, Адълберт Зафиров, Сашо Станков и Емо Луканов не си заслужават коментар. Искам най-накрая истински качествен и доказан треньор да застане начело на отбора, какъвто не сме имали от много години насам.

За първи път се съгласявам с теб! Но за добър треньор трябват средства а собствениците ви не са много по даването. Илиян Илиев чакаше нещо в Казахстан преди да поеме Верея пък и след това а и аз си мисля ,че ТИМ си отглеждат Луканов от доста време и вероятно ,ще заложат на него.

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот gogo208 » 10 окт 2017 11:55

Антон Огнянов тренира с нашите , а чувам че и Китанчето се връща не го искали в ЦСКА

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот sicilianecat » 10 окт 2017 12:08

gogo208 написа:Антон Огнянов тренира с нашите , а чувам че и Китанчето се връща не го искали в ЦСКА

Китанов може да се върне чак през зимата, но не ми се вярва, Микренския е дал половин милион лева за него, едва ли ще го пусне току така, освен ако не е под наем, за да не търка пейката.

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот Stariq » 10 окт 2017 23:10

Кролик написа:
зеления написа:Вече пиша много рядко в този форум, но не мога да не споделя, че товато, оновато, а забравяте за рашистките мутри от ТИМ, на които им е през... царевичния кочан за Черно море! И може би ще се наложи да минем през В група, но да се отървем от тоя изродски октопод ТИМ!!!


Аз лично имам 2 теории:
1. С ТИМ може да има епизодични успехи, които те после веднага ще наказват с разпродажба на играчи, сняма на треньори и т.н...
2. Без ТИМ е много вероятно, без да е задължително, да играем само за здраве в най-долните групи на изтерзаното Бг първенство..

Нито едното ми харесва, нито другото. Чакам по-добри времена .. дай боже !


Кое точно не ви харесва.

Ние не сме глорихънтъри - дали УЕФА, дали В-група - няма никакво значение. Цяла Варна е зелена, Тича винаги ще се пръска по шевовете.


Даже В група е доста добър вариант - гостуванията са на 15 - 20 километра и големите "фенове", включително и 90% от пишещите тук ще имат възможност да се научат да ходят на гостувания.

Мен лично ме е срам - гостуване на 200км - 6 човека агитка, гостуване на 400км - агитка между 1 и 3 човека. Над 400км - кръгла нула.

Един призив към "писателите" в този форум - спрете да си вирите носовете, огледайте се добре, вижте си скъсаните опинци и спрете да се изхвърляте.

Не е повод за голяма гордост, че комични фигури като Кекемето и пишещия тук под ник Явореску са най сърцатите моряци.
И въпреки всичко аз ги уважавам повече от цялата ни моряшка "общност"

Ако някой се е почувствал засегнат - извинения...

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот Кролик » 11 окт 2017 09:38

Не сме глорихънтъри, нямаме самочувствието на вечни абонати за купите, ама не сме и вечно наведени, нали ? Какво не ми харесва ли ? Образно казано, че вечно сме около дупката, ама рядко влизаме в нея :) А е мъжко да искаш да си в дупката. И във "В" група да сме, аз пак ще искам да се борим за челните места. Ще си го казвам по стадионите и във форума. Искам да печелим, ако не стане, преглъщам и искам следващия мач пак да печелим. Казвам какво не ми харесва, после пак подкрепям моя отбор, не се местя при тези които все печелят.
Кой, кога и колко ходи по стадионите е личен избор. Аз ходя когато мога и искам, не карам никой около мен да ходи, не искам и мен да ме карат.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта