12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот sandi74 » 14 окт 2017 22:10

sicilianecat написа:
sandi74 написа:Честита победа на Лудогорец.Днес играха с не повече от 5% от възможностите си,повече не беше и необходимо и заслужено победиха.Победителите не ги съдят.Факт.

Е тука не си прав, спокойно може да кажем, че това им беше най-трудния мач от началото на сезона на Лудогорец, победи на ходом като онази преди паузата срещу Берое, която беше дори с 0.1% от възможностите им, но днес се потнаха яко и потрепериха за 3-те точки, проблемът е, че ние сме ялови, а синьор Лукани се опита да копира Моуриньо, явно е гледал английското дерби преди това и съвсем ни лиши от офанзивна мощ като излезе без нападател.

Че аз да съм казал някъде че срещу Берое са играли нещо повече.Ние сами се бихме в Разград.Факт.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот sicilianecat » 14 окт 2017 22:21

Ние си знаем положението, в момента сме изпаднали в дупка и ще ни е трудно да излезем, това русло много ама много ми напомня на онова в което попаднахме след отпадането в Каварна за Купата преди 7 години с Велизар Попов и това не ми харесва. Може би е грешка, че не дойде веднага сериозно име за треньор, а я подкарахме отново неуспешния модел с помощниците, сезонът се очертава да тръгне към пълен провал, не се ли събудим в следващите 2 кръга, ще доиграваме след това. И проблемите зони отново са на лице - липса на качествен централен нападател и ляво крило :idea: ще го видим Антончо в какво състояние ще е, само че минал 1 път през Подуене, ок с мъки може и да стане нещо, но цели 2 пъти минал и прокуден... :shock:

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот Stariq » 14 окт 2017 22:36

sicilianecat написа: проблемът е, че ние сме ялови, а синьор Лукани се опита да копира Моуриньо, явно е гледал английското дерби преди това и съвсем ни лиши от офанзивна мощ като излезе без нападател. Балонът на Марселоньо, от 100 вратаря, 99 ще го спасят, но както и да е, ние си знаем и вратарят колко може, ще спаси някое и друго положение и ще заспи на лесното.


Проблемът ти е, както и на всички Гонзовисти и всички Гонзовици, че това е най добрия мач на Черно море от началото на сезона.

За мен моряците изиграха най смисленият си мач досега. Липсваше всичко от Гонзювите тактики - ритане на високо и кюскане. Топката цял мач беше долу на тревата, търсеше се пас на крак, ползваше се цялата широчина на терена.
Да, нямаме изпълнители на предна позиция, и затова нямаме положения, но цял мач контролирахме играта, особено второто полувреме.

Няма да сравняваме нашите футболисти с техните, щото са от различно тесто омесени, нито на скорост можем да сравняваме, нито на техника ек на ек. И въпреки всичко ги накарахме да се чустват некомфортно и да не могат нищо да направят.

Михайлов няма никаква вина за гола, не искам да давам персонални оценки, но той е един от отлично представилите се, с оглед на възможностите му. Единственият длъжник според мен този мач е Капетано. За мен беше най неориентирания ба терена, а точно от него се очаква най много.

Загубата е факт, но е факт също, че това е най добрата игра на моряците от началото на сезона.

Подръжниците на Гонзо нека си реват за именит треньор, но днес Луканов показа че е класи над Гонзо. С неговия материал успя да забърка много ефективна тактика.
Последна промяна от Iceberg на 15 окт 2017 16:24, променено общо 1 път.
Причина: т.1!

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот ticha i vladislav » 14 окт 2017 22:41

Сукуна беше грешна смяна.Не ориентиран,слаб,Минков или Чунчуков можеше да са по-добре.Треньорчето ни няма грам късмет,едно положение не го покри.Но пък беше по-добре отколкото с Етър.И забравих шопско-микренските кални мастии да са живи и здрави.
Последна промяна от ticha i vladislav на 14 окт 2017 22:49, променено общо 2 пъти.
Черно море-първият шампион по футбол в България

georgievgi1976
Мнения: 43
Регистриран на: 01 авг 2016 17:57
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот georgievgi1976 » 14 окт 2017 22:45

Ясно е с Българи не става.Трябват още две негра ,единият 1,90.Бразилец и може би арабин и ще летим.Защо Кузма е Резерва?Късно бе пуснат Сукуна?

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот Marlboro » 14 окт 2017 22:54

Днес видяхме и хубави неща,дано и следващите мачове играем с този подход.Мислех че Чворович е най слабия вратар в А група,объркал съм се.Тео,вие и с Левски да се обедините пак не можете да спрете Лудогорец.Толкова ли е трудно да признаеш те са най добрия отбор в първенството?

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот Stariq » 14 окт 2017 23:27

За мен това беше най добрия ни мач от много време насам.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот Готвача » 15 окт 2017 15:53

Трагично слаб Черно море/отново/.Разградските играха по голямата част от мача ходом и пак ни надбягваха.Този нашият отбор страда чувствително от липса на скорост и скоростна техника.Даже по едно време ми се стори че и страничния ни надбягваше.Но както и да е,синьор Лукани е на прав път-пътят водещ скоростно към долната шестица.А от там до втора дивизия е една крачка.Но нека не бъдем чак такива песимисти.Един наистина качествен треньор може да направи чудеса тези играчи+двама наистина бързи футболисти и един голаджия,за предпочитане мощен като Бакари.Луканов не може,просто тази катеначо тактика може и да сработи,но с играчи тип рендета,но ние даже и такива нямаме.Най голямата грешка е един да прави селекция и подготовка,а после друг/и/ да се мъчи да оправя нещата.Или трябваше да изгонят Гонзо лятото,или да го оставят поне до зимата.Такива иди ми ,доди ми работи хич не ги харесвам,а и доказано не работят в Черно море.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот sicilianecat » 15 окт 2017 16:08

Stariq написа:За мен това беше най добрия ни мач от много време насам.

Ама разбира се, вторият ни най-добър мач беше срещу Етър, а представянето на Герена беше фантастика, щом Гонзо не е треньор, за теб нулата е по-красива.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 12 кръг /Черно море - Лудогорец/ 14.10 събота 20.00

Мнениеот sandi74 » 15 окт 2017 17:25

Готвача написа:Трагично слаб Черно море/отново/.Разградските играха по голямата част от мача ходом и пак ни надбягваха.Този нашият отбор страда чувствително от липса на скорост и скоростна техника.Даже по едно време ми се стори че и страничния ни надбягваше.Но както и да е,синьор Лукани е на прав път-пътят водещ скоростно към долната шестица.А от там до втора дивизия е една крачка.Но нека не бъдем чак такива песимисти.Един наистина качествен треньор може да направи чудеса тези играчи+двама наистина бързи футболисти и един голаджия,за предпочитане мощен като Бакари.Луканов не може,просто тази катеначо тактика може и да сработи,но с играчи тип рендета,но ние даже и такива нямаме.Най голямата грешка е един да прави селекция и подготовка,а после друг/и/ да се мъчи да оправя нещата.Или трябваше да изгонят Гонзо лятото,или да го оставят поне до зимата.Такива иди ми ,доди ми работи хич не ги харесвам,а и доказано не работят в Черно море.

Сигурен съм че можете и още по-слабо да играете :mrgreen: :lol: Все пак последния ви гол за първенството е на 27 август срещу Септември на Жадния физкултурник ама техните дървари направо ви размазаха:idea: Стискам ви палци и свещ паля до края на годината барем 1 гол да вкарате 8-)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта