11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот yavorescu » 02 окт 2017 10:59

Уникално скучен мач. Ако не бях фен на единия отбор, щях да заспя, особено през първото полумъчение. Стояхме по-добре от предходните мачове, по-дисциплинирани, но отново никаква идея в атака. Дузпа всеки може да изпусне, на Жоро му се случва доста често. Но не е виновен той, а този, който е определил играч, който не е дузпаджия, да бие дузпи. Отделен въпрос е, че дузпата е едно малко чудо -- на Герена, в началото на мача, и то спорна ситуация дето много съдии съвсем основателно ще я подминат.

Михайлов пипаше топката като нажежен картоф, но извади няколко положения. Страшно несигурен. Индивидуална грешка на Хасани при гола. Чунчуков влезе в тунела веднага след смяната, трябва да има глоба за такова поведение. Кузма винаги ще бъде по-добрия избор за такива мачове -- по-добре сложен физически, по-борбен. Но ние освен дузпата и удара на Кузма друго положение нямахме. Даже според мен удара не влизаше.

Луканов:
- Каза преди мача, че познава добре футболистите и никой няма да играе извън позиция. Лъжа. Станчев и Зехиров бяха извън позиция.
- Тренирали сме били корнери специално за този мач, в атака и защита. Видя се колко сме тренирали.
- Левски ни били с един корнер. Глупости. Имаха поне още 3-4 чисти положения и загубата можеше да е разгромна.
- При формация 4-1-4-1 поне единия от по-изнесените халфове трябва да е много енергичен и подвижен, като Балтанов например. Нито Жоро, нито Огнянов отговарят на този профил.
- Смяна в последната минута не се прави, когато резултата не те устройва.
- Ако това е пътя, нищо добро не ни чака.
- Все пак ако гледаме положителното, поне Луканов е имал възможност да си упражни италианския с Делио Роси.

Левски и те бяха пълна скръб, но щом толкова слаб отбор ни надиграва ходом и не можем дори голово положение да създадем, сме пълна трагедия.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот sicilianecat » 02 окт 2017 12:07

Луканов ще е треньорът до зимата! След това ще видим, минаваме пак на помощник-генерацията.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Vladislav » 02 окт 2017 13:29

yavorescu написа:
Луканов:
- Каза преди мача, че познава добре футболистите и никой няма да играе извън позиция. Лъжа. Станчев и Зехиров бяха извън позиция.
- Тренирали сме били корнери специално за този мач, в атака и защита. Видя се колко сме тренирали.
- Левски ни били с един корнер. Глупости. Имаха поне още 3-4 чисти положения и загубата можеше да е разгромна.
- При формация 4-1-4-1 поне единия от по-изнесените халфове трябва да е много енергичен и подвижен, като Балтанов например. Нито Жоро, нито Огнянов отговарят на този профил.
- Смяна в последната минута не се прави, когато резултата не те устройва.
- Ако това е пътя, нищо добро не ни чака.
- Все пак ако гледаме положителното, поне Луканов е имал възможност да си упражни италианския с Делио Роси.

- очивидно не познава футболистите. И 20 години да е помощник- все тая.
- никакви корнери не са тренирали. Пак са разпускали с джитбол. Балоните се получават от време на време.
- нямаха чак толкова положения, но не им и бяха нужни. Всъщност въобще не си дадоха зор.
- ние не разполагаме с такъв енергичен футболист
- откъде знаеш, че резултата не го устройва
- много си прав за пътя
- ако и италианския му е като другите работи може да е останал само с възможността.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот yavorescu » 02 окт 2017 13:34

Vladislav написа:- нямаха чак толкова положения, но не им и бяха нужни. Всъщност въобще не си дадоха зор.

Не си дадоха зор наистина, но не е вярно, че нямаха други положения. Ударът на Буш беше точен и Михайлов с мъка го изби, още един удар на Яблонски от наказателното поле, Мапуку сам срещу вратаря.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот sicilianecat » 02 окт 2017 13:34

Е нормално и аз да нямам опит в някаква работа и аз няма да съм наясно с много неща. Той никога не е бил треньор на мъжки отбор, той е еквивалент на Велизар Попов. Луканов сега се учи за треньор, няма как да искаме чудеса от него. Луканов е ученик на професорите по футбол - Велизар Попов, Стефан Генов, Никола Спасов и Гонзо, може да е взел най-доброто от тях и кой знае, може пък ученикът да надмине учителите си :?

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Vladislav » 02 окт 2017 14:30

sicilianecat написа:Е нормално и аз да нямам опит в някаква работа и аз няма да съм наясно с много неща. Той никога не е бил треньор на мъжки отбор, той е еквивалент на Велизар Попов. Луканов сега се учи за треньор, няма как да искаме чудеса от него. Луканов е ученик на професорите по футбол - Велизар Попов, Стефан Генов, Никола Спасов и Гонзо, може да е взел най-доброто от тях и кой знае, може пък ученикът да надмине учителите си :?

... т.е да изпаднем?

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Кролик » 02 окт 2017 16:06

Има отбори които са много по зле от нас, така че няма да изпаднем. Ще сме си там, където ни е мястото с тази управленска политика на ТИМ. Вечно ще се нядаваме на чудо и ще се радваме, когато то се случва от време на време.
За съжаление не виждам как можем да се превърнем в постоянен претендент за топ 3 с тези собственици.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот yavorescu » 02 окт 2017 16:33

Почти не пропускам мач от А група и скромното ми мнение е, че чисто игрово в момента ние сме най-зле. Мисля, че дори и като резултати (моментна форма) е така -- Витоша спечелиха 2 точки в последните си мачове, ние само една. Дори Витоша, който се очертава като боксова круша в първенството, се опитват да играят футбол, разиграват и изнасят топката по-добре от нас. Демонстрират повече футболни достойнства от нас. Не говоря за качествата на футболистите, а за качеството на продукцията. Ако се опитам да се намъкна в одеждите на неутрален зрител, Витоша ми се струва по-приятен тим за гледане от Черно море.

Респект буди и дългосрочната стратегия на Луканов -- "мисля само за следващата тренировка".

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Кролик » 02 окт 2017 16:51

yavorescu написа:Почти не пропускам мач от А група и скромното ми мнение е, че чисто игрово в момента ние сме най-зле. Мисля, че дори и като резултати (моментна форма) е така -- Витоша спечелиха 2 точки в последните си мачове, ние само една. Дори Витоша, който се очертава като боксова круша в първенството, се опитват да играят футбол, разиграват и изнасят топката по-добре от нас. Демонстрират повече футболни достойнства от нас. Не говоря за качествата на футболистите, а за качеството на продукцията. Ако се опитам да се намъкна в одеждите на неутрален зрител, Витоша ми се струва по-приятен тим за гледане от Черно море.

Респект буди и дългосрочната стратегия на Луканов -- "мисля само за следващата тренировка".


Не убивай и малката ни надежда :) Ужасен реалист съм, ама все вярвам в чудеса, мам..а му...
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Marlboro » 02 окт 2017 20:00

Кролик написа:Има отбори които са много по зле от нас, така че няма да изпаднем. Ще сме си там, където ни е мястото с тази управленска политика на ТИМ. Вечно ще се нядаваме на чудо и ще се радваме, когато то се случва от време на време.
За съжаление не виждам как можем да се превърнем в постоянен претендент за топ 3 с тези собственици.
Абсолютно съм съгласен с теб,много точно мнение относно това че отвреме навреме ни се случват нещата.Само да уточним че с тези собственици можем да бъдем и постоянен претендент и за шампиони,но за съжаление отношението им към футбола е такова,каквото е в момента,оттам идва ВСИЧКО,и хубаво и лошо.Не съм против ТИМ,благодарен съм им за това което правят,но знам че могат много повече,затова ме е яд.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта