11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist


sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 сеп 2017 20:51

gihuelo написа:Пожелавам ви 0:0
И по-бързо да се оправите от наследството от най-измисления треньор а и спортен директор в България.

Същият измислен треньор преди около година ги би насред Герена с 3:2 за Купата, сега нямаме шанс с Луканов, който пък съвсем не знае как да нареди отбора, но ще го учим за треньор до зимата. Тоя мач падаме, нямаме никакви аргументи, с коио да ги победим, а идеята да стоим в наказателното за 0:0, няма да се получи, защото тогава ще има поне 2 дузпи в тяхна полза, този филм сме го гледали безброй пъти, като не могат да вкарат, задължително ще се даде дузпа.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот ogrizko » 24 сеп 2017 21:49

А защо да не ги победим? Абсолютно непредвидими сме... или поне аз не знам какво може да му хрумне на Луканов, след като в първия мач експериментите му не успяха ...сигурно ще иска да промени нещо. Може пък да свалим главата на Делио Роси :oops:

На мен би ми било интересно да видя примерно Сашо Цветков на върха на атаката ...понеже май има най-много голове срещу Левски. Марек Кузма и Чунчуков по крилата, а Сукуна зад Цветков. Ще сме доста офанзивни и изключително непредвидими напред! Може да паднем 3:0 ...може да бием 3:5 :geek:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 сеп 2017 21:51

ogrizko написа:А защо да не ги победим? Абсолютно непредвидими сме... или поне аз не знам какво може да му хрумне на Луканов, след като в първия мач експериментите му не успяха ...сигурно ще иска да промени нещо. Може пък да свалим главата на Делио Роси :oops:

Да, направо виждам как ще му свалим главата и Гонзо ще се върне на бял кон там :mrgreen:

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот chorbrarche » 24 сеп 2017 21:54

единствените допуснати голове от роси ако не се лъжа са 2та от ботев
Ама вие пък що да не им вкарате 5 - с вашето термоядрено нападение :twisted:
:mrgreen:
Последна промяна от Iceberg на 25 сеп 2017 11:09, променено общо 1 път.
Причина: т.1

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот ogrizko » 24 сеп 2017 22:24

Още за Етър бях предвидил да вкараме 5 гола ....обаче явно ги пазим за Левски! Просто момчетата малко наляха гипса ..като знаят, че трябва задължително да бием ...че Гонзо си тръгна, че играем пред собствена публика и т.н. В София няма какво да губим и ще сме много по-освободени! Само Чунчуков да не играе на върха на атаката, ще вкараме 5 ако тръгнат с малко късмет нещата в наша полза :roll:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 сеп 2017 22:34

ogrizko написа:Още за Етър бях предвидил да вкараме 5 гола ....обаче явно ги пазим за Левски! Просто момчетата малко наляха гипса ..като знаят, че трябва задължително да бием ...че Гонзо си тръгна, че играем пред собствена публика и т.н. В София няма какво да губим и ще сме много по-освободени! Само Чунчуков да не играе на върха на атаката, ще вкараме 5 ако тръгнат с малко късмет нещата в наша полза :roll:

Tи я кажи дето предвиди и че Гонзо ще стане като Арсен Венгер - дълго време треньор :roll:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот ogrizko » 24 сеп 2017 22:39

sicilianecat написа:Tи я кажи дето предвиди и че Гонзо ще стане като Арсен Венгер - дълго време треньор :roll:

Ти май си ми ровил някакви стари постове да преглеждаш ...ден за ден го карам аз, вчера не помня какво съм писал, в това е красотата на форумните спорове :lol: :lol: Все още го смятам това за Гонзо и Арсен Венгер ....обаче се иска да имаме сега още 1 месец за нова подготовка и нов трансферен прозорец да оправим нещата :P Не се получиха нещата наистина, обаче ако се бяха получили ...можеше и да се получи както съм го бил предвидил ако ме разбираш :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Готвача » 25 сеп 2017 10:30

Не знам ние колко ще им вкараме на Левски,но те ще ни мушнат една петица за събуждане и отрезвяване ...на Луканов. Останалите 25 човека нямат събуждане според мен.Не и в този сезон,не и с този треньор.Все пак аз съм моряк и пожелавам успех на моряците па макар и с един гол.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Кролик » 25 сеп 2017 16:28

Излизаме с кафевите гащи, спираме автобуса пред вратата и се молим №14 да не рита само към нашата врата.
Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта