11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот icko65 » 01 окт 2017 19:39

Зле сме...6 мача -1 точка и един гол!По-слаб Черно море и като игра от 2000г. насам е нямало.То не бяха треньори то не бяха играчи ....Не може на 6 месеца да сменяш по 6-7 играча и да имаш отбор.Няма как да стане.Пък и с различни треньори-забрави.Извън шестицата сме тази година.Факт.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот sicilianecat » 01 окт 2017 19:41

sandi74 написа:
sandi74 написа:По-смелите тотоманиаци могат спокойно да го играят с хендикап това мачле .

Ама толкова много го паса това странно и абсолютно непознато за лаиците добиче футболчето ..... ,



И какво сега професоре, на игралите го с хендикап 1, ще им връщаш ли парите?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот blue avalanche » 01 окт 2017 19:43

Sole написа:
Stariq написа:Както винаги - съдията тънко ни прецака.

Ако не беше свирил дузпата - щяхме да ревем както си знаем - поръчка,подлога,слуга.

Сега много грозно ни запуши устите.

А накрая смешни 4 мин продължение! Не се игра точно 3 мин за димката + 5 смени = мин 6 мин. продължение. Но ако бяхме изравнили смешникът щеше да даде най-малко 8 мин.продължение.

Направо бяхте тръгнали да изравнявате, обаче реферът ви прецака. :mrgreen:
Що не вземеш да пишеш в темата за вицовете?
Още 45мин. да бяхме играли, пак нямаше да вкарате. Най-много да ви бяхме изтрещяли още някой и друг гол.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот guglata » 01 окт 2017 19:46

На мен ми хареса играта ни в части от мача, разигравахме доста повече, нямаше изритвания и това е. Защо мъчат Чунчуков като титуляр, а мъчат и нас, Зехиров почти нямаше вярно отиграване, за Емо не ми се пише. Доволен съм че, Старокин остана резерва определено беше плюс за отбора. Големия проблем е в организирането на атаката, няма кой да изостри играта, а като играе Чунчуков няма и кой да овладее топката и да опита удар. Но това са ни футболистите и с това трябва да се справяме, не сме по-слаби от повечето отбори, не сме е нищо особено ако ни тръгне някой мач може и да го вземем, ако не се борим за 0-0.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот KIL » 01 окт 2017 19:48

guglata написа:На мен ми хареса играта ни в части от мача, разигравахме доста повече, нямаше изритвания и това е. Защо мъчат Чунчуков като титуляр, а мъчат и нас, Зехиров почти нямаше вярно отиграване, за Емо не ми се пише. Доволен съм че, Старокин остана резерва определено беше плюс за отбора. Големия проблем е в организирането на атаката, няма кой да изостри играта, а като играе Чунчуков няма и кой да овладее топката и да опита удар. Но това са ни футболистите и с това трябва да се справяме, не сме по-слаби от повечето отбори, не сме е нищо особено ако ни тръгне някой мач може и да го вземем, ако не се борим за 0-0.


+1913
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Sole » 01 окт 2017 19:48

icko65 написа:Зле сме...6 мача -1 точка и един гол!По-слаб Черно море и като игра от 2000г. насам е нямало.То не бяха треньори то не бяха играчи ....Не може на 6 месеца да сменяш по 6-7 играча и да имаш отбор.Няма как да стане.Пък и с различни треньори-забрави.Извън шестицата сме тази година.Факт.

То е ясно,че сме извън топ 6, ами да мислим реално за 7мото място. Да идва Илиан да си прави зимната селекция и да стяга отбора за бараж за ЕКТ.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот guglata » 01 окт 2017 19:52

Каква селекция да направи от свободни агенти?

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот Sole » 01 окт 2017 20:01

guglata написа:Каква селекция да направи от свободни агенти?

Най малкото ще се изчистят тези които нямат желание да играят за Черно море.
Предвид,че тази година Лудогорец нямат конкуренция за титла и купа и,че новият клуб на ГГ няма лизенз за Европа, то се очертава един напълно равностоен бараж за ЕКТ между 5-я и 7-я в Първенството :idea:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот ogrizko » 01 окт 2017 20:08

violetovgeneral написа:Емо Михайлов-розовата пантера!Много е зле милият.Огризко тоя ми изглежда с нарушено поне на 70% зрение. :lol:

Хвана каквото можа ...пусна само 1 гол, а и направи невероятно круше в лицето на Буш ..няма какво повече да искаме :lol: Иначе според мен е по-добре от Боровик ...ама имай предвид, че да не си на терена 3-4 мача ли 5 ли колко станаха ...и да те пуснат срещу Левски без да си в добър игрови ритъм е нормално да не се представиш по най-добрия начин. Обикновено прави 1 грешка ..тоя път бяха повече поради тая причина, следващия мач ако е титуляр съм сигурен, че ще е много по-добро представянето му специално от днеска!

Относно мача ....такова изпълнение на дузпа не бях виждал! Вратаря каквото и да беше направил щеше да спаси дузпата ...и в двата ъгъла да беше скочил, пак щеше с крака да избие.... всичко друго можеше да се прости, ама това изпълнение - не :!: И логично да падне страшно тонуса след изтървана дузпа по толкова малоумен начин и да получим гол след 2 мин ...което пък повлия на слабото ни представяне следващите минути! Като изключим тези минути, почнахме да стоим много по-добре на терена и аз съм доволен от представянето ни, което поне днес беше с една идея в правилната посока ...и като схема и т.н. Ако владеем сравнително стабилно топката като днес, може и да се получат нещата... важното е да вървим напред, а не назад както в мачовете досега :roll:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 11 кръг /Левски - Черно море/ 01.10 неделя 17.30

Мнениеот sicilianecat » 01 окт 2017 20:10

ogrizko написа:
violetovgeneral написа:Емо Михайлов-розовата пантера!Много е зле милият.Огризко тоя ми изглежда с нарушено поне на 70% зрение. :lol:

ама имай предвид, че да не си на терена 3-4 мача ли 5 ли колко станаха ...и да те пуснат срещу Левски без да си в добър игрови ритъм е нормално да не се представиш по най-добрия начин.:


Ами, че той като играеше редовно и беше в игрови ритъм, пак ги правеше същите тъпотии.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта