КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vekovenlevski14
Мнения: 11
Регистриран на: 08 сеп 2017 21:44
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот vekovenlevski14 » 20 сеп 2017 20:56

Аз пък взех да го харесвам sandi. А за мача ,какво толкова ? Гоните Гонзо и 10-15 футболисти и поне ще си имате надежда. На никой не липсвате за Купата, очевидно и на ритнитопковците ви хич не им се подритва и за Купата.
Тъпо парче си си и това си е. Но скоро ще дойде Видовден въшко миризлива....

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот bsz1916 » 20 сеп 2017 21:03

ralimavridov1 написа:Черно море си заслужава съдбата. Да гониш легенда и на нейно място да слагаш говедо е показателно. Най-лошото е, че и феновете са големи специалисти, тънки познавачи. Нека сега тези, които изгониха Спасав, да оправят кашата.

Най - после във този форум прочетох едно мнение което съвпада 100 % с моето по този въпрос .

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Marlboro » 20 сеп 2017 21:09

Дано това да е черешката на тортата.Който ни хване ни бие като куче.Не смея да искам оставка на Гонзо,че по стара традиция назначаваме помощниците за старшита.Не че като я пойскам ще я получа де.Обаче за пръв път от 35 години виждам 10 мача без да видя нещо като игра,желание за промяна,хъс,злоба ако щете.Детето за 2 посещения на йога направи повече шпагати от целия отбор за 10 мача.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот ogrizko » 20 сеп 2017 21:17

Понеже гледах репортаж на головете по спортните новини по тв ....само ще кажа, че тоя Боровик ми изглежда същата смехория като Шром! Само дето по-нахъсана версия ....то не бяха сблъсквания, изпреварвания на играчи и едно друго... изобщо не ми изглежда стабилен и да внася стабилност и самочувствие в отбраната! Не ми изглежда нищо общо с Коварж! Предпочитам Емо и предполагам с Емо нямаше да паднем за купата ...верно, че е рано - дано ме опровергае Боровик ....но ми изглежда супер зле :oops: :oops: :oops:
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sandi74 » 20 сеп 2017 21:20

Marlboro написа:Дано това да е черешката на тортата.Който ни хване ни бие като куче.Не смея да искам оставка на Гонзо,че по стара традиция назначаваме помощниците за старшита.Не че като я пойскам ще я получа де.Обаче за пръв път от 35 години виждам 10 мача без да видя нещо като игра,желание за промяна,хъс,злоба ако щете.Детето за 2 посещения на йога направи повече шпагати от целия отбор за 10 мача.

Кой отбор който е водил точно пък Гонзо някога е играл футбол или нещо близко до това чудо :?: Лично аз нямам спомен ако съм в тотална заблуда или умопомрачение поправете ме и обещавам че смирено ще се извиня и нееднократно ще се самобичувам.Факт.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sicilianecat » 20 сеп 2017 21:28

Какво да кажат ЦСКА Москва, които днес отпаднаха също от втородивизионен отбор. Не ни е виновен нито вратаря, нито Гонзо, не беше чак толкова голям резила като се има предвид, че излязохме срещу нахъсания Черно море II, с не лоши футболисти, прогонени от Черно море. Имат добър треньор и още няколко качествени играчи на ниво А група. Кофтито е, че е един мач, ако имаше реванш с това 2:1, продължавахме напред. Проблемите ни идват от това, че нямаме пари за класа по крилото и атаката, не един път го казах, че без качествено ляво крило и добър централен нападател, нещата ще са ей такива, с Етър пак ще е мъка, от години имаме проблеми с липсата на голмайстор. Бакари, когато беше здрав, винаги се усещаше разликата, когато е на трерна, но за жалост имаше малшанса с тези негови непрестанни контузии.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Sole » 20 сеп 2017 21:42

bsz1916 написа:
ralimavridov1 написа:Черно море си заслужава съдбата. Да гониш легенда и на нейно място да слагаш говедо е показателно. Най-лошото е, че и феновете са големи специалисти, тънки познавачи. Нека сега тези, които изгониха Спасав, да оправят кашата.

Най - после във този форум прочетох едно мнение което съвпада 100 % с моето по този въпрос .

Че какъв е проблема Кольо да се разбере с онова "Шопско село" и да се връща на мястото си.
Поне с Адмиралът бием/падаме, но сме си Черно море, а с Гонзо сме всичко друго, но не и Черно море!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sicilianecat » 20 сеп 2017 21:55

Не съм съгласен с кандидатурата на Спасов, ако ТИМ решат да се разделят с Гонзо, то само Илиян би бил адекватен заместник и само той не е получавал втори шанс да води Черно море, а го е заслужавал след като започна да учи треньорската професия при нас, беше още зелен тогава, а сега след повече от 10 години, мога да заявя, че е един от най-добрите български треньори.
Аз ще проявя още търпение към Гонзо и няма да изпадам в крайности, ние не сме Лудогорец с безкрайни финансови ресурси, че да уволняваме треньори след такива резили, ние сме клуб със скромни финансови възможности, разчитащ основно на футболисти свободни агенти. Собствениците на отбора се интересуват до толкова от отбора, колкото за някоя от дискотеките си, да не кажа и по-малко, защото от футбола не печелят толкова колкото от една от елитните си дискотеки, така че не може да предяваме претенции, че сме някакъв гранд, който няма право да отпадне от Купата и да изиграе 2 поредни слаби мача.
Последна промяна от sicilianecat на 20 сеп 2017 22:08, променено общо 5 пъти.

gihuelo
Мнения: 5622
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот gihuelo » 20 сеп 2017 22:01

sicilianecat написа:Какво да кажат ЦСКА Москва, които днес отпаднаха също от втородивизионен отбор. Не ни е виновен нито вратаря, нито Гонзо, не беше чак толкова голям резила като се има предвид, че излязохме срещу нахъсания Черно море II, с не лоши футболисти, прогонени от Черно море. Имат добър треньор и още няколко качествени играчи на ниво А група. Кофтито е, че е един мач, ако имаше реванш с това 2:1, продължавахме напред. Проблемите ни идват от това, че нямаме пари за класа по крилото и атаката, не един път го казах, че без качествено ляво крило и добър централен нападател, нещата ще са ей такива, с Етър пак ще е мъка, от години имаме проблеми с липсата на голмайстор. Бакари, когато беше здрав, винаги се усещаше разликата, когато е на трерна, но за жалост имаше малшанса с тези негови непрестанни контузии.

Кое не е резил? Падаш от 10-я в Б група а преди три седмици тръбиш ,че незаслужено са те свалили от първо място в А група!
И за всичко това са виновни съдиите и еди кой си.Как може да се оправдаваш ,че еди кой си игрел в Монтана? Какъв е вашия бюджет а какъв е техния? Имате 3-4 национали даже са повече от тези на Левски!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sandi74 » 20 сеп 2017 22:15

sicilianecat написа:Какво да кажат ЦСКА Москва, които днес отпаднаха също от втородивизионен отбор. Не ни е виновен нито вратаря, нито Гонзо, не беше чак толкова голям резила като се има предвид, че излязохме срещу нахъсания Черно море II, с не лоши футболисти, прогонени от Черно море. Имат добър треньор и още няколко качествени играчи на ниво А група. Кофтито е, че е един мач, ако имаше реванш с това 2:1, продължавахме напред. Проблемите ни идват от това, че нямаме пари за класа по крилото и атаката, не един път го казах, че без качествено ляво крило и добър централен нападател, нещата ще са ей такива, с Етър пак ще е мъка, от години имаме проблеми с липсата на голмайстор. Бакари, когато беше здрав, винаги се усещаше разликата, когато е на трерна, но за жалост имаше малшанса с тези негови непрестанни контузии.

Докъде ви докара този Гонзо :?: Вече и от минимална загуба от Монтана сте доволни :oops: :shock: :? а ако остане още малко сигурно и на същия резултат срещу Ситомир Никопол и Ураган Бояджик сигурно ще се радвате :?: :oops:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта