9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 12:25

Нормалните фенове подкрепяме местния отбор и имаме идентичност!Така е в белите държави като Англия и Германия. Глорихънтърите подкрепят отбори , които задължително имат титли и евроучастия,естествено не е от техния град , глорихънтърите са същества без идентичност!За съжаление във Варна също има немалко глорихънтъри, но има и немалко нормални фенове, които подкрепяме отбора от нашия роден град!
А на стадиона имаше 6000-7000 моряци срещу 2000 глорихънтъра!

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Clarion » 18 сеп 2017 14:38

Според мене стояхме (наблягам на стояхме, защото на всички е ясно, че нищо не играхме ...) добре в дефанзивен план, което ни позволи да затворим пространството по флагнговете, да отнемаме топки, с насищане да не позволяваме бързи комбинации ... мисля, че за Гонзо 0:0 е била основната цел в този мач, което предвид формата и лидерството в шампионата на ЦСКА-София е разбираемо. Обаче не мога да допусна, че указанията му за изнасяне на топката са такива! (на моменти нямаше как да не се сетя за Танко и как имаше мачове, в които 9 от 10 изнасяния завършваха с изсипана от него топка :-) ). Ако няма кой толкова да разиграва при такава дефанзивна схема (де да знам каква ... 4-4-1-1 май), Старокин нали е играл ляв бек - не може ли да го сложи ляв външен халф, ама силно дефанзивен, и поне Цветков, нато вътрешен халф да играе с Жоро Илиев повече при изнасянето. Все пак идват мачове с Левски и Лудогорец, където подозирам, че пак няма да излезем да се надиграваме ... За Боровик според мене е рано да се дават оценки - не знам как от 1-2 мача половината разбраха какво може и какво не, колко класи под и над някого е и т.н. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот ivan56 » 18 сеп 2017 16:02

chorbrarche написа:
Vladislav написа:Това че си се напикал от страх не мисля че е повод за гордост. Знам ли пък, на село може и да е така. Отивай и простирай цървулите! Като изсъхнат ще ти остане обичайната миризма на селски обор. Аз към селяните като хора нямам нищо. За огоромно съжаление най- вероятно си обаче от Варна. Което наистина е тъжно.
Колко пъти трябва да ви се обясни и по какъв начин просто че сте нежелани тук? Или напиши нещо смислено (извинявай, ти не можеш), или напиши нещо за самия мач (съмнявам се че и от футбол разбираш)... или просто изчезни от тук

ей, селчо,
погледни потните селски физиoномии на аграрите под козирката и тогава се обяснявай за нашите от вашия край :)

смешно е точно вие да ни се обяснявате за публика, викане, пеене, подскачане и подкрепа 'щото не сте и в четворката на публиките в България

айде до другия път от мен - и да не забравиш да дойдеш в софия за вашето гостуване


Провинциалист, стига вдигахте гири, ами редното е цялото ви ловешко ръководство, да излезе с благодарност към домакините, че ви пуснаха такава бройка на стадиона, щото нали се сещаш че при капацитет 8000, ви дават 400 билета и сте до там.
Щото тимаджиите ги боли сайдера, дали ще продадат 400 или 1500 билета
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 16:12

ivan56 написа:Провинциалист, стига вдигахте гири, ами редното е цялото ви ловешко ръководство, да излезе с благодарност към домакините, че ви пуснаха такава бройка на стадиона, щото нали се сещаш че при капацитет 8000, ви дават 400 билета и сте до там.
Щото тимаджиите ги боли сайдера, дали ще продадат 400 или 1500 билета

хахаха, абе ей, аутист
като не ни пуснат к'во ше ни правят из града останалите хиляда и няколкостотин човека, бе ?

затворена беше вече библиотеката да ходим там, сеш'ш ли се :mrgreen:
как може да има толко' спрел народ, за*би

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот ivan56 » 18 сеп 2017 16:17

chorbrarche написа:
ivan56 написа:Провинциалист, стига вдигахте гири, ами редното е цялото ви ловешко ръководство, да излезе с благодарност към домакините, че ви пуснаха такава бройка на стадиона, щото нали се сещаш че при капацитет 8000, ви дават 400 билета и сте до там.
Щото тимаджиите ги боли сайдера, дали ще продадат 400 или 1500 билета

хахаха, абе ей, аутист
като не ни пуснат к'во ше ни правят из града останалите хиляда и няколкостотин човека, бе ?

затворена беше вече библиотеката да ходим там, сеш'ш ли се :mrgreen:
как може да има толко спрел народ, за*би


Ами примерно ще ви върнат по родните села, да си копаете картофите и да правите зимнина. 8-)
Все щяха да ви измислят някакво занимание, можеше и на нощно къпане да ви закарат, времето беше хубаво. 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 16:22

ivan56 написа:Ами примерно ще ви върнат по родните села, да си копаете картофите и да правите зимнина. 8-)
Все щяха да ви измислят някакво занимание, можеше и на нощно къпане да ви закарат, времето беше хубаво. 8-)

по родните села :lol:
за тези цървули ли ми говориш?
разпозна ли се?

Изображение
Последна промяна от Iceberg на 19 сеп 2017 10:24, променено общо 1 път.
Причина: т.1

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 16:37

Тези "цървули" са поне нормални хора, подкрепящи местния отбор, докато припозналите Литекс за ЦСКА-София са глорихънтъри, които са фенове на победите и титлите, те са същества без идентичност!
Всеки, който се пише варненец и подкрепя софийските недоразумения ЦСКА-София и Левски или Лудогорец е глорихънтър и същество без идентичност, и е предал града си, кланяйки се на шопските отбори!
Последна промяна от Mathias_Coureur на 18 сеп 2017 16:40, променено общо 1 път.

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот gihuelo » 18 сеп 2017 16:39

С любезното съдействие на red 32
Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот ivan56 » 18 сеп 2017 16:51

chorbrarche написа:
ivan56 написа:Ами примерно ще ви върнат по родните села, да си копаете картофите и да правите зимнина. 8-)
Все щяха да ви измислят някакво занимание, можеше и на нощно къпане да ви закарат, времето беше хубаво. 8-)

по родните села :lol:
за тези цървули ли ми говориш, селчо?
разпозна ли се?

Изображение


И да се хилиш и да не се хилиш, това не променя факта, че масата фенове в такива гостувания са от околните села и малки градчета. Само едно не знам, дали и те викат "Селяни умрете" :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Nine » 18 сеп 2017 17:36

chorbrarche написа:хахаха, абе ей, аутист
. . .


Ти знаеш ли какво е "аутист"? Поне два пъти го употребяваш с цел да обидиш някого.
https://en.wikipedia.org/wiki/Autism

Не те ли е срам да използваш наименованието на особено тежко неврологично разстройство на развитието, от което страдат деца и родители, с цел обида? Това ли ви е културата на невероятната публика на невероятно великия ви отбор?
Последна промяна от Iceberg на 19 сеп 2017 11:01, променено общо 1 път.
Причина: т.10 и 11!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта