9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2017 17:43

Nine написа:
chorbrarche написа:хахаха, абе ей, аутист
. . .


Ти знаеш ли какво е "аутист"? Поне два пъти го употребяваш с цел да обидиш някого.
https://en.wikipedia.org/wiki/Autism

Не те ли е срам да използваш наименованието на особено тежко неврологично разстройство на развитието, от което страдат деца и родители, с цел обида? Това ли ви е културата на невероятната публика на невероятно великия ви отбор?

Мен преди време ме цензурираха задето написах определен тип тревопасно рогато домашно животно с шест букви. Къде са сега администраторите? ОК ли са тези коментари във форума?

те толкова си могат ...нали виждаш каква конструктивна дискусия поддържат :lol: :lol: на мен ми е забавно ама тия дето се връзват да му мислят :P

иначе може човека да е психолог ..или психопат и затова да обижда с такива научни термини :shock: и явно е много добър в работата си, щото много бързо и успешно предлага "правилните" диагнози :lol: :lol:
Изображение

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 17:48

chorbrarche написа:
ivan56 написа:Ами примерно ще ви върнат по родните села, да си копаете картофите и да правите зимнина. 8-)
Все щяха да ви измислят някакво занимание, можеше и на нощно къпане да ви закарат, времето беше хубаво. 8-)

по родните села :lol:
за тези цървули ли ми говориш, селчо?
разпозна ли се?

Изображение

Точно за теб е адресирано. На кого ще говориш ти за комплекси бе? Със 10 мнения във форума, ник "chorbarche", a всичките му мнения в раздел "Черно Море". Айде ми обясни сега кой е комплексара бе. Дано да си някакво изключение. Всъщност впечатленията ми за привържениците на ЦСКА са за по- нормални хора от тези от сините ви посестрими. Но както казахме не говорим нито за ЦСКА, нито за София... а за някакъв припознат микренско- етрополски урод.
И не, не съм се познал никъде на снимката. Аде сега ти като си толкова отворен се покажи. Любопитно ми е да видя как ще пръснеш харизма и чар във форума!
Последна промяна от Iceberg на 19 сеп 2017 11:07, променено общо 1 път.
Причина: т.1

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 18:29

Nine написа:
chorbrarche написа:хахаха, абе ей, аутист
. . .


Ти знаеш ли какво е "аутист"? Поне два пъти го употребяваш с цел да обидиш някого.
https://en.wikipedia.org/wiki/Autism

Не те ли е срам да използваш наименованието на особено тежко неврологично разстройство на развитието, от което страдат деца и родители, с цел обида? Това ли ви е културата на невероятната публика на невероятно великия ви отбор?

Мен преди време ме цензурираха задето написах определен тип тревопасно рогато домашно животно с шест букви. Къде са сега администраторите? ОК ли са тези коментари във форума?

Лелеее, ти къде отиде, човече.
Точно болните деца съм искал да обидя...
и виж ми пак първия пост - нямаше обида към никого. Друг е въпроса, че куцо, кьораво и сакато се почувства длъжно да ми обясни к'ва смешна публика от селяци сме били.
(Тук да не се разсърдиш, че обиждам инвалидите само :) )
Мача си го гледал, най-вероятно и по улиците преди това си се пуснал - сам знаеш, че се получи мощно... от наша страна де :)
И разбери, смешно е някоя публика, да обяснява на по-добра публика, че била еди каква си.
Вижте се вас първо, после вижте нас и после пак се погледнете себе си...да усетите разликата

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот зеления » 18 сеп 2017 19:17

chorbrarche написа:
Nine написа:
chorbrarche написа:хахаха, абе ей, аутист
. . .


Ти знаеш ли какво е "аутист"? Поне два пъти го употребяваш с цел да обидиш някого.
https://en.wikipedia.org/wiki/Autism

Не те ли е срам да използваш наименованието на особено тежко неврологично разстройство на развитието, от което страдат деца и родители, с цел обида? Това ли ви е културата на невероятната публика на невероятно великия ви отбор?

Мен преди време ме цензурираха задето написах определен тип тревопасно рогато домашно животно с шест букви. Къде са сега администраторите? ОК ли са тези коментари във форума?

Лелеее, ти къде отиде, човече.
Точно болните деца съм искал да обидя...
и виж ми пак първия пост - нямаше обида към никого. Друг е въпроса, че куцо, кьораво и сакато се почувства длъжно да ми обясни к'ва смешна публика от селяци сме били.
(Тук да не се разсърдиш, че обиждам инвалидите само :) )
Мача си го гледал, най-вероятно и по улиците преди това си се пуснал - сам знаеш, че се получи мощно... от наша страна де :)
И разбери, смешно е някоя публика, да обяснява на по-добра публика, че била еди каква си.
Вижте се вас първо, после вижте нас и после пак се погледнете себе си...да усетите разликата



Ами гледах и вас и нас, и вас и нас и усетих огромната разлика - вие сте едно сборище на педали, а ние фенове на най-стария отбор в България!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот sicilianecat » 18 сеп 2017 19:30

gihuelo написа:С любезното съдействие на red 32
Изображение

Какви red32 бе, това е от форума skyscrapercity, ето я и темата, където има още снимки: http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=32, от потребител p0ck0, има си и печат на дрона ''морско око''. Вика с любезното съдействие на red32 :lol: , ще е хубаво да цитирате първоизточника, за да уважавате труда му, а не да припознавате и авторите на информацията!

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 19:38

sicilianecat написа:
gihuelo написа:С любезното съдействие на red 32
Изображение

Какви red32 бе, това е от форума skyscrapercity, ето я и темата, където има още снимки: http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=32, от потребител p0ck0, има си и печат на дрона ''морско око''. Вика с любезното съдействие на red32 :lol: , ще е хубаво да цитирате първоизточника, за да уважавате труда му, а не да припознавате и авторите на информацията!

Елементарно е... red32 - p0ck0

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 20:46

chorbrarche написа:
Nine написа:
chorbrarche написа:хахаха, абе ей, аутист
. . .


Ти знаеш ли какво е "аутист"? Поне два пъти го употребяваш с цел да обидиш някого.
https://en.wikipedia.org/wiki/Autism

Не те ли е срам да използваш наименованието на особено тежко неврологично разстройство на развитието, от което страдат деца и родители, с цел обида? Това ли ви е културата на невероятната публика на невероятно великия ви отбор?

Мен преди време ме цензурираха задето написах определен тип тревопасно рогато домашно животно с шест букви. Къде са сега администраторите? ОК ли са тези коментари във форума?

Лелеее, ти къде отиде, човече.
Точно болните деца съм искал да обидя...
и виж ми пак първия пост - нямаше обида към никого. Друг е въпроса, че куцо, кьораво и сакато се почувства длъжно да ми обясни к'ва смешна публика от селяци сме били.
(Тук да не се разсърдиш, че обиждам инвалидите само :) )
Мача си го гледал, най-вероятно и по улиците преди това си се пуснал - сам знаеш, че се получи мощно... от наша страна де :)
И разбери, смешно е някоя публика, да обяснява на по-добра публика, че била еди каква си.
Вижте се вас първо, после вижте нас и после пак се погледнете себе си...да усетите разликата


Разликата е видна - ние подкрепяме отбора на нашия роден град, направили сме достойния избор да подкрепяме местния отбор и в трудни и тежки дни, докато вие сте глорихънтъри, които ходят между 1 и 5 мача в годината и подкрепят отбора само при победи, а при загуби публиката намалява рязко особено при домакинствата!Вие сте фенове на титлите и победите!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Nine » 18 сеп 2017 20:49

chorbrarche написа:
Nine написа:
chorbrarche написа:хахаха, абе ей, аутист
. . .


Ти знаеш ли какво е "аутист"? Поне два пъти го употребяваш с цел да обидиш някого.
https://en.wikipedia.org/wiki/Autism

Не те ли е срам да използваш наименованието на особено тежко неврологично разстройство на развитието, от което страдат деца и родители, с цел обида? Това ли ви е културата на невероятната публика на невероятно великия ви отбор?

Мен преди време ме цензурираха задето написах определен тип тревопасно рогато домашно животно с шест букви. Къде са сега администраторите? ОК ли са тези коментари във форума?

Лелеее, ти къде отиде, човече.
Точно болните деца съм искал да обидя...
и виж ми пак първия пост - нямаше обида към никого. Друг е въпроса, че куцо, кьораво и сакато се почувства длъжно да ми обясни к'ва смешна публика от селяци сме били.
(Тук да не се разсърдиш, че обиждам инвалидите само :) )
Мача си го гледал, най-вероятно и по улиците преди това си се пуснал - сам знаеш, че се получи мощно... от наша страна де :)
И разбери, смешно е някоя публика, да обяснява на по-добра публика, че била еди каква си.
Вижте се вас първо, после вижте нас и после пак се погледнете себе си...да усетите разликата


Мача го гледах по телевизията. Не живея във Варна и не съм видял публиката. Не съм я и коментирал. Изобщо спорът коя публика е по-добра ми е повече от смешен. "По-добра" в какво? Какви умения се мерят тука?

Не разбрах дали си знаел какво е "аутист", но се надявам да намериш друг начин да изразяваш превъзходството си по-нататък.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Red_Neck » 19 сеп 2017 10:18

Mathias_Coureur написа:Разликата е видна - ние подкрепяме отбора на нашия роден град, направили сме достойния избор да подкрепяме местния отбор и в трудни и тежки дни, докато вие сте глорихънтъри, които ходят между 1 и 5 мача в годината и подкрепят отбора само при победи, а при загуби публиката намалява рязко особено при домакинствата!Вие сте фенове на титлите и победите!

Разликата е, че където отиде ЦСКА, пълни стадиони ;) Благоевград, Стара Загора, Пловдив, Русе, Варна ...
Колко пъти напълнихте Тича този сезон?
Колко пъти предизвикахте интерес при гостувания? Радвайте се на трите дни внимание, покрай този мач и ...... си заемете заслуженото място на "безинтересни".
Ха сега, попитай собствениците на ВСИЧКИ отбори, защо гласуваха с две ръце за връщането ни в елита и защо вече няма часови ограничения на мачовете във В група ;)

Спести си квалификациите, ... защото последните 10 години имаме точно толкова успехи, колкото и ЧМ!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 сеп 2017 10:30

Red_Neck написа:Разликата е, че където отиде ЦСКА, пълни стадиони ;) Благоевград, Стара Загора, Пловдив, Русе, Варна ...
Колко пъти напълнихте Тича този сезон?
Колко пъти предизвикахте интерес при гостувания? Радвайте се на трите дни внимание, покрай този мач и ...... си заемете заслуженото място на "безинтересни".
Ха сега, попитай собствениците на ВСИЧКИ отбори, защо гласуваха с две ръце за връщането ни в елита и защо вече няма часови ограничения на мачовете във В група ;)

Спести си квалификациите, ... защото последните 10 години имаме точно толкова успехи, колкото и ЧМ!

В последните 10 години имате 2 титли със старото си име Литекс! Тази година ще се борите за петата, евентуално ако я спечелите.
А иначе може да пълните гостуващия сектор с глорихънтърите от околността, докато ние подкрепяме местния отбор, дори и при загуби. Вие никога няма да усетите чувството да си истински фен!
Благодарете на гнусния Бойко Борисов, че нареди на БФС да наруши правилата и да създаде специално заради вас " ново първенство" за стане схемата с Литекс. А забравих - вие вече му благодарихте. , дори и го причакахте, за да му се поклоните.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта