9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 11:00

Последната ви титла е преди 6 години през сезон 2010/2011 , когато все още се казвахте Литекс и играехте мачовете си в Ловеч! Факт!
Колкото до публиката ви - ако ще и 10 000 глорихънтъри да се съберете си оставате глорихънтъри - фенове но титлите и успехите!
Докато ние направихме достойния избор да подкрепяме отбора на нашия роден град, а отбор на 150 или 450 км разстояние от нашия град само защото имал повече титли и победи! Публиката ви във Варна беше основно от Добрич , Провадия, Дългопол, Суворово и от близките села и градове - те гледат между 1 и 5 мача на годината , които им са най-близките , а останалите гледат по телевизията, типично за телевизионния фен - глорихънтър!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2017 11:04

Гледах репортажа, за да видя изявите на Боровик, че сицилианецът като каза, че е от класата на Коварж ми стана любопитно какви ли положения е спасил толкова ....и освен един удар отдалече, не видях нещо друго да е спасил кой знае какво! Да не говоря, че на мен в 3-4 ситуации изобщо не ми хареса ...при гола, при спорната евентуална дузпа ....поне от това дето видях на репортажа ми изглежда доста зле и предпочитам Емо. Но пак казвам от репортажа... може да са изтървали някакви впечатляващи спасявания да покажат :roll:
Изображение

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 11:04

Mathias_Coureur написа:Публиката ви във Варна беше основно от Добрич , Провадия, Дългопол, Суворово и от близките села и градове - те гледат между 1 и 5 мача на годината , които им са най-близките , а останалите гледат по телевизията, типично за телевизионния фен - глорихънтър!

Ама ти много ни разбираш от публиката, бе
Да не беше с нас на шествието? :twisted:

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 11:05

chorbrarche написа:
Vladislav написа: бе, цървул селски?

образован и възпитан гражданино, ти по бул. 8ми приморски полк ли стигна до стадиона?
Прибра ли си фланелката в гащите за по-сигурно?

Пише се бул. "Осми Приморски полк". Знам че сте специалисти по тиретата, но е хубаво да знаеш че има и други препинателни знаци (въпреки че в Суворово и Дългопол едва ли има значение). И да- по същия булевард дойдох и не знам от теб ли е трябвало да си крия фланелката. Какъв си ти бе, ... измислен? Пак повтарям и ще потретя докато го разбереш- селски цървул (като другото страшилище "forever bluet")

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 11:13

Дори и не отразих шествието на глорихънтърите, аз съм фен на отбора на моя роден град, а не на отбор , който е на 450 км разстояние, само защото имал някакви по- големи успехи! И преди мача и след мача се разхождах спокойно с тениска на Черно море!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 11:21

Vladislav написа:
chorbrarche написа:
Vladislav написа: бе, цървул селски?

образован и възпитан гражданино, ти по бул. 8ми приморски полк ли стигна до стадиона?
Прибра ли си фланелката в гащите за по-сигурно?

Пише се бул. "Осми Приморски полк". Знам че сте специалисти по тиретата, но е хубаво да знаеш че има и други препинателни знаци (въпреки че в Суворово и Дългопол едва ли има значение). И да- по същия булевард дойдох и не знам от теб ли е трябвало да си крия фланелката. Какъв си ти бе, ... измислен? Пак повтарям и ще потретя докато го разбереш- селски цървул (като другото страшилище "forever bluet")

разплаках се от обида и огорчение и се напиках от страх едновременно :twisted:
знамето, което изгориха селяните от дългопол и суворовo твоето ли беше ?

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот gihuelo » 18 сеп 2017 11:35

chorbrarche написа:
Mathias_Coureur написа:Публиката ви във Варна беше основно от Добрич , Провадия, Дългопол, Суворово и от близките села и градове - те гледат между 1 и 5 мача на годината , които им са най-близките , а останалите гледат по телевизията, типично за телевизионния фен - глорихънтър!

Ама ти много ни разбираш от публиката, бе
Да не беше с нас на шествието? :twisted:

Ами щом от Провадия,Дългопол и Суворово събираме 3000 човека значи работата е добре :) Защото вие от цяла Варна събрахте пак толкова та даже и по-малко! По принцип вие няма как да се сравнявате с нас по броя на публиката, но може да се направи сравнение с друг град с толкова жители -Пловдив. Вие сте на светлинни години и от Ботев и от Локо!
Вратаря ви е добър ,но трябва да свали 3-4 кила ,иначе има рефлекс.
Чунчуков не знам каква надежда е , но за мен е най-големия рогач и муфлон в А група. Това централен нападател за 7 мача да има 5 жълти и един червен е направо смешно :) Освен кюскане и бутане абсолютно нищо като бързина и техника,като допълним ,че към 60 минута приличаше на парцал и едвам се влачеше!
За мен сравненията между Спасов и Гонзо са абсурдни. Гонзо може да му бъде само домакин и да носи топките.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 11:46

chorbrarche написа:
Vladislav написа:
chorbrarche написа:
Vladislav написа: бе, цървул селски?

образован и възпитан гражданино, ти по бул. 8ми приморски полк ли стигна до стадиона?
Прибра ли си фланелката в гащите за по-сигурно?

Пише се бул. "Осми Приморски полк". Знам че сте специалисти по тиретата, но е хубаво да знаеш че има и други препинателни знаци (въпреки че в Суворово и Дългопол едва ли има значение). И да- по същия булевард дойдох и не знам от теб ли е трябвало да си крия фланелката. Какъв си ти бе, ... измислен? Пак повтарям и ще потретя докато го разбереш- селски цървул (като другото страшилище "forever bluet")

разплаках се от обида и огорчение и се напиках от страх едновременно :twisted:
знамето, което изгориха селяните от дългопол и суворовo твоето ли беше ?

Това че си се напикал от страх не мисля че е повод за гордост. Знам ли пък, на село може и да е така. Отивай и простирай цървулите! Като изсъхнат ще ти остане обичайната миризма на селски обор. Аз към селяните като хора нямам нищо. За огоромно съжаление най- вероятно си обаче от Варна. Което наистина е тъжно.
Колко пъти трябва да ви се обясни и по какъв начин просто че сте нежелани тук? Или напиши нещо смислено (извинявай, ти не можеш), или напиши нещо за самия мач (съмнявам се че и от футбол разбираш)... или просто изчезни от тук

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 11:55

Vladislav написа:Това че си се напикал от страх не мисля че е повод за гордост. Знам ли пък, на село може и да е така. Отивай и простирай цървулите! Като изсъхнат ще ти остане обичайната миризма на селски обор. Аз към селяните като хора нямам нищо. За огоромно съжаление най- вероятно си обаче от Варна. Което наистина е тъжно.
Колко пъти трябва да ви се обясни и по какъв начин просто че сте нежелани тук? Или напиши нещо смислено (извинявай, ти не можеш), или напиши нещо за самия мач (съмнявам се че и от футбол разбираш)... или просто изчезни от тук

ей, селчо,
погледни потните селски физиoномии на аграрите под козирката и тогава се обяснявай за нашите от вашия край :)

смешно е точно вие да ни се обяснявате за публика, викане, пеене, подскачане и подкрепа 'щото не сте и в четворката на публиките в България

айде до другия път от мен - и да не забравиш да дойдеш в софия за вашето гостуване

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 12:01

chorbrarche написа:
Vladislav написа:Това че си се напикал от страх не мисля че е повод за гордост. Знам ли пък, на село може и да е така. Отивай и простирай цървулите! Като изсъхнат ще ти остане обичайната миризма на селски обор. Аз към селяните като хора нямам нищо. За огоромно съжаление най- вероятно си обаче от Варна. Което наистина е тъжно.
Колко пъти трябва да ви се обясни и по какъв начин просто че сте нежелани тук? Или напиши нещо смислено (извинявай, ти не можеш), или напиши нещо за самия мач (съмнявам се че и от футбол разбираш)... или просто изчезни от тук

ей, селчо,
погледни потните селски физиномии на аграрите под козирката и тогава се обяснявай за нашите от вашия край :)

смешно е точно вие да ни се обяснявате за публика, викане, пеене, подскачане и подкрепа 'щото не сте и в четворката на публиките в България

айде до другия път от мен - и да не забравиш да дойдеш в софия за вашето гостуване

Главни букви, нещо? Ако си от София поне имай някакво уважение към града си. За нас не бери грижа.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта