9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 сеп 2017 13:18

Red_Neck написа:Изпадаш в лека форма на шизофрения ;)
Хем сме фенове на "ребрандиран клуб от Микре", хем сме глорихънтъри..... последно? :)
Излиза, че отборчето на с. Микре е по-популярно във вашия край от.... аФтентичното ЧМ :)
Защо ли?
Вкарваш си автогол след автогол.... ;)

Приятелски съвет, по-обранко и по-тихо следващия път ;)

Вие припознахте Литекс, защото си смени името с подобно на това на ЦСКА и ще играе в А група и ще се бори за тенекии, и затова го припознахте! Именно затова сте глорихънтъри!
Виж ЦСКА1948 постъпиха достойно и направиха това , което се прави в белите държави - нов клуб и започване от долните дивизии , като Парма, Рейнджърс, Фиорентина и т.н.!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 19 сеп 2017 15:29

Mathias_Coureur написа:Виж ЦСКА1948 постъпиха достойно и направиха това , което се прави в белите държави - нов клуб и започване от долните дивизии , като Парма, Рейнджърс, Фиорентина и т.н.!

Пич,
какво достойно има да криеш повече от година собственика си, упорито да избягваш всички въпроси за източниците си на финансиране и да се явиш на търг за емблемата с 3 фирми пряко свързани със собственик на друг отбор, който обаче категорично отрича да има нещо общо с тях?
какво достойно има да знаеш, че 95% от публиката те презира, но с 50-100 човека да претендираш за правоприемство на ЦСКА?

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот onegavon » 19 сеп 2017 18:26

Много съм любопитен когато ЧМ фалира и го запратят във В група каква бройка ще го гледат от тия които сега ми говорят за глорихънтъри?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот ogrizko » 19 сеп 2017 19:25

onegavon написа:Много съм любопитен когато ЧМ фалира и го запратят във В група каква бройка ще го гледат от тия които сега ми говорят за глорихънтъри?

Всички. Поне аз гледам Черно море откак бяха предпоследно място в Б група, а Спартак Вн в А група.

На мен ми е любопитно каква бройка ще гледат ЦСКА-Литекс ако нямат солиден гръбнак зад гърба си като Гриша Ганчев? Щото е лесно като знаеш, че за 1 сезон ще се качиш нагоре с тия пари и играчи даже се амбицирате като публика да помогнете на отбора ...ама айде да го позакъсате малко повече да не се знае дали ще се върнете ...и да не печелите всеки мач с голова разлика ...и купа и т.н. ...много любопитно ще ми е дали ще има 100 човека на стадиона :lol:
Изображение

tessco
Мнения: 32
Регистриран на: 13 дек 2008 13:32
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот tessco » 19 сеп 2017 19:25

не се превъзбуждайте литекс! не бяхте повече от 1700 човека в три сектора факт. зелените над 6000, агитката ви е по голяма факт.

не бълнувайте глупости за толбухин и дългопол!

и не забравяйте цска1948 идва мн скоро

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Iceberg » 19 сеп 2017 20:23

ogrizko написа:
onegavon написа:Много съм любопитен когато ЧМ фалира и го запратят във В група каква бройка ще го гледат от тия които сега ми говорят за глорихънтъри?

Всички. Поне аз гледам Черно море откак бяха предпоследно място в Б група, а Спартак Вн в А група.

На мен ми е любопитно каква бройка ще гледат ЦСКА-Литекс ако нямат солиден гръбнак зад гърба си като Гриша Ганчев? Щото е лесно като знаеш, че за 1 сезон ще се качиш нагоре с тия пари и играчи даже се амбицирате като публика да помогнете на отбора ...ама айде да го позакъсате малко повече да не се знае дали ще се върнете ...и да не печелите всеки мач с голова разлика ...и купа и т.н. ...много любопитно ще ми е дали ще има 100 човека на стадиона :lol:[/quo

Спорове, спорове.. безполезни и безинтересни! И.. нищо конкретно по темата! Хайде стига толкова, м?! :!: :?:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта